Odpowiedz na ten temat

Czy warto kupować meble bodzio????

• gość 2014.11.10 [12:01]
    Witam,
    jestem na etapie urządzania mieszkania, chodzę po sklepach meblowych i szukam sypialni. Ostatnio odwiedziłam salon meblowy Bodzio i powiem szczerze kuszą cenami, ale mam pewne obawy czy czasem nie kupię jakiegoś kota w worku. Jakie są wasze opinie o tym salonie meblowym???
  • gość 2015.01.19 [08:24]
    No nie wiem czy te ceny takie okazyjne oczko.gif Wydaje mi się, że można fajne mebelki taniej znaleźć gdzieś w sieci. Ja najtańsze i najlepsze meble sprowadziłąm sobie od producenta dzięki allinside.pl. Je moge szczerze polecić oczko.gif
  • gość 2015.01.19 [08:29]
    Zgadzam sie ze dramat. Moja mama ma w salonie szafe, regal, komode, polke pod tv z tej firmy i ledwo sie to trzyma i dyszy. Maja 3 lata a ten palak w szafie odpadl pewnego dnia smiech.gif dodam ze lekkie rzeczy tam wisza bo kilka sukienek i bluzek. Szuflady jak jedna sie zasunie to druga sie lekko otworzy i tak w kolko.
  • gość 2015.01.19 [12:05]
    jakosc czy cena? cool.gif
  • gość 2015.02.26 [10:10]
    Kuchnia to nie tylko miejsce, w którym gotujemy, ale właśnie tam spędzamy większość czasu. Przygotowujemy wspólnie ze znajomymi posiłki, rozmawiamy, zapraszamy naszych gości. To właśnie dzięki aranżacji kuchni lepiej nam się spędza tam czas, przyjemniej przygotowuje posiłki, a także czujemy się w niej komfortowo. Nasi specjaliści spełnią Twoje oczekiwania. Tworzymy unikalne projekty, montujemy szafki. Projektujemy meble na wymiar. Nasze meble są bardzo wytrzymałe, dajemy na nie również 5-letnią gwarancję. Chcesz się wyróżniać? Stworzymy dla Ciebie meble, które będą wyróżniać się spośród innych, dzięki wykorzystywanej przez nas innowacyjnej technice. Nasze salony są w wielu miastach w całej Polsce. Wejdź na naszą stroną i sprawdź naszą ofertę.
    zapraszamy
    WFM KUCHNIE
    http://www.wfm-kuchnie.pl/
  • gola32 2015.03.14 [20:23]
    przede wszystkim drewniane usmiech.gif spotkałam się ostatnio z modą na meble z różnych tworzyw. a tylko drewno dobrze się prezentuje usmiech.gif sama lubię połączenie klasyki z nowoczesnymi elementami.. bardzo mi się podobają meble w takim stylu własnie z firmy http://www.batdom.pl , mają w sobie to cos co powinny mieć klimatyczne meble
  • hanutek 2015.04.12 [21:36]
    Kuszą cenami, kuszą, ale jaka jest jakość tych mebli? Nie będę pisać nic złego, bo nie miałam, natomiast wiem, jaka jest trwałość mebli ze sklejki, takich "marketowych", czy produkowanych "na ilość", nie "na jakość". Ja wolę troszkę dopłacić, ale wiem przynajmniej i mam pewność, że kupuję solidny mebel. Najlepiej wybierać meble z dobrej jakości, solidnego drewna, nawet bardziej masywne. Ja na przykład kupiłam ostatnio taki oto stół do kuchni: http://meblesedia.pl/stol-fabio
    Wiem, że posłuży mi długie lata.
  • gość 2016.04.27 [22:01]
    Brak słów co do jakości mebli BODZIA, za taką samą cenę IKEA oferuje o wiele lepsza jakość w zasadniczo tej samej cenie. Kupiłam całe wyposażenie salonu, pomijając już fakt, że meble zostały dostarczone poobijane(pewnie wina transportu), ale wykonanie większości elementów to kompletna porażka- Brak otworów do wiercenia w poszczególnych elementach, szuflady i drzwi krzywe jak ch...olera, przy czym po precezyjnym wywierceniu przez osoobe kompetentna i obeznana w temacie nie żadnej możliwość wyregulowania czegokolwiek! Kicha jakich mało! Jedyne z czego mogę być zadowolona to rozkładana sofa, która póki co ma się dobrze. NIE POLECAM BODZIA.
  • gość 2016.04.27 [22:10]
    Niech da ci do myślenia fakt, że pracownicy tej firmy kupują meble innych marek hehe.
    Kto wie lepiej?
    Porażka, nigdy więcej. Wsadzilam kilka tysięcy w kuchnie i mam syf... Zacinajace się szuflady, wypadające zawiasy, ani pionu ani poziomu...
  • MonikaKa987 2016.04.28 [09:23]
    Raczej uważałabym na tanie meble z sieciówki. Jak coś jest podejrzanie tanie, to zazwyczaj jest to kiepskiej jakości. Cudów nie ma i zawsze robi się coś kosztem czegoś innego. Za niższą cenę masz gorszej jakości materiały, płyty meblowe, zawiasy, mechanizmy, klamki. Nie dziwne, że później takie meble po 2-3 latach się rozkraczają. Chyba, że szukasz czegoś na taki krótki okres czasu, to możesz kupić.
  • yrez 2016.07.07 [15:07]
    Jak dla mnie kupowanie w sieciówkach jest średnim pomysłem, gdyż nie jest zbyt duży wybór, podobny design, wszyscy znajomi mają takie same meble, nieco lepiej niż w Ikei, ale jednak usmiech.gif Takie sklepy jak Edar czy inne, mniej znane mają bardziej indywidualne podejście do Klienta.
