Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

KIRS-Elegancja płynie z czasem

CZY TO DOBRY POMYSŁ NA PREZENT?

Polecane posty

Proszę o opinię czy zegarek może być dobrym pomysłem na prezent? Moim zdaniem jest to praktyczny i użyteczny przedmiot, którego w zasadzie możemy (potrzebujemy) używać dosłownie co sekundę. Prezent byłby w ciągłym użyciu, towarzyszył by obdarowanej osobie w każdej chwili. :) Osobie spóźnialskiej pomógłby "zapanować" nad czasem :D Podobno prawdziwego mężczyznę poznaje się między innymi po zegarku, a kobiecie dodaje elegancji. Może znacie jakichś dobrych sprzedawców zegarków (stacjonarnie, bądź internet)? Ewentualnie polecacie coś innego jako praktyczny, dosłownie ponadczasowy prezent? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość florancej
A może zamiast klasycznego zegarka wybrać smartwatch'a? Naprawdę genialna alternatywa. Ja swój kupiłam na teletorium i szczerze polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zegarek to dobry pomysł, ale warto dowiedzieć się wcześniej co się komu podoba, bo wybór jest naprawdę duży. Zawsze też można pomyśleć o karcie podarunkowej do konkretnego sklepu :) My się z kolei polecamy jeżeli poszukujesz odzieży męskiej - również na prezent! Bo to bardzo uniwersalny i praktyczny podarunek, z którego facet będzie korzystać przez lata. I czy to sportowy dres do biegania czy leżenia na kanapie, czy gustowny zestaw koszula + marynara... na pewno każdy się tu odnajdzie. ---> www.Ombre.pl Polecamy się, ale wiadomo, warto ocenić samemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem zegarek to naprawdę świetny pomysł. Teraz w modzie są fajne, drewniane zegarki, które bardzo mi sie podobają. Do tego jako dodatek można dokupić np. książkę, w której dodatkowo można umieścić osobistą dedykację. Nie wyjdzie to drogo, bo książkę można kupić przez internet: http://bonito.pl/, a odebrać w punkcie i nie płacić za przesyłkę. Sama bardzo lubię czytać i dostawać książki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Generalnie biżuteria lub zegarek to jak najbardziej dobry i trafiony pomysł na prezent zarówno dla mężczyzny jak i dla kobiety, ostatnio widziałam nawet fajne promocje na Alledinge.com warto tam zerknąć i z pewnością coś wybierzesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fitnesiara_29
myślę, że prezent jak najbardziej ok, ale możesz też pomyśleć o takim zegarkowym smartwatchu :) widziałam bardzo fajne i funkcjonalne w sferisie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elizzzaa
w Teletorium są fajne smartwatche :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabulka
ja mam ślicznego, fioletowego smartwatcha ze sferisu, zakochana w nim jestem <3 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majamajka3
Uważam, że zegarek to dobry pomysł na prezent, o ile kupimy naprawdę dobry jakościowo. Ja kiedy chciałam kupić mężowi zegarek na 40 urodziny, bo żadnego nie miał, to zdziwiłam się, jak wysokie są ceny tych zegarków. Wzięłam kilka stów pożyczki w Feniko na niego, żeby kupić taki na lata. Już rok temu spłaciłam tę pożyczkę a mąż nosi zegarek codziennie ;) Opłacało się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×