Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

konwalia100

Czy któraś kupowała w Bon Prix w sprzedazy wysylkowej ????

Polecane posty

Jest taka firma www.bonprix.pl czy ktoras z Was dziewczyny zamawial u nich??? Na zdjeciu maja fajne ciuchy ale nie wiem jak w praktyce? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domina20
ja kupowa,raz,paczka przyszla po ok.7 dniach. Ja zamowilam bluzke bez rekawow z aymetrycznym zamkiem i prawde mowiac jakosciowo to byla ona taka sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocica a a a
Ja kilka razy i za każdym razem musiałam zwrócić te szmaty, które mają się nijak do zdjęć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fakt-rzeczy dużo lepiej prezentują się na zdjeciu,chociaż mam z bon prixu jedną ulubioną sukienkę,jedną bluzkę nosiłam,parę rzeczy rozdałam,bo były za duże,a kompletne szmaty-gatunkowo odesłałam i już tam więcej nie kupuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupiłam,szmaciane ,okropne ,tandetne ciuch,które wsytd założyć.Ale to było w ramach eksperymentu,którego nigdy nie powtórzę:)Poza tym dziwaczna numeracja,zamówiłam roz.38 ,a było to tak wielkie jak (nie przesadzam )44.Porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość becia23
okropne szmaty numeracja jakas pokrecona wszystko za duze do dupy z tym serio gorszych jakosciowo ciuhcow to nawet w lumpie nie widizlam,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bon prix nie dziekuje
Kupilam pare rzeczy po obnizonych cenach i: - Koszulki bawelniane jeszcze przed praniem wygladaly jak szmata - Sukienka dzinsowa w rozmiarze 36/38 wisi jak pokutny worek (siostra nosi 42 i jej pasuje ;-) ) - spodnie podobnie jak sukienka - duuuuuzo za duze - bielizna w rozmiarze 75C za mala, a po wymianie (podobala mi sie i chcialam ja miec) na 75D okazalo sie, ze musialabym sobie dodatkowo silikon zaladowac Nie powiem, ceny byly po obnizce atrakcyjne, ale nic poza tym. Na forkach sie to wszystko duzo lepiej prezentuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bon prix nie dziekuje
Kupilam pare rzeczy po obnizonych cenach i: - Koszulki bawelniane jeszcze przed praniem wygladaly jak szmata - Sukienka dzinsowa w rozmiarze 36/38 wisi jak pokutny worek (siostra nosi 42 i jej pasuje ;-) ) - spodnie podobnie jak sukienka - duuuuuzo za duze - bielizna w rozmiarze 75C za mala, a po wymianie (podobala mi sie i chcialam ja miec) na 75D okazalo sie, ze musialabym sobie dodatkowo silikon zaladowac Nie powiem, ceny byly po obnizce atrakcyjne, ale nic poza tym. Na fotkach sie to wszystko duzo lepiej prezentuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beznadzieja24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×