Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość maławiocha

czy są już wyprzedaże

Polecane posty

Gość maławiocha

jeśli tak to w jakich sklepach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli mieszkasz w duzym miescie to przejdz sie do pierwszego lepszego centrum handlowego a zobaczysz, ze we wszystkich witrynach sklepowych juz wisza reklamy z napisem \'sale\'. czas wyprzedazy sie rozpoczal! a przynajmniej w Krakowie :) udanego buszowanie po sklepach, dziewczyny! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o taaaak uwielbiam wyprzedaze mozna na nich dostac wspaniale ciuszki na ktore nie moglysmy sobie pozwolic wczesniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ariadne
Domyślam się, że do Galerii nawet nie warto iść. Rzadko korzystam z podobnych wyprzedaży, bo zakupy w ścisku i szalejącym tłumie nie dają żadnej przyjemności, ale słyszałam od koleżanki, że deptanie po ubraniach jest rzeczą nagminną. Hm. To znacznie obniża atrakcyjność takich okazji w moich oczach. Zresztą i tak nie mam zbyt wiele czasu ostatnio. Przestrzeń swoich zakupów przeniosłam ostatnio do Internetu i w kwestii promocji mogę od siebie dodać, że trwają takowe na http://www.e-zapachy.pl/. Widziałam spore obniżki na bardzo dobre zapachy, więc jeśli któraś z was ma zamiar kupić sobie nową perfumę, to może sobie tam zajrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iii---ii
kupić sobie nową perfumę ;D hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×