Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ...alexandra...

Demakijaż w pompce

Polecane posty

Gość ...alexandra...

Witam! Czy możecie mi polecić jakiś dobry preparat do demakijażu oczu w opakowaniu z pompką? Obecnie używam preparatu NIVEA visage, wcześniej płyn z avonu naprzemian z płynem z oriflame. Wszystkie są moim zdaniem świetne,lecz jakoś nie leżą mi te tradycyjne opakowania... Dodam,że nie mam wrażliwych oczu. Jeśli znacie jakiś dobry produkt, to proszę o nazwę i orientacyjną cenę. Z góry dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...alexandra...
upupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie widziałam żadnego z pompką. A może wypróbuj chusteczki? Ja bardzo lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwkaaaa
a probowalas oliwke dla dzieci? swietnie zmywa choc jest bez pompki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...alexandra...
Dzięki za odpowiedzi. Przyznam, że co do oliwki dla dzici, to jestem zdumiona. Nigdy nie słyszałam:)Czas to zmienić:) A co do chusteczek, to owszem, myślałam nad nimi. Zainteresowały mnie Olay, Daily Facials. Kosztują 25 zł i ponoć są świetne. Ale słyszałam,że możnaje przeciąć na pół i jedną użyć na dwa razy.Słyszał ktoś, lub miał?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...alexandra...
Dzięki Miarka za odpowiedzi:) No właśnie co do ceny tych chusteczek, bodajże 25 zł za 30 sztuk, to dla mnie również niebagatelna cena:) Dlatego zastanawiam się nad przecięciem jednej na pół....:) Słyszałam od koleżanki,że są duże i można spokojnie to zrobić. Tak się składa,że mam ekonomiczne myślenie we krwi;) I myślę,że to dobra cecha, oczywiście w ramach zrdowego rozsądku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×