Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość naddyyy

ciucholandy - KRAKÓW -zna ktoś jakieś fajne i markowe ?

Polecane posty

Gość naddyyy

witam. jakies dwa lata temu weszłma poraz pierwszy do ciucholandu... byłam zawstydzona ze wogóle tam jestem...ale jakie zdziwienie gdy zobaczyłam pana biznesmena z neseserkiem z portfelem wypchanym co puszczał w szwazh od kasy a on......najnormalniej w swiecie wybierał ubranka dla dzieci....garnitury dla siebie i....pościel.... wtedy wpadłam w wir ciucholandów...sa tam markowe rzeczy które tryzzmaja sie dłuzej niz nowe zakupione np na tandecie:O:O:O czy ktos może mi doradzic gdzie w krakowie warto odwiedzic ciucholand z markowymi rzeczami.... dzieki i pozdrawiam wszystke lumpeksomaniaczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ja czesto szperalm w lumpeksach w krk:) nawet naanstepny tydzien specjalnie ajde do tego miasta po jakies ciuszki tam niedaleko pkp sa 2 fajne ciuholandy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naddyyy
ja kupuje w rynku podgórskim... a dzis na smolki zaraz pryz przystanku tramwajowym taki nawet fajny ciucholand kupiłam w nim 3 pary spodni markowych po 5 zł za sztukę:) aha a najlepsze ciuszki tylko drogie bo ok 20 zł spodnie...sa na starowiślnej ROBAN extra rzeczy nie miałam na tyle kaski ale tam jutro pojade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka_jedna_pani_z_miasta
up up up podnoszę bo często chodzę:) ja chodzę na długą,na limanowskiego,na filipa, w rynku podgórskim na grzegórzeckiej i na wawrzyńca. starowislnej tez nie odpuszczam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ja polecam Biga styl na Ułanów. Byłam w szoku jak zobaczyłam że, 90% towaru to znane marki, ja ostatnio wyszperałam bluzę Housa za 12zł, i spodnie Orsay za 15 zł, jutro też jadę, pozdrawiam wszystkie lumpeksoholiczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfghjkejfby
ktoś może powie jak dojechać do tego ciucholandu na Ułanów?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lumpeksiara
potwierdzam na ułanów super ciuszki, zawsze mozna coś fajnego znaleźć, ja mieszkam 5 minut do tego sklepu, jeśli chcecie się tam dostać to musicie wsiąść w 5 lub 4 lub 15 lub 10 i wysiąść na przystanku Wieczysta, później idziecie w prawo aż do lewiatana i tam na górze pod lewiatanem jest owy ciucholand udanych zakupów!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boutique Moja Szafa
W KAŻDĄ SOBOTĘ POZBYWAMY SIĘ UBRAŃ!!! MOŻE ZNAJDZIESZ COŚ DLA SIEBIE? ŁOKIETKA 48 W BOUTIQUE MOJA SZAFA CAŁKOWITA WYPRZEDAŻ WSZYSTKIEGO!!!!! BLUZKI 8 ZŁ JEANSY 15ZŁ-20ZŁ SWETRY 20ZŁ-25ZŁ KURTKI 35ZŁ-45ZŁ SPROWADZAMY UBRANKA SAMI Z FRANCJI, ANGLII I NIEMIEC. ZNAJDĄ PAŃSTWO SAME FIRMOWE RZECZY, WSZYSTKIE ROZMIARY DAMSKIE, MĘSKIE I DZIECIĘCE. MARKI TAKIE JAK H&M, PROMOD, ABERCROMBIE, PIMKIE, CAMAIEU, STREET ONE, ESPRIT, PEPE JEANS, LEVIS, RESERVED, D&G I WIELE INNYCH ZAPRASZAMY W SOBOTY OD 10 - 14. (PN-PT 10-17) WEJŚCIE OD ULICY POD FORTEM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam koleżanki szperaczki właśnie dzisiaj odkryłam nowy lumpeks w byłym hotelu forum jest super.Dużo fajnych ciuszków.Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość h,ksdfnolsvomjvli.s
