Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gazdomska

Coś na prezent dla rodziców

Polecane posty

Gość Diana_Di
W poszukiwaniu prezentów proponuję zajrzeć na tą stronkę: www.homus.pl/pl?ref=0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może kup im jakąś ciekawą wycieczkę, taka na weekend? Ja w zeszłym roku na rocznicę rodziców im taki prezent kupiłam. Wprawdzie trochę to kosztuje i brałam małą pożyczkę z kredytów chwilówek, ale było warto, bo dawno ich takich szczęśliwych nie widziałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mateuszgzwlkp
podłączam się - ja brałem pożyczkę na skok na bungee w tandemie, kupowałem rodzicom na święta, bo tacy z nich ryzykanci hehe :D trochę miałem uzbierane, a resztę dobrałem w kredytach-chwilówkach. radość moich staruszków niezapomniana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. Ja kupiła ostatnio na prezent dla mamy do domu urządzenie co się nazywa multicooker. tez miałam zagwozdkę bo moja mam nie lubi wycieczek, nie używa zbytnio kosmetyków i miałam dylemat. Ale koleżanka poleciła mi to urządzenie wielofunkcyjne. Akurat była promocja więc udało mi się dostać w dobrej cenie. Mama zadowolona mówi, że w życiu jej się tak miło i prosto nie gotowało. Może i dla obojga rodziców będzie to strzał w dziesiątkę. Polecam stronę: https://multicooker.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenkalenka
Może wybrać coś z elektroniki? Na teletorium mają ogromny wybór i jestem pewna, że znajdziesz coś idealnego dla rodziców :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moi rodzice dostaną na rocznicę 45 ślubu laptopa ode mnie i męża. Od dawna chcieli mieć jakiś komputer dla siebie, bo mimo swojego wieku opanowali googlowanie jeżdżąc do nas. Model Della https://www.morele.net/wiadomosc/dell-vostro-5459-dane-techniczne-wydajnosc-recenzja-czy-warto/4081/ jest powinien być akurat dla nich. Mąż przy okazji ugra coś dla siebie, bo fakturę weźmie na swoją firmę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my kupujemy telewizor razem z bratem i jego żoną składamy się na jakiś fajowski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ollena28
ja zazwyczaj kupuję rodzicom jakis wspólny prezent, na ostatnią rocznicę ślubu dostali matę masującą z medisany, z resztą w serisie jest dużo rodzajów masażerów, a jak dla mnie to zawsze dobra opcja dla trochę starszych osób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabulka
moja mama dostała na urodziny elektroniczny ciśnieniomierz, znalazłam go w sferisie, bardzo fajny bo można ładować przez usb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paandziak
my już nawet ostatnio zamówiliśmy sobie projektor z teletorium :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość granolka
moi rodzice wybrali sobie w sferisie kilka gadżetów, które były im potrzebne, zapłaciłam i problem z głowy, przynajmniej wiem, że nie był to nietrafiony prezent i nie pójdzie w odstawkę do szuflady :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proponuję zajrzec do e-sklepu Duka, ja tam na prezent rocznicowy dla rodziców wybrałam zestaw eleganckich sztućców. Moim zdaniem tego nigdy w domu mało, a bedą one i miła pamiątką na lata https://dukapolska.com/sztucce/komplety-sztuccow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izatel
Moze jakis wyjazd na wakacje, do spa? Polecam na takie wydatki wziac kredyty chwilowki - latwo u nich o gotowke, a potem nie naciagaja i nie ma jakichs niespodzianek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monka ola
Ja zamierzam swoim rodzicom na rocznicę kupiś obraz do sypialni, wiem, wiem, że zamierzają coś sobie kupić więc ich ubiegnę. Znalazłam ciekawe obrazy i to na płótnie w sklepie Jagodowy Kot, nawet nie są drogie, ale bardzo ładne. Podobają mi sie dwa ale chyba wybiorę ten nowoczesny "Monument awangardy", raz, ze to są ich klimaty, a dwa idealnie pasuje do ich sypialni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rodzicom możesz zaproponować wspólny wyjazd do spa. Ja moim rodzicom zasponsorowałam taki wyjazd na ich 30 rocznicę ślubu. Byli strasznie zadowoleni z tego pomysłu. Wybrałam im hotel Verde Montana, gdzie wykupiłam im 3 dniowe zabiegi relaksacyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moi rodzice się mega ucieszyli z telewizora :P tata chyba bardziej :P fajny prezent według mnie, praktyczny i na lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zastanawiałaś się nad czymś do ubrania? Co prawda dla mamy prezentu nie zaoferujemy, ale dla taty jak najbardziej! :) Z doświadczenia wiemy, że praktyczne prezenty to najlepszy wybór. Elegancka koszula, casualowa marynarka, a może wręcz przeciwnie wygodny dres? Z takich prezentów ucieszy się każdy tato! Jeżeli poszukiwane będą tego typu produkty to nie ma innej opcji – MUSICIE DO NAS WPAŚĆ! :) A znajdziecie nas tu → www.Ombre.pl W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy dla Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llilianka
Dla teściów na rocznice ślubu zamówiliśmy noże tefal w sferisie , mają świeżo wyremontowaną kuchnie więc takie noże będą fajnie wyglądać, kiedyś nawet teściowa wspominała że przydałyby się porządne noże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ostatnio na dzień mamy zamawiałam tam mikser dla teściowej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kristixne
Ja kupiłam swoim rodzicom projektor w Teletorium ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amendiela
@up i jak się sprawuje projektor? Ja też go planuję kupić, ostatnio oglądałam go właśnie w Teletorium i całkiem mi się spodobał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annellie
A co do Teletorium to mają też całkiem fajną stację pogody, ja bym właśnie nad tym też pomyślała. Wygląda nieźle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z racji że moi rodzice są już w podeszłym wieku razem z bratem postanowiliśmy zadbać o ich zdrowie. Kupiliśmy koszulki woomled z naturalną wełną owczą. Myślę że będą zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwanni też zamawiałam tam pościel, super jest i teraaz zastanwiaam się czy nie zamówić na wesele dla pary młodej tą z napisem his side/her side :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×