Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

M8M8M

18-stka pomóżcie prosze...

Polecane posty

witam... No więc jest problem co tu na prezent dla dziewczyny na 18-stke. jest to dziewczyna dość kasiasta :/ i w sumie ja w imieniu jej chłopaka tu pisze bo się zwrócił do mnie o pomoc... są już długo razem to praktycznie wszystkie takie podstawowe prezenty mamy za sobą :D -pierścionek -łańcuszek i kolczyki -misiek -serduszko puchate -kosmetyku -obrączka jedyne co mi przychodzi do głowy to te 18 róż ale czy ja wiem trochę drogie i na krótko a po za tym to by jeszcze coś dokupić do tego ale co ?? ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawkowapolewa
Może do tych róż pasowałby ładny komplet bielizny. Ja niedawno widziałam śliczny komplecik marki nipplex bardzo mi się spodobał i przyznam, że sama chciałabym go dostać. Moim zdaniem taki prezent będzie idealny z tej okazji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prezent na 18 moim zdaniem powinien być taki, do którego można wrócić po latach i wywoła uśmiech :) Róże niestety szybko zwiędną. Skoro są ze sobą tyle czasu, to pewnie wie jakie ona ma pasje, hobby i może coś w tym kierunku powinien kombinować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marionnetka
Zajrzyj na www.mrjoy.pl - super sklep z gadżetami. Moja córka co i rusz coś stamtąd zamawia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Senpo.pl
A czym interesuje się ta dziewczyna? Bo może dobrym pomysłem byłaby np płyta ulubionego zespołu? Chyba że taki upominek też już ma w swojej kolekcji... Pozdrawiam www.Senpo.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×