Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

butterfly_3

Czym kierujecie się przy wyborze produktów dla dzieci?

Polecane posty

Witajcie, jak w temacie - na co zwracacie największą uwagę (zarówno jeśli chodzi o ubranka, zabawki, żywność itd.)? Jakość, cena produktu, materiał, z którego jest wykonany a może jeszcze coś innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sulamiktka
Tak naprawdę, to wszystkim po trochu - wiadomo, że za jakość wykonania, szczególnie ubranek i zabawek trzeba płacić trochę więcej, ale ja też staram się wybierać polskich producentów, tak, żeby przynajmniej w ten sposób wspierać rodzimy biznes :) Np. bardzo dobrą firmą produkującą zabawki jest Bączek, wiem, że większość ich asortymentu można dostać w sklepie Internetowamama.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam w domu małego alergika, więc kieruję się bezpieczeństwem dla zdrowia i trwałością. Jeśli chodzi o zabawki, to chętnie wybieram od Cobi. Strzałem w dziesiątkę okazała się pianka Moon Dough. Znasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakość wykonania i próbuje sie pytac innych dzieci czy zabawka sie nada.. i zawsze są trafione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też przy wyborze takich produktów kieruję się bezpieczeństwem dziecka (zwłaszcza jeśli chodzi o zabawki) no i jakością. Ale jedno z drugim łączy się nierozerwalnie. Czasem w necie staram się coś wybrać i wtedy też zaglądam na stronkę, na której zabawki od Bączka można kupić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×