  • gość 2016.07.15 [10:53]
    Ja mam biurko Bodzio i moim zdaniem jest solidne i eleganckie.Ale to tylko biurko.Nie wiem jak jest z innymi meblami.
  • Panszalony 2016.07.15 [10:55]
    przede wszystkim są tandetne, by odpowiadały polskim gustom jezyk.gif
    lenekzdenek@wp.pl
  • gość 2016.11.22 [20:32]
    Produkty fatalnej jakości, totalna fuszerka. Cena oczywiście niższa niż w innych salonach, jednak nie znaczy to, że meble mają być jednorazowe. Łóżko, które zamówiłam już po tygodniu miało wygięte blaszki, a główna deska pękła. Reklamację złożyłam i TRZY RAZY musiałam się dopraszać o to, aby ktoś łaskawie zjawił się ocenił sytuację. "Uprzejmi" konsultanci i osoby z działu roszczeń nie odbierają telefonów, zbywają klienta. Reklamacja oczywiście odrzucona - powód: uszkodzenie mechaniczne z winy klienta. Ciężko, aby dorosła osoba, która normalnie użytkuje łóżko, skakała po nim i była w stanie je zepsuć. Zdecydowanie nie polecam i przestrzegam!
  • JanuszŚw 2017.04.25 [15:54]
    Popieram przedmówcę. Identyczna sytuacja. Nie polecam, totalna porażka.
  • miijka 2017.04.25 [17:51]
    Ja kupiłam łóżko sypialniane i jestem bardzo zadowolona
  • inaccessible89 2017.04.25 [17:55]
    Heh, moi rodzice kiedyś kupili tapczan, bo mamie się podobał, a poza tym byl tani. Przyjechał z salonu już uszkodzony, po miesiącu problemów został wymieniony na kolejny uszkodzony (mój ojciec poprawiał). Mimo, iż stał w pokoju gościnnym i był rzadko użytkowany, posypał się wyjątkowo szybko (po 2,5 roku wyszły sprężyny w 5 miejscach). Nie spotkałem się z meblami gorszej jakości niż Bodzio smiech.gif
    Jestem świetnym teoretykiem.
    edytowano 2017.04.25 [17:55]
  • gość 2017.05.23 [19:47]
    Niestety nie polecam mebli tej firmy. Kupiłam stół do kuchni w Bodzio Meble. Wszystkie 4 nogi od blatu popękały przy dokręcaniu ich do blatu, mimo iż wkręty były wkręcone tylko w połowie. Po wyciągnięciu blatu z kartonu oraz gąbek zabezpieczających blat, okazało się że jeden róg jest uszczerbany, a na całym blacie znajduje się klej. Po złożeniu reklamacji przyszła odmowa. Pan do którego dzwoniłam w sprawie reklamacji był bardzo nie miły i stwierdził że mogłam tego stołu nie kupować to bym nie miała problemu i widziałam co brałam. Totalny brak podejścia do klientów
  • eliza104 2017.05.23 [20:09]
    meble bodzio nie są zbyt dobrej jakości. Na pewno nie warto ich kupować.
  • gość 2017.06.16 [00:41]
    Kupiłam łóżko sypialniane z pojemnikiem i materacem i jest bardzo zadowolona. Śpimy już 3 miesiace i jest super. polecam
  • karumpo 2017.06.16 [07:57]
    w bodziu nie zachwyciła mnie ani jakość ani cena... wybralismyy finalnie wisad, http://sklep.meble-wisad.pl/205-pokoj - drewniane, solidne i tyle
  • gość 2017.06.26 [09:38]
    Znam osoby, które posiadają meble Bodzio i są mega zadowolone, więc uważam, że warto. Natomiast sama raczej skłaniałabym się ku meblom z http://meblekalwaria.eu/ . Wolę meblować się dłużej, odkładać i kupować rzeczy porządne, na lata.
  • gośćela 2017.07.02 [16:10]
    Miałam komodę z bodzio i u mnie się nie sprawdziła. Zamawiałam ostatnio meble do sypialni pod wymiar u P.Marcina MB meble Burlikowski tel 509306346 (trójmiasto) jestem bardzo zadowolona usmiech.gif
  • sensigość 2017.07.17 [00:05]
    BODZIO jako Firma to kompletna porazka park maszynowy to zlom a pracownicy nie maja na czym pracowac co tanie to drogie a tak nawiasem mowiac to co Panie i Panowie tam kupujecie to o D..e olac ja stary stolarz to Panstwu mowie
  • gość 2017.07.17 [00:41]
    bodzio szajs.
  • gość 2017.08.11 [14:26]
    Mogę polecić firmę MJ, na stronie www.fajnemeble.net jest trochę ich realizacji i kontakt. Robią meble na wymiar do kuchni, ale też do innych pomieszczeń. Myśmy akurat brali tutaj cały zestaw do sypialni. Solidne płyty, nie mam się do czego przyczepić, nie jest to tania tandeta, ale z drugiej strony cenowo udało się wynegocjować dość korzystne warunki.
  • gość 2017.08.11 [14:29]
    Te meble są okropnie brzydkie.
  • gość 2017.10.30 [11:22]
    Meble firmy Bodzio to zwykle badziewie!Dziecko wylalo herbatena stol , w politurze na styku dwoch czesci zrobily sie bable ! Szafy i regaly krzywo sa zlozone przez firme przywozowa !Szuflady nijednokrotnie nie daja sie domknac . Politura na stole bardzo cieniutka , wytarla sie miejscami po mw. dwoch latach ! Trzeba znowu kupic nowe meble, ale juz nigdy wiecej u Bodzia !

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...