Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

co kupić dziecku na prezent

Polecane posty

Gość gość

dziecko ma w maju urodziny i ma 3 latka co mu kupic, jakies rady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tereskaaa
Może jakieś fajne głośniki bezprzewodowe na bluetooth? Maluszki lepiej rozwijają się słuchając muzyki. Ja dla swojej małej kupiłam takie na teletorium.pl i jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćinna
Fajnym prezentem dla takiego dzieciaka jest gra na x boxa! czasami i dziecko musi odpocząć zrelaksować się zupełnie inaczej. takie gry np;. jak te konsoleigry.pl/40-gry-na-xbox-one#/gatunek-zrecznosciowe rozwijają zręczność dziecka i są fajne a dziecko sie relaksuje fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarysiaMania
Ja swojemu chrześniakowi na roczek też kupiłam z tej firmy ale bramkę, też właśnie w sferisie :D Teraz idę na 3 urodzinki do dziewczynki, fakt faktem na krainę lodu ale ostatecznie zdecydowałam się na rowerek biegowy tym bardziej, ze już pewnie pogoda się będzie poprawiać więc sporo czasu będzie na dworze spędzać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rowerek biegowy jest super :P moja chrześnica ma 5 lat i nie moze się z nim rozstac, a tak jakby jest troche za mały :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melkaelka
wejdź na stronę sferisu, jest tam przeogromny wybór, dostaniesz tam dosłownie wszystko i na pewno znajdziesz coś dla pociechy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziecko w takim wieku może już spokojnie bawić się na trampolinie. W maju będzie już ciepło, więc warto pomyśleć o tego typu prezencie? Są na rynku bezpieczne trampoliny jak Fillo Fiber, która ma dodatkową obręcz nad głową i profilowaną siatkę przez co ryzyko jakichkolwiek uderzeń o metalowe elementy maleje praktycznie do zera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowanie jakąś interaktywną zabawkę tylko raczej nie taką w której znalazły by się zbyt małe elementy tak aby mieć na uwadze dobro malucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja córka jak miała 2 latka dostala lego duplo ten starter set i ma teraz 5 i dalej się tym bawi, także lego i ogólnie klocki to chyba zabawka dla każdego dzieciaka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do klocków lego przyznaje racje znajomi zostawił mi dwójkę swoich dzieci do opieki dziewczynka lat 3 chłopiec lat 5 , sporą część dnia spędziliśmy właśnie na składaniu klocków lego. Tylko wiadomo dla tak małych dzieci raczej uważać przy zakupie zestawów z drobnymi małymi częściami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w zależności jak duże jest dziecko taki trzeba dopasować prezent :) ja swojemu braciszkowi czy dzieciom moich koleżanek kupowałam zawsze zabawki albo ubranka no bo co innego? jeżeli chodzi o zabawki to najtańsze i najlepsze udało mi się zawsze kupić tutaj https://fokastara.pl/polskie-zabawki.html o tyle fajnie jest w tym klepie internetowym, że mają podzielone zabawki wiekowo :) to naprawdę zaoszczędza dużo czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem zwolenniczką zabawek edukacyjnych, które w jakiś sposób rozwiną mojego malucha. Świetnym pomysłem są różnego rodzaju tablice ze znikopisami, bo pozwalają rozwinąć wyobraźnię. Ja kupuję w tym sklepie, zobacz czy znajdziesz coś dla siebie https://hitcena.pl/katalog/?fv%5B1%5D%5B2%5D=2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko zależy od wieku dziecka, aczkolwiek na stronie www.Satya.pl na pewno coś znajdziesz, często u nich zamawiam i wszystko jest w jak najlepszym porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AśkaJoachim
moze pierwszy rowerek :)? ja dla mojego czterolatka kupiłam Indianę Dianę. i mały śmigac chce codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może zamiast kupować kolejną zabawkę warto pójść w innym kierunku i zapewnić mu po postu dobra zabawę? Ju od jakiegoś czasu zamiast szukać w sklepach coraz to nowych zabawek, stawiam na "magiczne" niespodzianki w formie występów iluzjonisty. Kaidy pokaz jest jedyny w swoim rodzaju, a sztuczki stanowią wspaniałe widowisko, które na długo zapisuje się w pamięci. Jeśli tez chciałybyście spróbować, możecie zacząć tutaj: https://pokazy-iluzji.pl/dla-dzieci/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×