no to tak... długo szukałam.. i mogę ci podać parę hmm no więc tak... na Filipa są 3 albo i 4... ale najlepszy jest chyba ten który możesz spotkać idąc w strone ul. Długiej. Co do Długiej to tam są bodajże dwa second-handy, jeden kolo ccc, a drugi niedaleko Nowego Kleparza.. Słyszałam też o ciuchach na ul. św Agnieszki, Placu Nowym, os. Kolorowym, os, Teatralnym... Ale tak ogólnie to najczęściej gdy mam juz w planie chodzić po ciuchach to jadę w stronę podgórza- tam jest chyba najwięcej..To tak xD: Na starowiślnej jest kilka.. Najczęściej słyszałam o tym, na skrzyżowaniu z ul. Dietla.. ostatnio próbowałam go odnaleźć.. ale oczywiście z moją orientacja w terenie nic nie znalazłam xD. Hmm... potem jest taki fajny na Miodowej (bodajże przystanek dalej..). Lubie tam chodzić- kiedyś znalazłam tam dwie fajne koszule.. Potem słyszałam że jest na Stradomskiej jakiś.. tak samo jak z tą Strowiślną nie znalazłam go... Dalej to jest na Lwowskiej (chyba dwa). Na Limanowskiego na wprost przystanku. Na rynku podgórskim jest chyba jeden. yy.. na św.Wawrzyńca jest taki genialny- zawsze można tam coś znaleźć- POLECAM xD... Potem to.. nie pamiętam ulicy, ale jest taki ciucholand na wspost przystanku tramwajowego. To gdzieś w okolicach Starowiślnej, Wawrzyńca... yy jadąc chyba 11-ką. no i.. jest też na Złotej jesini taki tani sklep z ubraniami SNC.. czasami warto go odwiedzić- ja kiedyś kupiłam sobie tam takie fajne szorty, które później będąc w galerii były na wystawie w sklepie coloseum ;-D Ale najlepszy myślę że jest.. yy na tomeksie... tzn tam koło namiotu... Tam jest najwięcej fajnych rzeczy- kiedyś znalazłam tam idealnie dopasaowaną marynarkę.. Myślę że pomimo wszystko warto chodzic do second handów.... Oszczędza się kasę, można znaleźć coś orginalnego i.. jest sie ekologicznym :-). To żadna ujma Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dolores_2008
witam polecam gorąco ciucholand na Czarnowiejskiej przy skrzyżowaniu z Alejami, naprzeciwko sklepu rowerowego. Jest malutki i trochę mało widoczny ale towar pierwsza klasa! Wszystko markowe! Ostatnio udało mi się upolować zajefajne szorty i kilka tunik a jeszcze wcześniej fantastyczny płaszczyk! Zresztą sprawdźcie same.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tani Armani
Polecam super sklep i fanpage na fb Tani Armani. Można rezerwować ciuszki i zamawiać przez neta, mają super markowe ubrania w atrakcyjnych cenach. www.facebook.com/TaniArmaniMakow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale oszukujesz na wysyłce! taką bluzkę to spokojnie PRIORYTETEM za 6 zł wyślesz!!!!! wiec cenaa wysłki to max 7 zł :o🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio w Krakowie odwiedziłam Świetny szmateks na ul. Pędzichów przy ul.Długiej kolo BOTI. Zakupiłam sobie świetne sukienki w całkiem rozsądnej cenie ( 7,5) , mało tego jest on może i nie duży ale nikt się na Ciebie nie pcha ,a tym bardzie nie wyrywa Ci z rąk jak w niektórych szmateksach:(:( uffff , najfajniejsze w tym wszystkim jest to że co 2 ,3 tygodnie jest cało tygodniowa wyprzedaż 50% czego nie ma nigdzie indziej :):):):) jeśli ktoś jest w pobliżu to polecam ja weszłam żeby schronić się przed deszczem czego ostatnio nie brakuje i nie żałuje:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakupowa Julianna
Hej! Ostatnio coraz więcej chodzę po ciucholandach i muszę powiedzieć, że jak się chce to na prawdę można zakupić ekstra ciuszki w niskich cenach. Ja jestem z Nowej Huty i chodzę tutaj do kilku ciucholandów. Fajne rzeczy są w ROBANIE na Teatralnym, ale tam jest drogo, bo 65zł/kg przy dostawie no i mega duża powierzchnia do przeszperania, także trzeba tam kilka ładnych godzin przesiedzieć, żeby przejrzeć z grubsza. Spoko rzeczy trafiają się też w TEXTILE HOUSE na Handlowym, tam są na sztuki, przy dostawie 14 zł/szt. Ostatnio otworzyli też nowy ciucholand na Handlowym - FIKA. Jestem mile zaskoczona, bo sklepik jest niewielki, więc nie trzeba siedzieć pół dnia, żeby wszystko przegrzebać, a ciuszki są na prawdę spoko. To co lepsze jest na wycenie - po 12 15, 20 zł itp. Ostatnio kupiłam przepiękną sukienkę na