Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość007

Co na urodziny?

Polecane posty

Gość gość007

Witam wszystkich! :) mam pewien problem. Nie wiem jaki prezent urodzinowy kupić koledze. Jest sarkastyczny, o czarnym humorze, szczery do bólu. Interesuje się sportem, szczególnie koszykówką. Słucha rocka. Jest bardzo zapracowany dlatego nie wiem czy bardziej odpowiednie będzie coś na żarty czy raczej coś przydatnego. Może macie jakieś pomysły? Z góry dziękuje za odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcinkosi
skoro słucha dużo muzyki to może słuchawki? nie napisałeś ile chcesz przeznaczyć kasy na prezent, ale z takich już lepszych to mogę Ci polecić hyperx cloud, ja płaciłem za nie 350 zł w sferisie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambusiak
może jakieś fajne słuchawki? w sferisie są fajne hyperx cloud

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość giuseppa
słuchawki to dobry pomysł, w Teletorium mają sporo modeli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filipreczek
Wydaje mi się, że mógłby się sprawdzić zestaw Lego. Widziałem, że w https://salonklockow.pl mają całkiem niezły wybor. bez problemu znajdziesz coś dla swojego kolegi. Albo może jakaś ksiażka, biografia ulubionego zespołu rockowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lejkazza
Ja bym mu kupiła coś przydatnego raczej. Jakiś portfel porządny, firmowy. Na e-kaja.pl są fajne, zamawiałam bratu. Z tymi śmmiesznymi rzecami to możesz nie trafić np. A taki portfel zawsze spoko. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z doświadczenia wiemy, że praktyczne prezenty to najlepszy wybór. A jak coś praktycznego to odpowiedź jest jedna – UBRANIE! :) Może jakiś t-shirt z fajnym, oryginalnym nadrukiem, ciepła bluza na chłodne letnie wieczory bądź wygodny sportowy dres? Opcji jest mnóstwo! Wpadnij do nas na rozeznanie → www.Ombre.pl Na pewno znajdziesz coś odpowiedniego :) W razie pytań służymy pomocą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepolia
Zdecydowałam się na te słuchawki ze sferisu brat bardzo zadowolony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maggenta
Słuchawki to fajna sprawa, no i zawsze są przydatne. Poszukaj może w Teletorium, tam mają sporo fajnych modeli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zirna
Bardzo ładna ta pościel w sferisie, dużo ciekawych wzorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×