Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

baba05

Cienie do powiek????

Polecane posty

Czy ktoś mi doradzi jakie są dobre ciebie do powiek, które nie schodzą po 2 godzinach? Mam dość głęboko osadzone oczy, tak że powieki dużo nie widać w związku z czym po 2 godzinach nie widać już u mnie jak zamknę oczy jasnych cieni, a w przypadku pomalowania ciemniejszymi pozostają tylko ciemne kreski. Wygląda to niezbyt elektywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze revlon
ja ostatnio kupilam Revlon jasny bez jestem bardzo zadowolona zaplacilam 27 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hm hmmm
Inglot albo Ruby Rose, Inglot jest bardziej intensywne a Ruby Rose perlowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze revlon
ruby rose to taniocha i sie wlasnie bryli, inglot tez nie za dobry choc napewnolepszy od ruby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlaśnie używam Inglota i wg mnie schodzą jeszcze szybciej niż Avonu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ordzinal
Ruby Rose sa marne :O a inglot i owszem calkiem ok jak na ta cene.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hheheheheheeee
z taniochy polecam piere rene czy cos takiego super trzyma sie dlugo nie bryli i nie schodzi, tylko nie wiem czy gdzies dostaniesz bo ciezko, a jak nie to super sa cienie lancome.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ordzinal
oo dziwne w takim razie pewnie masz tluste powieki wiec kup sobie baze pod makijaz i beda sie trzymac ok :) polecam baze art deco na powieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze revlon
dlatego polecam ci revlon uzywam bezowych i trzymaja sie caly dzien nic sie nie zbryla, wlasnie mam na sobie o 6 rano sie pomalowalam i caly czas sa na powiekach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o bazie nie pomyśłałam pojde do drogerii i popytam, dzieki za radę cieni Revlon tez nie miałam więc może czas spróbować bo u mnie już pozostał tylko tusz do rzęs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....89.....
albo Rimmel.. Metallic Stars czy cos takiego.. spokkkkkkksssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jeśli możecie
to proszę doradźcie bo mam cień coś w cenie 10 zł i używając cieni do powiek różnych firm strasznie bolą mnie oczy :( czy myślicie , że może to być uczulenie ??? i jakie cienie są najlepsze na te dolegliwości z oriflame ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Altehekse
Ja byłam zadowolona z Bourjois (tak to się pisze????) i Art Deco. Oba nie najtańsze, ale po nałożeniu na mokro trzymają się całkiem fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszmir22
A JA POLECAM CIENIE LOREAL COLOR APPEAL PLATINUM + PLUS JESZCZE BAZA POD CIENIE I TRZYMAJA SIE CALY DZIEN !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za rady będę eksperymentować, bo mam juz dosyć malowania się a po 2-3 godzinach pozostaje tylko tusz do rzęs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chętnie podziele sie z Wami swoimi doświadczeniami z tej dziedziny. Firm na rynku jest mnóstwo i choćby nie wiem co nie jesteśmy w stanie przetestować wszystkich.Jedne sa mniej, inne zas bardziej trwałe, zależy to z pewnością w dużej mierze od składników jakich użyto do wykonania. Bardzo dobre są cienie Bourjois, olbrzymia paleta modnych kolorów, połyskujących i niemal apetycznych. Są wypiekane, więc skondensowana formuła sprawia, że sie nie kruszą i wystarczaja na lata! Nie są tanie, ale bardzo ekonomiczne!A terminy ważności są bardzo długie bez skutków ubocznych dla jakości produktu. Nie osypują się i nie kruszą. Na odpowiedno przygotowanych powiekach utrzymują się do czasu, gdy same nie zdecydujemy sie ich pozbyć.Ważne: by cienie utrzymywały sie dłużej, zawsze trzeba pzypudrowac powiekę przed ich nałożeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja proponuję IsaDorę,wiem ze do najtańszych nie należą,ale ich jakość jest superowa!Poza tym przed nałożeniem cienia na powieki przypudruj je sypkim pudrem lub nałóż podkład i przypudruj.Z tańszych proponuję Rimmela sypkie,również bardzo dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megii__
Polecam kupić dobrą bazę pod cienie :) Miałam problem z rolowaniem się cienii czasem po 3 godzinach :) Obecnie cienie potrafią trzymać cały dzień i to nawet te za parę złotych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mineralne z annabelle, niedrogie a bardzo dobre, długo sie trzymaja, jakas impreza calonocna, spoko dadza rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak szukasz dobrej jakości cieni w dobrych cenach zerknij sobie do sklepu z kosmetykami Kontigo, ja sobie zamówiłam rewelacyjną paletkę cieni, odcienie jakich szukałam https://kontigo.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam się, te z annabelle bardzo dobrze sie trzymaja, warto zainwestowac:) mogłoby byc więcej kolorków tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie świetnie sprawdzają się cienie do powiek z Pierre Rene. Mam paletkę 10 cieni w odcieniach brązu. Jest idealna do makijażu na co dzien, ale można nią też zrobić coś wieczorowego. Cienie długo mi się utrzymują na powiece, nie rolują się i nie bledną w ciągu dnia. a do tego paletka wcale nie jest droga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się przerzuciłam już całkowicie na cienie mineralne, teraz mam z firmy Alilla, są świetne, super kolory, trwałość niesamowita. No i są hipoalergiczne więc nie uczulają http://alilla.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja lubię cienie z inglota i z annabelle, na korzysc tych drugich, bo mam wrażliwe okolice oczu i czesto zaczerwienione, a wiadomo, po mineralnych nic zlego się nie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×