Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agnieszka_1982

czy kosmetyki na allegro są orginalne?

Polecane posty

Gość agnieszka_1982

jak myslicie dziewczyny czy chociażby tusze do rzęs czy błyszczyki np Diora sprzedawane na allegro są orginalne? ja sie zastanawia czy by sobie coś kupić ale myśle ze komentarze sa naciągane..bo nikt nie chce wystawiać negatywa za wydane 20 zł..PODZIELMY SIE DOśWIADCZENIAMI Z ALLEGRO czy ktoś kupował i przestrzega przed tym? a może ktoś jest pewien że kupił oryginal? tylko prosimy bez reklam! ja wiem ze lepiej nie kupowac perfumów bo ludzie przelewaja podróbki do orginalnych opakowań!! uwierzycie?? że komuś sie chce? pozdrawiam cieplo i czekam na wasze komentarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wg mnie jeżeli cena znacząćo odbiega od sklepowej to an 100% są to podróbki. Cieżko oczekiwac ,ze tusz który w sephorze ksoztuje 150 zł można na allego kupic za 30;-) ale jeżeli kosztuje 120 to jest to już realne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie kupuję kosmetyków przez internet, ale wychodzę z takiego założenia: jeśli sprzedawca ma kilka tysięcy komentarzy, w tym żadnego sensownego negatywa czy neutrala, uważam go za wiarygodnego. To prawda, że nie każdy będzie chciał wystawić negatywa z powodu kilkunastu złotych, by potem doczekać się negatywa odwetowego. Jest jednak mnóstwo osób na to wyczulonych i myślę, że na kilkaset znajdzie się zawsze paru takich, którzy składnie napiszą prawdę w komentarzu. I jeżeli widzę taką sensowną, negatywną opinię, a do tego nerwowe tłumaczenie się sprzedawcy i jeszcze podejrzanie niskie ceny, zastanowiłabym się dwa razy przed zakupem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka_1982
no też tak myśle ale w sumie jesli ktos np pracuje w sephorze i ma znizke pracowniczą to pewnie moze kupic duzo taniej..ale masz racje miarka trzy dychy to przesadnie niska i podejrzana cena..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te zniżki pracownicze
wcale nie są takie wysokie..:( raczej to co się wyniesie z sephory można sprzedać;) to są porównywalne ceny z tymi w strefie bezcłowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym się bała kupować dużo tańsze kosmetyki na Allegro. Jeszcze pół biedy, gdy coś okaże się podróbą, ale nadającą się do użytku. Gorzej, jak jakiś Chińczyk czy Turek wyprodukował taki kosmetyk używając do tego substancji trujących czy podrażniających skórę... Nigdy nie wiadomo co to jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka_1982
ahhah właśnie wyobraziłam sobie malego chińczyka który swoimi małymi chińskimi rączkami klei jakies mazidelko na tusz diora ahahahah ale powaznie no fakt chyab sie nie oplaca testowac na sobie czy cos jest prawdziwe czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdyby tusz Diora (oryginalny) mozna było kupić na allegro za 20 - 30 zl to normalne dawno zostałyby zamknięte z braku klientów... nie ma sie co łudzić...lepiej wdac te 30 zł na jakis tusz w drogerii..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bank of style
A ja powiem moze ze strony sprzedawcy. Sprzedaje na allegro firmowe kosmetyki po bardzo atrakcyjnych cenach - czasem wrecz smiesznych. Jak sprzedawca moge zapewnic ze sa one oryginalne, bo sa z USA i tu je tez kupuje. Mozna kupic bardzo tanio firmowe kosmetyki i nie oznacza to ze sa one podrobkami. Ja np zapewniam gwarancje jakosci. Owszem zdazylo mi sie dostac negatywa - ale ludzie sa rozni i roznie bywa. Nie zgodzilem sie z wypowiedzia kupujacego, bo uwazam ze jesli jest jakis problem (a problem moze byc z kazda rzecza, nawet zakupywana w sklepie firmowym) nalezy wrocic do sprzedajacego (tak jak wrocilibyscie do sklepu z reklamacja) Pamietajcie - buble zdazaja sie wszedzie, ale nie oznacza to ze ktos kto to sprzedal jest oszustem. W mojej 8 letniej karierze handlowania przez internet, moge jedynie powiedziec ze polscy klienci sa bardzo trudni - nie ma np tego problemu z klientami w USA -- no ale co kraj to obyczaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość able
Kiedys kupowalam kosmetyki na allegro, ale odkad sie nacielam wlasnie na takie "oryginaly" to juz nie kupuje. To wlasnie mial byc tusz do rzes diora - paczke owszem otrzymalam szybko, ale to co w niej bylo dawalo wiele do zyczenia. Obecnie wybieram astor:) able biżuteria http://www.able.sklepna5.pl/pokaz_produkty.php?idpodkat=1&str=1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam się obawiam, czy kosmetyki na allegro są oryginalne. To chyba zależy od uczciwości poszczególnych sprzedawców. Stanowczo jednak wolę robić tego typu zakupy na https://zdrowystragan.pl/ . Raz, że mogę używać tylko kosmetyków naturalnych, dwa, że mam pewność, że właśnie są oryginalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ptty
Sprawdziłam opakowanie mojej paletki z orginalnym i widać nieznaczne różnice.. Cienie są wypłowiałe, więc nie jestem pewna co do tego sprzedawcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chyba zależy od konkretnego sprzedającego. Ja stanowczo wolę robić zakupy w poszczególnych, renomowanych sklepach. ostatnio na przykład znajoma podpowiedziała mi, że w https://www.neomakeup.pl/ mają świetne kosmetyki. Muszę sprawdzić ten sklep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×