Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Jagodella Andrea de Marquez

Czy kupujecie czasem podróby perfum???

Polecane posty

Gość kasialux
nie rob tego wiecej ja kupila tylko raz podrobe - szkoda nawet tych 35 zeta po jakims czasie zamiasta zapachu masz śmierdzidlo we flakonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak czasem kupuję
oczywiście idealnie byłoby mieć zawsze te 200 złotych na oryginalne, ale nie mam :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewarszawianka
we wroclawiu w Arenie na komandorskiej stoisko bodajze 20 albo 21 tam sprzedaja podrobki ale bardzo dobre dlugo sie zapach trzyma i nie smierdzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kina21
Nigdy nie kupuje podróbek. Raz tylko mi sie zdarzyło, skusiła mnie cena i wydawało mi sie ze pachnie podobnie ale one smierdza po czasie zupelnie inaczej sie rozkladaja i można sobie nimi obrzydzic jakis zapach.. No i szybko wietrzeja ale jak sie nie ma kasy na orginał to mozna. Ja tam wole raz wydac sporo ale miec swiadomosc ze dobrze zainwestowałam kase i nie bede tym kibla pryskac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie nie kupujemy
stać nas na to, żeby wydać te 200-300zł raz do roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem miłe Panie ,że nic nie zastapi radości posiadania ukochanego flakonu :) wiem o tym dobrze .... ale nie zawsze ochota posiadania danego zapachu równa sie możliwości zrealizowania takiej potrzeby ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no właśnie więc
jak cie nie stać, to nie kupujesz- proste. Perfumy do życia nie są konieczne. Te tanie podróbki to w ogóle nie są perfumy, tylko jakieś wody toaletowe o wątpliwych walorach zapachowych:o Nigdy nie kupuję produktów czekoladopodobnych, skóropodobnych, perfumopodobnych. Czułabym się dziwnie w samych podróbkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska kaska
przykro mi hrabio kupilam kiedys jeden raz i to byl moj ostatni, nie powiem ze podrobka faktycznie byla calkiem calkiem niestety po paru psikaniach z atomizerka perfumy przy perfumowaniu sie wylewaly i to mi sie rozlewalo po rece , nie wiem czy trafilam na taka trefna buteleczke czy po prostu o to w tych perfumach chodzi zeby sie szybko skonczyly i zeby kupic nowe, teraz kupilam sobie w Arenie we wroclawiu na Komandorskiej innej firmy podrabiane i jestem bardzo zadowolona i buteleczka jest fajna i perfumki super ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamiast podrob mozna kupic po prostu jakies tansze perfumy. ja raz kupilam podrobe i no coz......smierdziala mi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska kaska
no np kiedys mialam perfumy Puma bardzo fajne i niedrogie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapaszki spod paszki
Jamayka puma? i jak pachnnie?ja z rozlewni kupuję perfumy i mam co 3 tyg nowe zapachy na sobie i wcale nie smierdzą. jakbym 200 zł wydała to miałabym jeden zapach w roku a poco kiedy mozna codziennie prawie inaczej pachniec, szukac zapachu ,urozmaicac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja kupuje podróbki ale
wersje torebkowe - małe i nigdy mi nie smierdzą, wrecz przeciwnie pachna slicznie i trzymaja sie cały dzien, a na sweterku np czuc nawet po kilku dniach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wściekła bestyjka
ja kupuje i to non-stop , nie mam kasy na orginaly a podroby sa ok. raz facet moj sie rzucil i wykosztowal sie na orginaly i co mi z tego?? nic nie mam przeciwko tanszym podrobkom ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marinaaaa
a ja Wam powiem że kupuję podróby na stadionie. Kosztują 40-50zł za 100ml i pachną INDENTYCZNIE i DŁUGO się trzymają. I co mnie ochodzi ze podróba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupowałam podróbki do czasu... do czasu kupna oryginalnych perfum - różnica kolosalna nie tylko w kwocie, postanowiłam nigdy więcej podrób i jeszcze jedno znalazłam sobie sprzedawcę na allegro, który moim zdaniem sprzedaje oryginały, zresztą nie tylko moim, kupowałam u niego już perfumy dla wielu znajomych, którzy do tej pory zaopatrywali się w sephorze lub w wolnocłówkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy nie kupuje podrobek, perfumy sa moze drogie, ale jedna buteleczke mam przez rok albo dluzej. Jak dla mnie to podroby nijak sie maja do oryginalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Euphoria czy jest w fm?
j.w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety podrobka jak i perfumy lane nie zastapia oryginalu. zawsze rozpoznam czy to oryginal czy nie, jednak i tak kupuje nalewane za 30pln bo mnie zwyczajnie nie stać na oryginał. Oczywiście na okazyjne wyjscia mam oryginal ale z nizszej półki np.. Bourjouis MAsculin czy cos od Coty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczej nie - szkoda mi pieniędzy na podróbki, bo wiem, że po jakimś czasie przestaną pachnieć, a zaczną po prostu śmierdzieć i nic nie da się z tym zrobić. I co wtedy - ani perfum, ani tych kilkudziesięciu złotych. To tak jak z podróbkami markowych ubrań i butów (zwłaszcza butów) - nie stać mnie na kupowanie podróbek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od pewnego czasu kupuję zapach Christian Dior- Fahrenheit przez stronę zapachowiec.pl przystępna cena i bardzo dobra jakość:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stale kupuję odpowiedniki Chanel bo oryginały są niebotycznie drogie i wole zapłacić za mieszkanie niż kupić sobie flakonik. Zawsze kupuję te na mililitry przez neta. Najbardziej odpowiadają mi te z zapachowiec.pl bo są identyczne w zapachu jak Chanelka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpowiedniki najczęściej właśnie z zapachowiec.pl jak mam dołki finansowe bo rzeczywiście są bardzo podobne do oryginałów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie odpowiedniki perfum to świetny pomysł. Dla mnie nie różnią się zapachem i trwałością od drogich oryginałów. Kupuje z zapachowiec.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość runka
Nie kupuję podróbek, swój ulubiony perfum zamawiam na sferis.pl wolę dołożyć i mieć coś porządnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×