Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

znajoma będzie mieć córkę i jest cała w skowronkach

Polecane posty

Gość gość

Znajoma przysłala mi niedawno smsa, że się dowiedziała, że będzie mieć córkę ( jest w 5 miesiącu trzeciej ciąży ) cieszy się jak idiotka bo ma już 2 synów no i męża czyli 3 chłopów w domu i w końcu nie będzie samotna w tym męskim towarzystwie. Pomyślałam - idiotka - nie ważne czy dziecko zdrowe czy nie, ważne tylko że będzie córeczka... fuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
głupia , wredna sucz z ciebie? Co ci w zyciu nie wychodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak tak, pomyslalas po czym napisalas o niej na forum. Dobra z ciebie kolezanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, a jak tam ze stolcem, bo brzmisz jakbyś miała od miesięcy bolesne zatwardzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wracaj tu wredna, pośmiejemy się z ciebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic, tylko się cieszyć z koleżanką i gratulować córeczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dziwie sie.bpo co jej kolejny siurdak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieram myślenie autorki. Sama już zygam zachwytem pseudo matek którym nie zależy na zdrowiu ich dziecka tylko byle żeby była dziewczynka. Żal dupę ściska chcecie mieć dziecko czy lalkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każda matka mająca już 2 synów na jej miejscu by się cieszyła, dla mnie to prowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieram myślenie autorki. Sama już zygam zachwytem pseudo matek którym nie zależy na zdrowiu ich dziecka tylko byle żeby była dziewczynka. Żal d**ę ściska chcecie mieć dziecko czy lalkę? no to już mamy 2 wredne, przyprowadź koleżanki będzie ci raźniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieram myślenie autorki. Sama już zygam zachwytem pseudo matek którym nie zależy na zdrowiu ich dziecka tylko byle żeby była dziewczynka. Żal d**ę ściska chcecie mieć dziecko czy lalkę? no to już mamy 2 wredne, przyprowadź koleżanki będzie ci raźniej. A nie...przecież takie jak wy nie maja koleżanek....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na miejscu tej znajomej też bym się cieszyła. A poza tym skąd wiesz, że jej nie interesuje zdrowie dziecka, które teraz nosi w brzuchu :??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To, ze jest zdrowe jeszcze nie wie, okaze sie przy porodzie, ale plec juzzna i moze sie cieszyc:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każda chce miec corke i taka prawda. Najbardziej to widać po wscieklych matkach synów, ktore szczekają jak wsciekly pies, bo ktos sie cieszy z córeczki. No zbrodnia po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam trzech synów gdy zaczelismy starać się o córkę,dokładnie wyliczyłam dni w cyklu i udało się, obecnie córeczka ma 3 latka :) więc wcale nie dziwię się radosci rodzinom które mają dwóch czy trzech synów a potem córeczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poczekaj jak jej wyrosnie taki kurfiszon co w gdansku pod szkola ludzi bije obraza i terroryzuje. ciekawe czy bedzie taka dumna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To Czy dziecko jest zdrowe będzie wiadomo dopiero po urodzeniu teraz to jest tylko statystyka, żadne badania oprócz Amino nie potwierdzą Czy dziecko jest zdrowe czy chore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poczekaj jak jej wyrosnie taki kurfiszon co w gdansku pod szkola ludzi bije obraza i terroryzuje. ciekawe czy bedzie taka martw się o siebie, bo ty dzieciom to niczego ciekawego w genach nie przekażesz sądząc po prymitywizmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A z chlopca moze wyrośnie g****iciel , damski bokser i zlodziej i co ? Z******ty argument

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam zbyt dużej wiedzy w tym zakresie tematycznym. Dlatego też lepiej, żebym nie udzialał na ten temat rad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 2 synów i jakbym była w 3 ciąży to też chciałabym syna. Tzn oczywiście cieszyłabym się i z córki ale gdybym mogła wybrać to wybrałabym 3 chłopca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:03 a ja wiem dlaczego, bo bałabyś się że twój mąż zakocha się w córce a ty pójdziesz na bok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 4 synów i chyba bym się ze wstydu spaliła, gdybym urodziła córkę. Dwa razy dokonałam aborcji w 20 Tc ze względu na płeć. Na szczęście mieszkam w kraju, gdzie jest to bez problemu możliwe, a nie w polskim katotalibanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 4 synów i chyba bym się ze wstydu spaliła, gdybym urodziła córkę. Dwa razy dokonałam aborcji w 20 Tc ze względu na płeć. Na szczęście mieszkam w kraju, gdzie jest to bez problemu możliwe, a nie w polskim katotalibanie. i po co ujawniać światu , że jesteś głupia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mąż nie jest pedofilem, żeby zakochać się w córce. I on też jakby miał możliwość wybrałby syna. Ale pewnie i tak mi nie uwierzysz, więc żyj dalej w swoich urojeniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mąż nie jest pedofilem, żeby zakochać się w córce. I on też jakby miał możliwość wybrałby syna. Ale pewnie i tak mi nie uwierzysz, więc żyj dalej w swoich urojeniach. a za co tak sama siebie nie lubisz ze nie chcesz córki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żadna typiara mi nie uwierzy, ale matki fajnych synów zrozumieją, mam dwóch cudownych chłopaków i chciałabym jeszcze jednego. Żadnej mazgajki, ja z chłopcami kopię piłkę, bawię się autami, naprawiamy nasze, majsterkujemy wspólnie itp, po prostu sama zawsze byłam jak chłopak i wolałam ich towarzystwo, a nie bab, bo najpierw rycza, potem obgaduja, do garow i na tipsy, coreczki chcą tylko po to, by kucyki czesac, takie laski z lalek nie wyrosły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:40 21:40 ja chciałam syna i mam :) na razie jest malutki, ale liczę, że wychowamy go na super faceta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam super synka 5 letniego. Jest taki słodziak, ze nie zamieniłabym go na żadną dziewczynkę. Tym bardziej jak widzę w przedszkolu te małe hiseryczki...kwiki, piski, fochy, płacze. ..a dajcie spokój. Chłopaki sobie piątkę przybiją na powitanie i już lecą się bawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe, ze wszystkie matki corek pisza ze chcialy corke, bo uwazaja dziewczynki za rozkoszne i slodkie, a chlopakow nie. To pisza dorosli ludzie ? Masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×