Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kacha3

co sadzicie o yves rocher?

Polecane posty

dobra ta firma ? słyszałam różne opinie , jakie kosmetyki najlepsze z tej firmy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość próżna
Ja mam mieszane uczucia co do tej firmy. Są kosmetyki które uwielbiam i takie, które mnie rozczarowały. Praktycznie juz któryś raz z rzędu używam pilingu gommage do cery wrażliwej. Jest dla mnie idealny! ostatnio też zaopatrzyłam się w kremy z liniiPro-retinol 100% vegetal +enzymes de jeunesse. Mam krem na noc Minuit: gęsty i pachnący. Do tego krem na dzień lekko rozświtlający, również rewelacyjny. Za to żel do mycia twarzy mi nie odpowiada bo sie nie pieni. Uwielbiam jeszcze gęsty krem do ciała, taki w pomarańczowej tubce ale nie pamietam nazwy. Ogólnie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rose1980
Kosmetyki rewelacyjne, pod warunkiem, że są odpowiednio dobrane. Z resztą sama oceń, a nie pożałujesz. Polecam żele pod prysznic i balsamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja kilka fajnych produktow, ogolem niezla firma, ceny sensowne i, co dla mnie wazne, nie testuja kosmetykow na zwierzetach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elroo
niektore rzeczy maja fajne,kupilam kiedys ich wode toal i brzoskwiniowy plyn do kapieli-byly OK.ale wiekszosc kosmetykow wali chemia niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotkaaaaaaa
Ja mam fluid z Luminelle i jest beznadziejny. Wyskakuje mi po nim drobna kaszka. Mam tez perfumy Szafali. Zapach ladny ale nic poza tym. Ogolnie kosmetyki drogie i nie koniecznie dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BRENA
Moim zdaniem to calkiem dobra firma. Nie ze wszystkich produktow bylam zadowolona ale z wiekszosci tak. osobiscie bardzo odpowiada mi podklad niebrudzacy w plynie i tusz do rzes z serii "couleurs nature". Natomiast zawiodlam sie na produktach z serii "luminelle"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pare pozycji, ktore stale kupuje: -dezodorant rozany w kremie - kremik nawilzajacy z serii Bio Specific Rehydration - plastry woskowe do depilacji, od kiedy rozstalam sie z depilatorem,bo mi zostawial paskudne kropy -lubie rowniez Serum i krem wyszczuplająco-ujędrniające Spa Energie Vegetale , chociaz rownoczesnie korzystam tez z innych tego typu preparatow. -latem zas nie moge obejsc sie bez kremu po opalaniu Cap Soleil a to w duzej mierze dzieki zapachowi tegoze balsamu - pachnie przecudnie. Nie przepadam za perfumami i wodami toaletowymi - moze dlatego,ze zaden z nich nie przypomina mojego ukochanego Chanel 5 ...hehe Nie odpowiada mi tez dezodorant do stop (ani wersja w kremie ani tez spray) Reasumujac zgadzadzam sie z poprzedniczkami,ze sa produkty niezle, ale tez jest troche bubli (chyba jak w wiekszosci firm kosmetycznych) . Ale ogolnie polecam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pare pozycji, ktore stale kupuje: -dezodorant rozany w kremie - kremik nawilzajacy z serii Bio Specific Rehydration - plastry woskowe do depilacji, od kiedy rozstalam sie z depilatorem,bo mi zostawial paskudne kropy -lubie rowniez Serum i krem wyszczuplająco-ujędrniające Spa Energie Vegetale , chociaz rownoczesnie korzystam tez z innych tego typu preparatow. -latem zas nie moge obejsc sie bez kremu po opalaniu Cap Soleil a to w duzej mierze dzieki zapachowi tegoze balsamu - pachnie przecudnie. Nie przepadam za perfumami i wodami toaletowymi - moze dlatego,ze zaden z nich nie przypomina mojego ukochanego Chanel 5 ...hehe Nie odpowiada mi tez dezodorant do stop (ani wersja w kremie ani tez spray) Reasumujac zgadzadzam sie z poprzedniczkami,ze sa produkty niezle, ale tez jest troche bubli (chyba jak w wiekszosci firm kosmetycznych) . Ale ogolnie polecam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Generalnie lubię tą firmę i od czasu do czasu coś tam zawsze kupię, choć przyznam szczerze, że odkąd wycofali serię Bio-Calmille zostawiam tam mniej pieniędzy ;) Co polecam? Przede wszystkim żele do kąpieli i pod prysznic (uwielbiam kokos), perfumy Pur Desir o zapachu bzu, a także antyperspirant w kremie z tej serii, perfumy Ode a La Vie, Ode Au Reve, cienie Lumienelle, kredkę do powiek Luminelle, krem do rąk i paznokci z arniką bodajże.... To są produkty do których wracam, a oprócz tego są też kosmetyki dość średnie, ale szczerze mówiąc nie kupiłam tam jeszcze nic, co by mi zupełnie nieodpowiadało i mam nadzieję, że na takowy bubel nie trafię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jest to firma francuska- w Stanach jest tez Kiotis Paris , ktora tez ma jakis zwiazek z ta firma - jest to seria drozsza, ale maja fantastyczny krem do cery suchej!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WRRRRRRRRRRRRRRRRRR
