Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

azazel26

Bogo Supreme z dirtyhood.pl ktoś zna sklep?

Polecane posty

Gość gość
czekam 13 dzien i jak narazie nic nie wiadomo;) podobno mieszcza sie w 5/6 dniach w skrajnych przpyadkach po 10dniach dochodza przesylki i jeszcze pozniej ja tam nie wiem zamowilem bluze gucci x champion gray

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez czekam juz tyg, napisalem do sklepu, bardzo uprzejma i szybka odpowiedz, to fakt. Powiedzieli mi, ze w ksrajnych przypadkach jesli towar ciezko zdobyc MAKSYMALNY czas dostawy to 30 dni poniewaz wszystko idzie do polski z Angli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zamówiłem najpierw koszulke na "próbę" miałem ją w rękach po 4 dniach i wszystko było tak jak powinno być. Jestem z niej zadowolony. Przedwczoraj zamówiłem bluzę, konkretnie takąhttps://dirtyhood.pl/pl/p/HOODIE-CHAMPION-GUCCI-bluza-GRAY/114 no i teraz sobie czekam aż dojdzie :) mam nadzije ze bedzie wyglądać tak jak na stronie sklepu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez zamowilem bluze gucci x champion jak kosztowala jeszcze 299zl i czekam juz niecaly miesiac chyba napisze do nich na email

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja czekałam też trzy tygodnie tez na bluze champion gucci i doszła, i jest swietna. tylko ten czas wysylki, pewnie dlatego ze niektore rzeczy po prostu sa trudniej dostepne i trzeba czekac dluzej bo moja znajoma bluze assc i t shirt thrashera miala po 5 dniach i jest mega zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja czekam już miesiąc .... pytałam parę razy mailowo ale nie odpowiadają .... zero kontaktu.... telefon tez nie odpowiada ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
doszlo po 9 dniach, jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 miesiące czekać .... i żadnego kontaktu ze sklepem .... nie odpowiadają na maile - telefon nie działa - to raczej człowiek już na nic nie liczy -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tam przecież fejki sprzedająxxxxxxd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurdeeee ja zmówiłem wczoraj a teraz przeczytałem opinie o czasie dostawy!! no mam nadzieje ze to jednak jest szybciej a najlepsze jest to ze mi ziomek polecil i bluza na nim wyglada naprawde spoko i nie narzekal. no nic, zobaczymy jak to bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest jakieś prowo czy jak, to co wszyscy wyżej piszą, przecież to feje okrutne i j***c to jak dopestore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorób banalnie do wypłaty
Jeśli chcesz sobie dorobić do wypłaty, to zapraszam Cię do panelu internautów Opinie i Imasonline Jest to ogólnopolska społeczność badawcza, w której uczestnicy wypełniają ankiety on-line i dzielą się swoimi opiniami na temat produktów, usług, kwestii społecznych. Za każdą wypełnioną ankietę przyznawane są punkty (z reguły po kilkaset pkt), które można wymienić na wynagrodzenie pieniężne (10 000 pkt to 50zł które możesz wypłacić na swoje konto bankowe ). Dlatego myślę, że może Ci się spodobać! Jeśli chcesz zostać członkiem panelu Opinie i imasonline kliknij na poniższe linki: 1. http://rejestracja.opinie.pl/zapros.htm?u=76215207 2. http://imasonline.pl/user/invite/fromReference/110660 i wypełnij ankietę rejestracyjną w obu panelach (zajmie to nie więcej niż 5 min.). Ankiety wysyłane są na adres e-mail, którego uzyłeś/aś podczas rejestracji do serwisu, tak więc sprawdzaj regularnie swoją skrzynkę mailową! Pojedyncza ankieta warta jest od 100-1400 pkt (0.50-7zł). Program nie pobiera żadnych opłat rejestracyjnych, tak więc nic Cię to nie kosztuje - możesz jedynie zyskać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie kazdy ma 2k na legitna bluze wiec kupuje gdzie chce z reszta sa nie do odroznienia wiec jak kto woli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oho zaczyna sie walka miedzy dope a dirty :D dope jest przer****ne za male rozmiary wszystko bez metek a tutaj jest ok ;p i j***e mnie ze fejur skoro nie widac tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faktycznie czeka sie dlugo ale jest ok, ja tam jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może być ... tylko z rozmiarem nie trafiłem ogólnie spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakość straszna, okropna- wywaliłem 300 zł. i bluza w koszu wyładowała - wstyd to założyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tego sklepu polecam bluzy cdg i supreme można nosić i się nie bać reszta nie wiem bo nie zamawiałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miła obsługa, fajne ubrania(jakość i odwzorowanie wielki props) za praktycznie żadne pieniądze, czas dostawy długi - daje rade ale dawaloby lepiej gdyby poprawili czas dostawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet Ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajne są tam rzeczy ale trochę drogie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurde dlaczego tak dlugo się czeka zamowilem 2tyg temu a chcialbym to miec juz u siebie !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poprawili mocno czas dostawy albo miałem farta bo szybko doszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szare Bogo supreme od nich to jest sztos, nie całe 400 zł. Bałem się zamawiać a teraz wiem ze będę zamawiał częściej. Kontakt rewelacja - szczerze doradza i nie kłamią z czasem dostawy, Ok 3 tygodni to trwało u mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buty są tam z******te ale trochę mało ich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamówiłem dwie bluzy- jakość straszna - o czekaniu na towar nie wspomnę - nie polecam sklepu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam, czekania jak czekania, czekałem dłuzej ale nie klam z ta jakoscia bo jest swietna. Wielka uwage tam na to zwracaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×