Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość USA shopingggg

Co kupic w Stanach - co się opłaca jest lepsze ???????

Polecane posty

Gość USA shopingggg

A moze ktoś sie orientuje o ile taniej sa kosmetyki oraz perfumy na bezcłowej w stanach ????? czy na lotnisku jest taniej niz np w outletach ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ubranka ubranka ubranka
baby phat juicy couture tommy lauren CK abercrombie american eagle hollister old navy aeropostale DKNY GUESS bebe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co z cenami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola2000
ja wlasnie odwiedzilam sklep na lotnisku i zauwazylam ze nie dolicza sie do zakupow tax co po zaplaceniu wychodzi calkiem niezle wszelakie kremy i perfumy sa duzo tansze niz w sklepie np krem estee lauder w sklepie kupisz za 45$ A JA ZA TEN SAM ZAPLACILAM 38$

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola2000
a i dodam ze jezeli juz ciuchy to tylko firmy Banana Republic sa naprawde super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uullalla
czyli najlepiej zostawic wszelkie zakupy kosmetycznoprefumeryjne na koniec i kupic na lotnisku podobno bezcłówka w stanach jes tansza od wszystkich innych oj rzeczywiście banana ma super styl ale ja uwielbiam jeszcze urban outfiters juz nie moge sie doczekać :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem...
urban outfitters sacks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wydaje mi się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MALL OF AMERICA
juz niedługo !!!!!!!!!!!! miesiące oszczednosci karta płatnicza wygodne buty i JA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak wstapicie do amerykanskiej armii to bedziecie miec dodatkowe znizki. jest jedno ryzyko jednakze darmowa podroz do iraku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienie tylko zakupy
zakupy ubrania buty dodatki gadzety i zakupyyyyyyyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola2000
faktycznie na bezclowym mozna zawrotu glowy dostac oczywiscie w pozytywnym tego slowa znaczeniu pozdrawiam i udanych zakupow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle, ze ogolnie ciuchy sie oplaca kupic, bo jest wiekszy wybor i duzo przecen. jesli chodzi o kosmetyki na bezclowce, to moze tansze i sa, ale kiepski wybor ... ja akurat uzywam firm, ktorych w bezclowkach nie ma (np. kiehl\'s, aveda), wiec nic mi po tym. jesli chodzi o perfumy, to czesto mozna dostac w tjmaxx i tego typu sklepach za pol ceny, ale tez wybor tylko taki, jaki oni ci dadza. z kosmetykami to w ogole w stanach najlepiej jest trafic na promocje typu \'free gift\' - sa dosc czesto i wlasnie tych firm co na lotniskach, typu estee lauder, clinique, lancome.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a sa jakies kosmetyki
firmy które szczegolnie mogłybyście polecić ?????? jakieś super kremiki itp chyba dobre sa kolorowe kosmetyki MAC u nas chyba nie ma ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola2000
nie wiem co mozna by bylo polecic bo ja chociaz mieszkam w usa to wiekszosc kosmetykow mam polskich firm ot taki kaprys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×