Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Reginka

Czy mozna rekalmowac torebke damska...

Polecane posty

Gość Reginka

kupiłam torebke w granicach 50 zł, z takiego sztucznego zamszu, ale...juz po drugiem noszeniu jej na ramieniu ten materiał sie wyciera i zostaja slady, czy moge oddac do reklamacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zgadzam się rrrrrrr
ja bym oddała do reklamacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reginka
no włąsnie- tak chciałam zrobic i zaniosłam do sklepu gdzie kupiłam- niestety pani w sklepie nie przyjeła reklamacji mówiąc ze to taki materiał i nie podlega reklamacji...hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze ktos sie wypowie jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"nie podlega reklamacj\"?? a co Ty masz 10 lat ze jej uwierzyłaś?? Jeśli masz paragon to wszystko podlega reklamacji....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spzredawczyni
powiedziała mi ze ona moze przyjac te torebke do reklamacji ale i tak tej reklamacji nie uwzgladnia.mam zaniesc torebke, ale mam nie liczyc na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlatego ze
powiedziała mi ''ze to taki materiała i nie ma na to reklamacji ze sie wyciera''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooo matkoooo
to jest Polska wlasnie. WE Francji np masz 30 dni na zwrot ubran o ile sa nienosszone lub maja jakas wade ukryta. Mojej kolezance w praniu zrobila sie mala dziurka w podszewce i juz uznali to za wade ukryta i zwrocili kase!!!!!To samo jak suwak sie zepsuje to zwracaja ci kase. masz 30 dni i laski tam nie robia. sama bylam swiadkiem w Paryzu jak laska przyniosla biala bluzke za 35 euro i sie skarzyla, ze material sie rozszedl w praniu i na moich oczach oddali jej cale 35 euro za okazaniem paragonu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlatego ze
ale ta pani to włascicielka tego sklepu, torebke zaniose, ale co z tego jak z góry wiem ze po paru dniach odbiore te samą torebke bno ona zapowiedziała ze moge przyniesc, ale i tak nie uwzglednia reklamacji,,,wiec co ja mam zrobic,????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ostatecznosci rzecznik praw konsumenta, jest w kazdym miescie i nie wierz glupiej babie ze nie uwzglednia reklamacja wycieranie materialu po paru uzyciach!.powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzis zaniosłam te torebke do
sklepu do reklamacji.Pani przyjeła ale...powiedziała mi z góry ze ona wie ze i tak relkamacja nie zostanie uwzgledniona...wiec co mam zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli dostaniesz odpowiedź odmowną - najlepiej niech pani da Ci pismo od producenta - możesz zgłosić to do Rzecznika Praw Konsumenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gagag
Ja ostatnio reklamowałam torebke w podobnej cenie ,nie miałam paragonu ale kobieta bez problemu ja przyjęła i uwzględniła reklamacje(potargana podszewka),wczoraj ja odebrałam i wszystko jest ok ,więc wydaje mi sie ,ze to kwestia dobrych chęci sprzedawcy.Każdy produkt masz prawo reklamowac ,chyba ,ze produkt był przeceniony z winy wady wtedy owej wady reklamowac sie nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tova123
mam nadzieję,że swoją reklamację złożylaś na piśmie i pani w sklepie potwierdziła Ci na Twojej kopii, że ją przyjęła. Sprzedawca ma obowiązek ustosunkować się do reklamacji w ciągu 14 dni. W Twoim przypadku podstawą reklamacji powinien być "towar niezgodny z umową". Więcej na ten temat przeczytasz w Ustawie o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej. Walcz, bo ta torebka z pewnością jest towarem niezgodnym z umową...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość torebke zaniosłam i tak jak
pisałam, pani mi powiedziała ze torebke przyjmnie odemnie ale z gory wie ze i tak reklamacja nie bedzie uwzgledniona- sama sie dziwie dlaczego.ten sklep, to mały sklepik prywatny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość torebke zaniosłam i tak jak
aha- mam dokument potwierdzajacy ze oddałam torebke do reklamacji, ale nie mam kopi tylko orginał, kopie zatrzymała spzredawczyni czyli wascicielka sklepu,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy tym balsamem mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reginka
Dzis mam isc do sklepu bo konczy sie własnie termin mojej reklamacji, i wiem ze reklamacja nie zostanie uwzgledniona skoro włascicielka sklepu przyjmujac moja reklamacje tak wasnie mi z góry powiedziała. W zwiazku z tym mam pytanie,chce sie odwoływac, wiec co mam żadac w sklepie czy jakies papiery na podstawie ktorych bede sie odwoływac i gdzie wogole mam sie udac, odwołac?I czy powiedziec jej ze bede sie odwoływac, co mam jej powiedziec?Wg mnie ona jest włascicielka sklepu wiec chyba tez to od niej zalezy czy dostane druga torebke , mam racje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śłoneczkooooooooooo
Powinna ci pokazać dokument odrzucający reklamację bo w przeciwnym razie można wywnioskować ,że wogóle jej nie wysłała do producenta którego np. nie zna.Powodzonka i walcz o swoje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reginka
ale tylko pokzac czy dac mi taki dokument, bo chyba powinnam miec dowod na to ze reklamacja nie uwzgledniona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataaaaaaaaaaaaaaaaa
Ja pracuje w sklepie odziezowym i wiem że musi czy przyjąć reklamację i musi ci powiedziez jak jest podstawa odrzucenia jesli w ciągu 14 dni nie zostaniesz poinformowana o tym czy reklamacja została przyjęta czy nie to musi ci oddac kasę bez szemrania poza tym powinna wysłać to do prosucenta albo do rzecoznawcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reginka ponawiam
ale czy powinna mi dac jakis dokument ze reklamacja nie została uwzgledniona??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataaaaaaaaaaaaaaaaa
Jesli jednak odrzuci i bedzie uparta to zwróć się do rzecznika praw konsumenta, np Państwowa Inspekcja Handlowa, która powinna byc w każdym mieście, a tel znajdziesz w inetrnecie najszybciej i zanieś tam ta torebkę jeśli oni uznają że miałaś podstawę to nakżą oddanie kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataaaaaaaaaaaaaaaaa
nie musi, chociaż w jej interesie powinna pokazac opinie rzeczoznawcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reginka ponawiam
no ale chyba powinnam miec jakis dokument ze oddałam torebke do rekalmacji i mi nie uwzgledniono, ,,musze chyba miec jakies potwierdzenie jesli udam sie do rzecznika??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×