Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość KRĘCIOŁA

co do KRĘCONYCH WŁOSÓW??

Polecane posty

Gość KRĘCIOŁA

Dziewczyny co możecie polecić do kręconych włosów. Chodzi mi o coś do układania włosów... jakąś piankę, żel, lub cokolwiek innego co by dobrze i intensywnie podkreślało skręt loków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...alexandra...
Sorki za błędy w poprzednim poście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mam takie włoski,ale zamiast pianek,lakierów itp używam zazwyczaj odżywek,po nich jedynie włosy wyglądają ładnie,nie mam \"szopy\" na głowie,tylko ładnie sopkręcane loczki ;-) ... kiedyś używałam żelu(lub czegoś podobnego,nie pamiętam dokładnie jaka nazwa na opakowaniu była) z serii DESIGN welli do włosów kręconych-suoerskręt,ale niestety teraz już tego nie ma :-( a te nowsze serie akurat tego nie mają :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anita26
Mi ostatnio fryzjerka zrobiła fają fryzurę na Motion Gel L'Oreala, dobrze podkreśla skręt włosa i wygładza te malutkie niesforne loczki. www.play-ball.pl - stronka na której jest ten produkt, możesz poczytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiepskiskręt
madulcia >też pamiętam ten żeli i baaardzo żałuje że go wycofali, bo był świetny,nie znalazłam jak dotąd równie dobrego kosmetyku, do moich włosów:O a tak pianka z niveii,jak dla mnie jets do bani:(skleja stranie mi włosy:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiepskiskręt
madulcia >też pamiętam ten żeli i baaardzo żałuje że go wycofali, bo był świetny,nie znalazłam jak dotąd równie dobrego kosmetyku, do moich włosów:O a tak pianka z niveii,jak dla mnie jets do bani:(skleja stranie mi włosy:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosta
bez obrazy ale jesteście nienormalne! jak można narzekać że nie ma sie pianki czy coś w tym stylu! ja chciałabym mieć kręcone włosy i ja narzekam a wy już macie kręcone!!! dziewczyny poradźcie jaki mam środek stosować by mieć kręcone włosy PS żadnych lokówek, bo niszczą włosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam kręcone włosy, które do tego uwielbiają wprost puszyć się (...) pierwszym więc krokiem w ich układaniu jest dla mnie zneutralizowanie tego efektu. Polecam żel do włosów z odżywką Czarna Rzepa z firmy Joanna. Wystarczy odrobinkę rozetrzeć w dłoniach i równomiernie rozprowadzić na włosach a nie tylko przestają się puszyć, wyglądają też zdrowiej. Włosy pod wpływem tego żelu lśnią zdrowym blaskiem, wydają się sprężyste - loki pielęgnowane tym kosmetykiem wyglądają po prostu fantastycznie, nieważne, czy preferujesz nosić rozpuszczone włosy, czy zwykle je związujesz. Niewątpliwie, obok stylizacji istotna jest również pielęgnacja. Jak wiadomo włosy kręcone bywają problematyczne, chociażby ze względu na trudności w rozczesywaniu. Polecam więc maskę do włosów i serum na końcówki Nutri System z Joanny. Używam obu i jestem bardzo zadowolona. Moje włosy nigdy nie wyglądały lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosta
dziewczyny miałyście doradzić!!! ja wam polecam nivea, co prawda nie używam bo mam proste włosy ale to jest chyba dobra firma wypróbujcie! a wracając do mnie to poradzcie pliska ja chcę mieć kręcone włoski!! poradzcie jakąś pianke albo coś!!! przypominam żadnych lokówek co niszczą włosy!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynkie
Ja mam lekko krecone wlosy a zeby ten skret utrwalic uzywam pianki Taft do wlosow kreconych a po wysuszeniu gumy do wlosow albo pasty modelujacej do wlosow Loreal. Wystarczy wgniesc troche we wlosy i robia sie super loki. Co do doradzania to zalezy jaki masz typ wlosow. Moja siostra ma super proste i nic na nia nie dziala zeby sie skrecily. Czasami robi sobie na noc papiloty, rano po rozwinieciu ma pieknego baranka na glowie a po godzinie zostaja lekkie fale. Jedynie tona lakieru jest w stanie to utrwalic. Czasami trzeba sie pogodzic z natura albo zafundowac sobie trwala ondulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia__17
