Odpowiedz na ten temat

18-stka pomóżcie prosze...

• M8M8M 2011.07.13 [16:12]
    witam...
    No więc jest problem co tu na prezent dla dziewczyny na 18-stke. jest to dziewczyna dość kasiasta :/ i w sumie ja w imieniu jej chłopaka tu pisze bo się zwrócił do mnie o pomoc... są już długo razem to praktycznie wszystkie takie podstawowe prezenty mamy za sobą smiech.gif
    -pierścionek
    -łańcuszek i kolczyki
    -misiek
    -serduszko puchate
    -kosmetyku
    -obrączka
    jedyne co mi przychodzi do głowy to te 18 róż ale czy ja wiem trochę drogie i na krótko a po za tym to by jeszcze coś dokupić do tego ale co ?? ;/

• truskawkowapolewa 2011.07.14 [12:04]
    Może do tych róż pasowałby ładny komplet bielizny. Ja niedawno widziałam śliczny komplecik marki nipplex bardzo mi się spodobał i przyznam, że sama chciałabym go dostać. Moim zdaniem taki prezent będzie idealny z tej okazji.
  • bakat 2011.07.16 [12:29]
    Prezent na 18 moim zdaniem powinien być taki, do którego można wrócić po latach i wywoła uśmiech usmiech.gif Róże niestety szybko zwiędną.
    Skoro są ze sobą tyle czasu, to pewnie wie jakie ona ma pasje, hobby i może coś w tym kierunku powinien kombinować?
  • Marionnetka 2011.07.20 [14:38]
    Zajrzyj nawww.mrjoy.pl - super sklep z gadżetami. Moja córka co i rusz coś stamtąd zamawia usmiech.gif
  • Senpo.pl 2011.08.01 [13:16]
    A czym interesuje się ta dziewczyna? Bo może dobrym pomysłem byłaby np płyta ulubionego zespołu? Chyba że taki upominek też już ma w swojej kolekcji...

Pozdrawiam www.Senpo.pl

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...