Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ElizkaKania

Ciastka Paryskie

Polecane posty

Gość ElizkaKania

Hej . Ostatnio robiąc imprezę w akademiku , razem z koleżankami , postanowiłam kupić parę rzeczy w Biedronce . Między innymi coś do przekąszenia słodkiego . Kupiłyśmy Ciastka Paryskie . Malina i morela . Były to nasze ulubione ciastka od 1 roku studiów . A teraz ? po prostu się popsuły . Mają jakiś inny smak . Galaretka nie ta co była , tylko jakbym jakiś krem owocowy jadła :/ Kupował ktos je moze w ostatnim czasie i ma takie same odczucia ? Dodam ,że mieszkam obecnie w Warszawie i to tu w jednej z biedronek takie coś kupiłyśmy ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrincesAnna
Cześć . Tak się akurat składa ,ze również jem te ciastka . Tylko ,ze ja akurat mieszkam tutaj w Warszawie i dokładnie widzę co się dzieje .Co do ciastek paryskich to ja bym jeszcze dodała ,ze zmiany są również w biszkopcie . Bardzo suchy i w dodatku cienki , mniejszy objętościowo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andrea Zając
Ja bym jeszcze dodała tutaj cienka polewe . wręcz bardzo cienko posmarowaną po ciastku :/ pisalam maila do Biedronki to zwrócili sie juz do dzialu kontroli jakosci . Ciekawe do jakich wniosków dojdą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×