a czy ta firma oferuje cos na cellulitis albo cos wyszczuplajacego? jesli tak to czy skuteczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zajrzyj tutaj seria :Spa Energie Vegetale Serum i krem wyszczuplająco-ujędrniające Spa Energie Vegetale http://www.yvesrocher.com.pl/index.php?k=103 Hmm a czy skuteczne - dosc ladnie napina ujedrnia cialo, ale cellulitisu toto chyba samo z siebie nie zwalczy....niestety bez cwiczen sie nie obejdzie. Pianka wyszczuplająca w spray\'u oraz Spray modelujący pośladki to moim zdaniem pieniadze wyrzucone w bloto! Raczej ich nie kupie ponownie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo lubię używam od ośmiu lat jest kilka niewypałów ważne też jest, by dopasować do swojej skóry kosmetyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Używam tych kosmetyków od wielu lat. Moje ulubione: cała seria Hamamelis i Hamamelis bebe, żele pod prysznic z mięty i z bambusa; seria Bio calmille ale jej już nie ma ;-( krem ochronny na zimę, balsam do ciała jeżynowy i brzoskwiniowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kokosowy
żel pod prysznic! Mogę godzinę nie wychodzić spod prysznica, żeby tylko się nawąchać! I fajne są wody toaletowe o zapachach kwiatowych - jak ktoś lubi. Ja miałam gardenię, piękny i długotrwały zapach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Używam. Mam swoich faworytów a więc: płyn do zmywania makijażu oczu, dwufazowy - cudo ! Nie podrażnia, zmywa idealnie. Żel do zmywania makijażu, sorry nazwa mi wyleciała z głowy. Zielony, w takiej smukłej plastikowej butelce. Balsam do ciała 3 w 1 - brąowa tubka. Bardzo dobry, rewelacyjnie się wchłania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ,że jednak opłaca się tam kupować. co polecacie do bardzo suchej skóry?żeby nawilżał i chronił skóre w zimie, jest coś tam takiego wartego polecenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rocherka
ja korzystam głównie ze zprzedazy wysylkowej:)Dostaje do kosmetykow fajne prezenty m.in.: narzutę, piżamkę, szlafroczek, kilka zestawow torebek podroznych, wizytowych, szalik z polarowymi rekawiczkami, kosmetyczki, swieczniki i ostatnio polarowe poncho:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rocherka
ja korzystam głównie ze zprzedazy wysylkowej:)Dostaje do kosmetykow fajne prezenty m.in.: narzutę, piżamkę, szlafroczek, kilka zestawow torebek podroznych, wizytowych, szalik z polarowymi rekawiczkami, kosmetyczki, swieczniki i ostatnio polarowe poncho:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a skad wziąć taką ofertę wysyłkową? Co powiecie o tym różanym dezodorancie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rocherka
Wystarczy wejsc na strone yves rochera(poszukaj w wyszukiwarce) i tam znajdz odpowiedni link do sprzedazy wysylkowej:)Ja czekam teraz na komplet bizuterii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jak już wspomniano YR ma zarówno udane produkty, jak i buble. Generalnie często tam wracam i można powiedzieć że jestem stałą klientką. Lubie: *Krem do ciała Bio Specific Natrition 3 w 1. *Spray nawilżający do ciała Bio Specific *Serię Plaisirs Nature *Krem i żel do stóp lawendowy *\"Czerwoną\" serię wyszczuplającą *Krem na noc Bio Specific wersja nawilżająca(wiem że dobry też z tej samej serii do skóry suchej) *Dwufazowy płyn do demakijażu oczu Zawiodłam się: *Tusz do rzęs Yria,nie będę komentować *Antyperspirant w kulce,z bambusen chyba *Maseczka typu sauna *Szminka Luminelle( cała seria cieszy się generalnie złą sławą)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Voile Dambre
ma któraś z Was to cudo? opłaca się wydać 99 zł. na tą wodę perfumowaną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×