Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gosia24

czy mozna kupic buty z hurtowni ??

Polecane posty

Kiedys mialam znajoma ktora kupowala buty z hurtowni, wiec cena byla o 50% mnijesza niz w sklepie.Teraz przeprowadzialm sie do Warszawy, wiec stracilam juz kontakt z kolezanka.Czy wy macie takie dojscia i wiecie czy wogole mozna kupic buty taniej niz w sklepie.Dzieki.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli
jeśli prowadzisz działalnośc gospodarczą to możesz kupować w hurtowni oczywiście w ilościach hurtowych. Poszukaj sklepu firmowego producenta a przy hurtowniach też są sklepy detaliczne - tam możesz kupić 1 parę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam jeden sklep blisko miejsca gdzie mieszkaja moji rodzice. buty sa w boskich cenach 39 49 i 59 zl i naprawde fajne. nie wspominajac o tym ze takie same albo bardzo podobne sa w normalnych sklepach w cenach kolo 100 zl. uwielbiam ten sklep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurcze to super.A podasz adres tego sklepu.Bardzo by mi zalezalo.Chyba ze moglabys mi kupic buty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm a skad jestes?? bo to troszke zadupie ze tak nieladnie powiem:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupuje buty w internetowej hurtowni obuwia, więc jeśli interesuje Cię taki sposób kupna to http://www.kieryk.pl/ ma bardzo fajną ofertę może namówisz koleżanki i kupicie nawet większą ilość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mozna, jezeli szukasz dobrej hurtowni to polecam zajrzec tutaj www.gamis.com.pl można tam znaleźć bardzo bardzo fajne buty, oczywiście wszystko w fajnych cenach jak to hurtownia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MonikaKinga
Pytasz o Warszawę, ale może komuś innemu się przyda lub będziesz przejazdem... W Kalwarii Zebrzydowskiej i okolicach jest masę firm zajmujących się produkcją butów. Z tych bardziej znanych to teraz do głowy mi przychodzą Ryłko i Conhpol, ale jest ich więcej. Wystarczy tam popytać. Swego czasu znajomy pośredniczył w ten sposób, że woził te buty do mojej firmy przy okazji innej działalności. Można było kozaki, normalnie kosztujące ok.500-600 zł, kupić za max. 200 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipinmate1
Spróbuj napisać do www.fashioncentrum.pl oni powinni Ci pomóc, jak nie znajdziesz u nich na stronie to powinni Ci znaleźć wzór jaki chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiammalenczuk
oczywiście, że można. Ja kupuje przez internet z www.fashioncentrum.pl . Ceny mają dobre, sporo artykułów i zawsze możesz się dogadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W hurtowni owszem, można kupić dużo taniej obuwie, ale w paczke po kilka/kilkanaście sztuk. Ja też mam tak, że koleżanka ma własny sklep i tutaj http://wolka24.com/obuwie składa zamówienie i zawsze mam sporo taniej buty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kanaaaa
MAM PYTANIE a czy mozna kupować w hurtowni NP ONINE bez firmy bez dzialanosci - tak żeby sprzedawać towar we własnym zakresie?? czy trzeba mieć NIP regon itp ?? ZNACIE JAKIES HURTOWNIE CHODZI MI O UBRANKA DAL DZIECI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×