Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość daviaaaaaaaaa

CUCHOLANDY KUPUJECIE

Polecane posty

Gość daviaaaaaaaaa

DZIŚ PRZYPADKIE WPADŁAM DO TAKIEGO SKLEPU Z KUPELĄ I DOZNAŁAM SZOKU[KWIATEK] SUPER CUCHY A NAJLEPSZE JEST TO ŻE BLUZECZKĘ KTÓRĄ SOBIE KUPIŁAM 2 MIESIĄCE TEMU ZA 50 ZŁ DZIŚ KUPIŁAM SOBIE JĄ W CUCHOLANDZIE ZA 5 ZŁ SZOK[KWIETEK]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daviaaaaaaaaa
AHA JESZCZE JEDNO najpierw przejdę sie po sklepach renomowany a pózniej lece na cucholand szukać takiej samej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jest prawda
Mnie wnerwiają ludzie którzy zapierają się że tam się nie ubierają a cała ich garderoba jest z takiego właśnie sklepu ja tam też kupuje i przynajmie oszczędzić mogę na cosik bardziej fajniejszego jak wczasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość issabela
OKEY ALE MNIE TO OBRZYDZA TO CIUCHY KTORE KTOS NOSIL a szukc mozna i na wyprzedazy w markecie targu i nawte skelpie markowym gdzie z ceny 50 zl masz 10 zl itp. niewazne gdzie sie szuka wazne jak sie szuka:) nie wierze ze taka bluzke ktos juz tam dal, chyba ze bogaczka kupila byla na discko w lokalu nie wiadomo co w niej robila, i oddala do lumpeksu a ty ja kupilas. natomiats wiekszosc rzeczy jets inna nie jets na topie i widac ze jest wyplowiala szara i taka jakby zakurzona brudna. kropnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość almaza
issabela____ja kilka ubranek oddałam do takiego sklepu sam ponieważ kupiłam je nie przymierzając w domu okazały się zamałe dla mnie odałam je do takiego sklepu za pół ceny A osobiście mie nie obrzydza na tarbowisku są nowe ubrania a wyglądają jak by były juz noszone takie brudne obmacywane przez brudne ręce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kastaryna
w takim sklepie mozna sie obkupić od nóg do głów i to cała rodzina babcia dzadek mama dzieci . Nie trzeba latać po wszystkich sklepach z ciuchami tylko w jednym wszystko A co do mnie nie powiem że nie ubieram się tam .Bardzo często zaglądam i bedę zaglądać ponieważ te sklepy teraz wyglądają owiele lepiej niż parę lat temu przedewszystki teraz tam ładnie pachnie przynajmiej tam gdzie ja chodzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość issabela
bo jak byscie madre kobietki zauwazyly mamy 2 rodzaje ciucholandow 1 - w wiekszosic to jets to, co pisalam wyzej - uzywane, brudne i nie wiadomo z kogo sciagniece- nieboszczyk itp 2 - rodzaj, maloznany, to te, gdzie ludzie aby nie byc stratni oddaja za pol ceny nowe lub 2-3 razy noszone a czesto na raz, ciuchy, stad te metki, stad te ciuchy na czasie. a co do bazarow, mam dobre oczka, jak widze ze to jets brudne nie kupuje, lub zadam obnizki ceny z 25 na 20 albo nizej. ryse wypiore w domu np jak jets to kropla od deszczu itd. co do ciucholandow, nie wmawiajcie mi. czern jets okropna, jets szara jakby wyplowiala to widac, nie da sie tego ukryc niestety.. no i obrzydza mnie to:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lea_i
nie kazdy umie poruszac sie po skelpie z obnizka cenowa, czy malutkim sklepiku, ktory ma orginalne rzeczy, bo zamawiane spoza regionu. lubie kupic material ciekawy tez ze znizki i uszyc cos swojego niz kupowac stare lachy po nie wiadomo kim. a co kusi do lumpeksu? przebieranie w gorze ciuchow:) baby kpia rekami, nawet w bieliznie:O majtki, halki, biustonosze brrrrr.. ohyda. a w sklepie tez sa takie metalowe kosze i tam tez mozna buszowac;) ktora umie i ma sokole oko;) a najlepiej jak cos sobie kupi, a potem przerobi na swoje:0 i ma orginalan rzecz, jakiej nikt nie ma:0 nowa, nie brudna i nie z nieboszczyka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×