polecam odżywkę "Sprężyste loki i fale" Panten lekka formuła:) naprawdę warto :) cena niewielka (w drogerii "Natura" 7.59:P ) nie skleja włosów, odżywia, włoasy mniej się puszą :) no i w miarę ładnie pachnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ada--Aleksndra
Powiedzcie i po mam zrobić , żeby mi się włoski kręciły? Mam poddante włoski na układanie , kręcenie itp.;) Włoski mam prawie do łokcia.. Macie jakieś sposoby domowe(najlepiej) Maseczki itp.;) Lokówki i sprzęty elektroniczne nie wchodzą w rachubę proszę o podpowiedzi...CZekam ... Z góry dziękuje.:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zdecydowanie polecam żele do włosów z Joanny, szczególnie ten z serii Rzepa, ale te z serii Styling Effect też są dobre. Bardzo fajnie podkreślają skręt loków, nie przetłuszczając przy tym włosów jak inne żele. Do tego ładnie pachną i łatwo jest je wyczesać z włosów po całym dniu. Na jakiś czas przerzuciłam się na kremy Taft, ale szybko wróciłam do żeli Joanny, bo zdecydowanie bardziej mi odpowiadają i nie wysuszają włosów, ani się nie kruszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szopiasta
nic nie działa na moje włosy loki po 15 minutach rozwalają sie i zostaje sianko pomocy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lokataaaaaaaaaaaaa
no właśnie ja nie mam takich całkiem loków tylko podatne na kręcenie i nie wiem co mam z nimi robić więc nic nie robię ;PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaska2285
Sunsilk różowa do kręconych włosów, ślicznie pachnie, nie skleja, idealnie podkręca włosy i jest niedroga (w granicach 10- 12 zł)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam wlosy krecone, ktore po rozczesaniu sa proste- nie wiem czy ktoras z was tak ma, badz miala. generalnie mam na glowie burze lokow do otrzymania takiej fryzury polecam gume do wlosow joanna- najlepiej ta w niebieskim opakowaniu. po umyciu nakladam na wigotne ale nie mokre wlosy i susze suszarka na sredniej predkowsci z glowa spuszczona w doł- to powoduje ze wlosy nie sa przyklapniete, a loki sa sprezyste i nieposklejane. dobrze jest tez podczas suszenia gniesc wlosy w dloni. trzeba uwazac zeby nie nabrac za duzo gumy na wlosy, bo moga sie wtedy szybko przetluscic wlosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Jeżeli masz totalnie proste, to polecem tak: Nawijasz na papiloty od góry wcześniej spryskując lakierem (polecam taft), po rozpleceniu wgnaitasz piankę (polecam czarny taft), albo żel. Ta metoda sprawdza się na mojej siostrze, która ma proste włosy. Żwby było jeszcze lepiej, użyj odżywki Pantime loki i fale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominiczka22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśka 666
Dziewczynki ja mam kęcone lśniące i sprężyste włoski (loczki). Od razu po umyciu rozczesać na mokro, potem troszkę odczekać i nałożyć płynny jedwab jest wspaniały. Następnie rozczesuje i pozostawiam na noc do wyschnięcia, rano tylko poukładać loki odżywką Pantene "sprężyste loki i fale" Fryzurka gotowa. Włoski mam za ramiona a po płynnym jedwabiu loki są wprost cuudowne. :-) (Byłam głuupia i prostowałam włosy ale na szczęście dotarło do mnie to że co z nimi nie zrobie i tak się skręcą taka ich natura no i pokochałam te loczenta,,,,,,) Istnieje jeszcze jedna opcja po umycie wklepać gumę kosmetyczną i lekko pougniatać ręcznikiem i zostawić aby sobie schły, suszrka nie wchodzi w grę. Ja osobiście się nie czeszcze tylko po umyciu a zabieg mycia przerowadzam co 3 dni. Życzę szczęścia pozdrawiam. :-) :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja swoje kręcone włosy prostuje, bo kręcone są ładne tylko przez kilka godzin. Potem robią się oklapnięte.Nie mam czasu na codzienne mycie głowy, a kiedy je wyprostuje to nie przetłuszczają sie tak szybko. Kiedy chce mieć kręcone włosy (rzadko) to po prostu zostawiam je do wyschnięcia. Ewentualnie nakładam na konócwki gumę do włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiki6
