Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Artistry tusz

Polecane posty

Gość xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

mam pytanie gdzie mozna na terenie warszawy kupic tusz do rzes ARTISTRY 200?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie musisz szukac daleko skoro wyslalas ta wiadomosc skorzystalas z neta czyli potencjalnie masz dostep do strony vebso nie szukaj sklepu bo go nie znajdziesz wejdz na strone www.vebso.pl zobaczysz stronke w ciemnym odcieniu niebieskiego z planeta ziemia w tle poniewaz nie wiesz gdzie kupic tusz rozumiem ze nie wpiszesz sie po lewej stronie a od razu po prawej wpisz swoje imie czy nazwisko a potem w rubryce uzytkownik wpisac ZOSIA wejdziesz na stronke i z lewej strony ekranu poszukasz \"kosmetyki kolorowe\" w rubryce nasze produkty potem juz powinno pojsc gladko odszukasz rzadany produkt i wpiszesz ile chcesz i wysles a po dwóch dniach otrzymasz paczuszke powodzenia zycze a jesli bedziesz miala jakis klopot wejdz na moje imie kliknij i tam powinien ukazac sie tlenowy adres i przyslij mi twoje zaklopotanie a pogadamy na prywatnym gruncie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andrzej i Ewa
xxxxxxxx.... Jak by co to czekamy na wiadomosć. Pozdrawiam Ewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anticipate
wszystkie kosmetyki artistry mozna kupic na stronie www.vebso.pl, jakby coś napisz na adres lotos3@tlen.pl bo produkty tez mozna otrzymac tylko jesli ma sie umowe z frima

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×