Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sunny day..

co myslicie o kurtkach w stylu carskiej rosji

Polecane posty

Gość sunny day..

chciałabym sobie taka kupić.. a moze wiecie gdzie mozna kupić? w jakim sklepie?wiem że były w Trollu, ale byłam i juz nie ma:( strasznie mi sie takie podobają ..a na allegro sa ogromnie wysokie ceny bo wszyscy sie na nie rzucają i licytacja dochodzi do 200 zł :( Jak wam sie wydaje..to moda tylko na 1 sezon?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ked
Mi sięszalenie podobają, ale ... niestety to był pomysł jesienny: wtedy były świetne kroje w PROMOD oraz w Zarze. Ale... pomysł jest tak świetny, że ... kupiłąm je sobie na wyprzedażach: w Terranovie (płaszcz do kolan, aksamit, 49 zł +rybaczki za 19,90), H&M (krótka kurtka turkus, aksamit, za chyba 54). Jeśli jesteś z dużego miasta, to moze pozaglądaj do tych sklepów? W Terra w ubiegłym tygodniu walały się jeszcze ostatnie egz.granatowej kurteczki z materiału "płąszczowego"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sunny day..
dzięki ked:) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tych kurtek
tych kurtek to w zielonej jest pelno, az sie odechciewa kupic jak sobie pomysle ze wszyscy takie beda miec,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam juz takie 2 marynarki:) Jedna kupilam w Pretty girl, a druga w Annie:)Cudenka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sunny day..
na allegro to wiem ze są, szczególnie 3-ci link podany przez Witch- to dla mnie ideał !!! tylko pewnie osiegnie cene 200 zł..a aż na tyle mnie nie stać :( Dioda30----> a co to ta Anna jest? ile dałaś mniej więcej za te kurteczki? 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) W pretty kupilam za 69zl, a w Annie caly komplet za 85 zl( satynowe spodnie i marynarka- tylko satyna bez mocnego polysku):))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na szczescie nie kazdemu jest w niej dobrze:pTo tak jak z brazem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okropieństwo
ale to tylko moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼🌼🌼 ORIFLAME WIOSNĄ ZA 1 ZŁ ! :D Chcesz rozpocząć własny Biznes?? nic prostszego:) Jeżeli lubiesz kosmetyki firmy Oriflame lub chcesz je poznać DOŁĄCZ DO ORIFLAME WRAZ Z WIOSNĄ! WPISOWE 1ZŁ ! Super nagrody w programie \"WITAMY\" dla nowych konsultantów np.elegancki portfel,segregator firmowy,kosmetyczka,torebka oraz krem do ciała Silk.Zarabiaj na sprzedaży kosmetyków-zysk natychmiastowy 30%. Zaproś nowe osoby do Oriflame-otrzymasz do 21% od ich sprzedaży. Odroczony termin płatności za kosmetyki 14 dni. Samodzielnie wybierasz warunki współpracy,dostosowując je do własnych potrzeb. Możesz potraktować Oriflame jako dodatkowe zajęcie lub poprowadzić własny biznes. Więcej info na -> jenny_17@op.pl 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×