Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Olga19

Co na prezent dla chłopaka?

Polecane posty

Gość Olga19

Proszę o radę jakie prezent dać chłopakowi na 21 urodziny?? jesteśmy razem dwa lata:) tort bokserki maskotka i tego typu drobnostki juz dawno za nami a teraz chciałabym podarować coś naprawde wyjątkowego..... coś w stylu cukierków z cytatami nie kreci go a wręcz przeciwnie;/ wiersze i zdjęcia też odpadają... zegarek i ubrania też.Gotowanie tez;/ więc jest cięzko i naprawdę proszę o kreatywne pomysły:* do400zl. Jak chodzi o zainteresowania to przyroda filmy też tego typu:P a pozatym gry na pc ....pomóżcie:) myślę o łancuszku srebrnym + nieśmiertelnik z takim grawerem http://allegro.pl/niesmiertelnik-srebro-darmowy-grawer-serce-i2305858460.html i z drugiej strony z okazji urodzin i data co myślicie?? tylko szczerze nie znam sie na tym jak to dobrać więc bardzo prosze jeśli znajdziecie chwile dopasować do tego łncuszek bo nie wiem jaka długość i grubość,pod warunkiem ,że pomysł wogóle trafiony:PP wzrost 178 ahaa i kiedyś duuużo ćwiczył terqaz kompletnnie nie ma czasu na to;/ czekam na rady!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olga19
xD jeśli masz takie marzenia proszę bardzo kup sobie i korzystaj;D ja poczekam na mądrzejsze komentarze:P i mniej uszczypliwe bo to ważne dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olga19
Hmmm to już mi sie bardziej podoba,przemyślę :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olga19
tzn mam na myśli talon:P bo cos do samochodu raczej nie dobiore:P kiedys kupiłam rdaio jedynie do autka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olga19
radio*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olga19
Ktoś jeszcze ma jakiś pomysł??:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kup mu alkomat ladny maly gadzecik ktory kazdy powinien miec :D sa naprawde ladne branzoletki np z Diesla mozesz poszukac takich rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olga19
poszukam napewno!:) thx za radę:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqu-qu
kup mu lot balonem, ewentualnie bungee jeśli się nie boi, albo skok ze spadochronem. Coś niematerialnego, coś co zapewni mu przeżycia niesamowite :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka ja ania
rekawice bokserskie + worek lub laweczke do cwiczen jesli podglada przyrode to jakas porzadną lornetke, moze jakic zestaw na ryby czy jakis zestaw surviwalowy ja swojemu kupilam wykrywacz metalu i jezdzimy razem na poszukiwania skarbow :) i prosze nie kuypujcie swoim facetom maskotek czy jakis innych babskich pierdolek bo naprawde beda zazenowani :/ faceci potrzebuja konkretnych gadzetow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olga19
Ania pomyśl z rękawicami najbardziej mnie przekonuje jak dotychczas i uważam go za świetny!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kup mu żel do masażu z durexa i gratis masaż oczywiście :) ja tak zrobiłam i był bardzo zadowolony.. A teraz też mam taki problem co kupić... ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inne pomysły: portfel, zapach do samochodu, centralny zamek, perfumki, bokserki, mp4, książka (związana z jego zainteresowaniami),