wesele za 25zł i jestem bardzo zadowolona. Waga przy dostawie jest 34zł/kg, więc za bluzkę się płaci ok. 3-5 zł. Fajne są też ciuszki dziecięce, wycenione po 5-10 zł. Kilka ślicznych sukieneczek za 6 czy 8 zł zakupiłam tam dla córci. Plusem jest to, że nie muszę szperać, tylko na wieszaczku mam co lepsze ciuszki z ceną. Czasem zaglądam też do BIGA na Strusia, ale tam to najbardziej się opłaca jechać jak mają sezonową wymianę, to jest 2 razy w roku. Mam nadzieję, że okazałam się być pomocna:) Życzę udanych zakupów i pozdrawiam wszystkie zakupoholiczki :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Manula73
Bardzo fajny ciucholand jest na os. Niepodległości, zaraz koło KFC na piętrze. W poniedziałki nowy towar wyceniony, we wtorek cena obniżona na wszystko o 50% a we środy wszystko po 2 złote. Czwartek nowy towar, piątek 50% a sobotę po 2 złote. Ciuchy i dodatki w bardzo dpbrym stanie, znane marki. Polecam Dziewczyny bardzo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Manula73! Czy w tym ciucholandzie na os. Niepodległości często zdarzają się takie marki jak Atmosphere, Top Shop, New Look, Wallis, etc? Generalnie czy są to ubrania angielskie czy ściągają je z USA? Z góry dzięki za info! ANia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Innestylepl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzien dobry. Prowadze sklep STYLIS z odzieza markowa na ul. Dietla, 50 w Krakowie. Wielki asortyment ubran dla kobiet i mezczyzn. Koncowki kolekcji z USA. Tylko markowe rzeczy: Ralph Lauren, Diesel, Boss, Miss Sixty, Prada, D&G, Tommy Hilfiger, Joop, Burberry i td. Bardzo przyjemne ceny oraz wielki wybor. Wyjatkowe rzeczy ktore nie znajdziesz w Krakowie. Zapraszam serdecznie od poniedzialku do piatku z 10 do 18, w sobote 10-14. Sklep Stylis. Dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzik80
witam zapraszam do nowego ciuchlandu w krakowie wszystko do 10 zl probke ciuchow mozna zobaczyc tu www.facebook.com/bkmax00. zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Fajne sklepy z markową odzieżą są przy wylocie z Krakowa, Al.29Listopada. Mają tam trzy hale i bardzo często nowy towar (chyba 3 razy w tygodniu). Uwielbiam tam chodzić, zawsze znajdę coś ciekawego i w dobrej cenie. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prima_vera
Też uwielbiam szperać w szmateksach bo zawsze znajduje jakieś perełki. Polecam okolice ul. Długiej. Ostatnio odkryłam bardzo fajny lumpek zaraz obok Boti na długiej, o ile się nie mylę ul.pędzichów czy jakoś tak :)) polecam! Wyhaczyłam tam śliczne spodnie Burberry...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kup ciuszek, limanowskiego 10, w poniedziałki naprawdę można wyhaczyć super rzeczy, bo jest dostawa do tego mają świetną ręcznie robioną biżuterię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziamdzia37
Kupciuszek na Lindego 1 koło Lidla mało ludzi, miłe dziewczyny tam pracują, żadne staruchy i można z nimi pogadać nie tylko o ubraniach ;) ja kupiłam synowi kilka koszulek ostatnio, a sobie sukienkę tylko nie po drodze tam mam bo ja mieszkam w Czyżynach :( szkoda, ze kolo mnie nie ma nic fajnego no albo ja nie znalazłam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 12
Ciucholand ul. Lelewela 9 (Kraków )super towar i niskie ceny ! Polecam naprawdę warto zaglądnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja odkryłam Bige na Miasteczku Studenckim na Nawojki , niewielki ale dopilnowany jakościowo sklepik ;jestem zadowolona super polecamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej :) ktore ciucholandy w krakowie polecacie w nowym roku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×