Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justina

AVON

Polecane posty

Wiele z was zle się wypowiada na temat firmy AVON.Dlaczego nie lubicie tej firmy?Czy kosmetyki tej marki naprawdę są takie straszne? Ostatnio dostałam taki katalog od znajomej konsultantki.Przejrzałam go i stwierdziłam,że te kosmetyki są niczego sobie.Fakt,nie miałam ich jeszcze w ręku.Poradzcie mi,warto kupować z AVONU,a jesli tak to co najlepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LILLLLLL
wiekszość kosmetyków jest do niczego ale świetny jest peeling clearskin, pudry w kulkach, błyszczyki metaliczne i Extreme gloss są super,krem do stóp z serii SPa, wysuwana kredka do powiek, serum na zniszczone końcówki .... a reszta taka sobie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xander23
AVON=NOVA ŚCIEMA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Mam z Avonu dwa lakiery do paznokci, niedawno kupiłam, bardzo ładnie się trzymają i to naprawdę ładne kolory. Ja jestem zadowolona:) Myślę, że po prostu musisz sprawdzić na sobie:) Nie wiem tylko, czy jest tu taka mozliwosć jak w Oriflame, jak Ci się nie podoba, odwidzi itp to możesz kosmetyk zwyczajnie zwrócić i dostajesz pełen zwrot pieniędzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja je lubię, nie mam na nie uczuleń (choc mam cerę wrażliwą) pamiętaj jednak aby kosmetyki dobierac do potrzeb swojej skóry, wtedy przynoszą najwięcej korzyści poproś konsultantkę o próbki zanim kupisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może zrobilibysmy listę najlepszych kosmetyków z AVONU i najgorszych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepszejak dla mnie: - całal linia Planet Spa Tropikalna oprócz maseczki do twarzy - puder prasowany - puder w kulkach - wysuwane kredki do oczu - odżywka do paznokci z morskimi minerałami - nabłyszczający lakier nawierzchniowy - kremowy peeling do twarzy z białą herbatą - hydrofirming na noc i pod oczy - bezalkoholowy tonik - kremowy preparat oczyszczający - rozświetlający krem koloryzujący - glicerynowy krem do rąk - szampon pielęgnujące zniszczone włosy, maska z tej serii i odżywka bez spłukiwania - żele pod prysznic Naturals Narazie więcej nie pamiętam, ale jak mi się przypomni to napisze. Najgorsze jak dla mnie: - odświeżający tonik z witaminami - oczyszczający żel do twarzy z witaminami pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondynka__
Złe: - balsamy do ciała z serii Naturals (miałam Czereśnię i Wanilię) - nic rewelacyjnego, chyba że chodzi o zapach :) ale za tę samą cenę w drogerii kupicie 100x lepszy balsam :) - kremy do rąk Naturals (te same zapachy) - i to samo z nimi co z balsamami :) Dobre: -żele pod prysznic Naturals (miałam Brzoskwinię i Papaję z kokosem) - bardzo fajne, tylko uważajcie jak jesteście alergikami :) - balsam do ciała i żel pod prysznic Senses Winter cośtam :) zapach tak świetny, że nawet jak nie nawilży to i tak go kocham :D - balsam Little Black Dress - super zapach, fajnie nawilża, ale bez rewelacji :) - wg opinii mojej siostry świetny jest krem do rąk glicerynowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×