Ja tez jestem szczęsliwa posiadaczką włosow kręonych mama je rozpuszczone dlugie za ramiona są dni ,że jestem z nich dumna są moim atrybutem ,ale zdarza się że moje blond włosy wkurzają mnie to zależy od rożnych czynników na moje włosy mają wplyw pogoda dni przed w czasie czy tez po okresie itp.bardzo o nie dbam włosy kręone są z natury suche i lubią się puszyć do mysci aich obecnie używam serię w skład ktorej wchodzi szampon odzywka i maska z firmy loreal profesjonal do wlosow kreconych na allegro jest taniej niz w sklepie fryzjerskim i to dosyc sporo asale warto zainwestwoac potem zamierzam wyprubowac produkty firmy kereaste(chyba zle napisalam nazwe)tez sereie do włosów kręconych rowniez jest na allegro oprocz tego używalam kallosa placente vitalis i robie sama rozne miksury pamietajcie myc włosy należy w letniej wodzie delikartnie nie szarpać i wycisnac wlosy w recznik potem nalożyc odzywke a raz wtygodniu maske nalozyc np folie aluminiową potem ciepły suchy ręcznik i tak pochodzić chociaż 15 min. i spłukać chłodną wodą aby zamknac łuski i rozczesać bardzo delikatnie grzebieniem o szerzej rozstawionych zębach i pozostawić włosy do wyschnięcia ja nie używam suszarki mimo iż moje włosy schną nawet dwie godziny od czsu do czasu ugniatam je i masuje skore glowy delikatnie aż w koncu wlosy wyschną jeszcze tylko trochę je przeczeszem ulożę palcami i już jestem gotowa do wyjscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To_jednak_ja
Hej, ja również mam kręcone włosy i wiele czasu mi zajęło zanim znalazłam na nie sposób. Mój przepis jest taki: myje je codziennie, najpierw szamponem Pollena Eva czarna rzepa, potem Ziaja kiełki pszenicy intensywnie nawilżający. Po umyciu nakładam na nie (tak doradziła mi fryzjerka, która jako jedna z niewielu jakie znam, a znam ich trochę wie co robić z kręconymi włosami) trochę jakiegokolwiek balsamu do ciała!!, następnie odżywka czarna rzepa z Polleny Evy, kompres nawilżający z Joanny seria Apteczka babuni i na koniec balsam z tej samej serii do włosów suchych i zniszczonych( nic nie spłukuję, nawet jak tak piszą na opakowaniu). Zawijam w ręcznik, daje im około półgodziny i na koniec odżywka z ziaji skręt zaprogramowany. Włosy najczęściej myje tuż przed spaniem, więc spinam je luźno klamrą i do spania. Rano spryskuje wodą i nakładam brylantynę w sprayu od Joanny. Ta fryzjerka powiedział mi też, że najlepsze do włosów kręconych są wszelkie środki takie smoliste, tłuste trochę, i pod żadnym pozorem żadnych mocnych pianek. Z lekkich pianek jest natomiast Joanna i Timotey, też są dobre. Polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Opsia
Dziewczyny ja mam też kręcone ale......wlasnie kreca sie ale nie od nasady wlsow....podcielam je ale efekt ten sam......pomozcie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kędziorek
ja również mam kręcone włosy które się puszą. kiedyś miałam loki na całej głowie teraz mam bardziej pod spodem. jedna osoba poradziła mi żebym kupiła; szampon i odżywkę nivea skręt loków i fal. jedwab w płynie i żel mocny Taft. według mnie bez żelu się obejdzie. a sposób jest taki : gdy już się umyje głowę szamponem i spłucze nałożyć odżywkę i odczekać kilka minut. potem spłukać a na koniec nałożyć na wilgotne wlosy jedwab w spreju Gliss Kur. no i ten żel do którego nie jestem zbytnio pewna. co myślicie co by mi pomogło? z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po piance welli i sunsilk do włosów kręconych moje wlosy się wyprostowały. Ja uzywam szamponu i pianki z serii Nivea do kręconych wlosów - wg mnie są najlepsze. Po umyciu stosuje maskę witaminową SP Wella - jest dość droga (ok90), więc poluję na nią jak jet promocja i mam ją za 30zl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po piance welli i sunsilk do włosów kręconych moje wlosy się wyprostowały. Ja uzywam szamponu i pianki z serii Nivea do kręconych wlosów - wg mnie są najlepsze. Po umyciu stosuje maskę witaminową SP Wella - jest dość droga (ok90), więc poluję na nią jak jet promocja i mam ją za 30zl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×