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jablova
mężczyźni kochają gadżety różnej maści. ja bym celowała w elektronikę. albo coś innego, co ucieszy nas dwoje, jakaś wycieczka może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pannamajster
a nie myślałas o wspólnym weekendzie? głęboczek na pojezierzu brodnickim to wymarzone miejsce na takie romantyczne wypady :) mają winoterapię, ciekawa sprawa, może spróbujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Motoentuzjasta :)
Jesli chodzi o alkomat to ja bym sie zastanowila porzadnie. Jak juz to kup drogi i lepiej, zeby ktos pomagal bo teraz sa takie badziewia, ze pokazuja, ze masz 4 promile i po godzinie 0 (i taki alkomat kosztowal ponad 200zl). Znalazłam takie coś http://mrjoy.pl/do/item/KOMSAMLED/Komunikator-Samochod i wydaje się super fajne :) Powinno się spodobać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg87
Dla facetów nie ma co kupować prezentów takich, z których same byśmy były zadowolone;) Wybór alkomatu nie jest zły pomysłem, ale nie wolno go stosować bezpośrednio po spożyciu alkoholu, bo pomiary będą potem nierzetelne. Mój mąż ucieszył się z http://www.motointegrator.pl/produkty/257832-alkomat-alcoscent-al-2500x Jak sam stwierdził portfel i tak sam sobie kupi;p Można też pomyśleć np. o zdalnie sterującym helikopterze. Tego typu zabawki elektroniczne to często niezrealizowane marzenia z dzieciństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mężczyźni, a co powiedzielibyście na koszulkę kibica na igrzyska? na koszulki.com można zamówić sobie coś takiego z własnym nadrukiem... chyba fajna pamiątka, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kedyw
Ja proponowałbym zakup czegoś takiego http://proyasport.pl/oferta,szczegoly,87.html - tanie, a możecie grać wspólnie i dobrze się przy tym bawić, go rozgrywka naprawdę wciąga i relaksuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co na prezent?
Nie wiecie co na prezent dla chłopaka? Zastanówcie się czym się interesuje: jeśli macie zdolności plastyczne możecie wykonać jakiś wzór z interesującym go motywem i zlecić do druku na koszulce http://www.prezencik.sklep.pl/k19,koszulki-z-twoim-nadrukiem.html albo wybrać coś z gotowych wzorów Ramka na zdjęcia z dedykacją http://www.prezencik.sklep.pl/p1536,podwojna-ramka-na-zdjecie-z-grawerem.html , albo statuetka z grawerem obraz ze zdjęcia waszego ja w tym roku zakupiłam zabójcze koszulki (dla siebie i dla niego :) ) http://www.prezencik.sklep.pl/p1527,2-in-1-zestaw-koszulek-dla-zakochanych-zabojcza-para.html na pewno będzie zadowolony, na dzień chłopaka i dzień kobiet nie kupujemy sobie poważnych prezentów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alga39-90
Z prezentami zawsze jest ciężko. Szczególnie jak jest się z kimś kilka lat i wszystko już za nami. Ja już od jakiegoś czasu mam taki problem. Ostatnio koleżanka podsunęła mi pomysł, żeby poszukać czegoś praktycznego jak np portfel, taki porządny, ze skóry. I powiem szczerze, że pomysł trafiony w 10. Luby naprawdę się ucieszył. Zamawiałam przez internet w sklepie Sagana. Wejdź na ich stronę, może coś wpadnie Ci w oko. Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może zrób prezent jemu i... jednocześnie sobie! Zafundujcie sobie wypad, choćby na kilka dni, do jakiegoś fajnego hotelu, czy spa - bardzo dobrym wyborem byłby Primavera w Jastrzębiej Górze - idealne połączenie zabiegów na ciało i relaksu pozwoli Wam na nowo cieszyć się sobą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elixia 89
A co powiesz na dobry,profesjonalny alkomat? W sumie to też prezent dla Was obojga i przyda się w przyszłości przy okazji różnych imprez. Ja wypatrzyłam jeden z tych modeli http://www.euroalkomat.pl/index.html zbierają świetne recenzje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem super pomysl to talon na paliwo, bo zawsze sie przyda, i bedzie wiedzial, ze przemyslalas prezent i np. meska bransoletke Lilou z jakims malym grawerem, zeby zawsze mial cie przy sobie i pamietal o tobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gadżetka
ciekawym, oryginalnym i praktycznym prezentem może być urządzenie do ostrzenia i czyszczenia wkładów do maszynek do golenia a także jednorazówek http://www.razorpit.pl/ - wydaje mi się to naprawdę fajnym rozwiązaniem, gdy pomysłów brak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rózowo_mi_wszedzie
na pewno to jest jakiś pomysł, dość oryginalny:) z pewnością lepszy niz kosmetyki, kolejny zegarek, skarpetki, czy słodki sweterek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość portret na zamówienie
Na zamówienie wykonuję karykatury i portrety ze zdjęcia w ołówku. Karykatura jest super prezentem którym można zadowolić wymagania każdej osoby, w każdym wieku. Karykaturę wykonuję w formatach A4 (20x30) i A3 (30x40) JAK ZAMÓWIĆ KARYKATURĘ? Zdjęcie z którego ma powstać rysunek musi być wyraźne, dobrze widoczna twarz i oczy danej osoby. Słabe zdjęcie uniemożliwi i w dużym stopniu utrudni wykonanie udanej i Można przesyłać więcej zdjęć danej osoby. Jeżeli na rysunku mają być dwie lub więcej osób to mogę narysować z osobnych zdjęć , czyli nie muszą być razdem na jednym zdjęciu. Wszystkie niezbędne informacje muszą być dostarczone przed rozpoczęciem rysowania w meilu. Czas w którym wykonuje zlecenie jest zależny od ilości zleceń wykonywanych w danym terminie. (przeważnie jest to okres do 4 dni roboczych) CENNIK KARYKATURY/PORTRET: Format A4: * 1 os. - 30zł * 2 os. - 50zł Format A3: * 1 os. - 40zł * 2 os. - 70zł kontakt: orzeszek200@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sasiuniek
karykatura słabo!!! Lepsza elektronika, cos do auta!ale takie bzdurne obrazki to sorryy...po najniższej linii oporu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×