Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
piotr71121

dobry ortodonta warszawa

Polecane posty

Gość Klar
Leczę się u Pani doktor, na początku byłam zadowolona - wydaję się być bardzo miła, ale teraz niestety coraz mniej. Pacjentów jest strasznie dużo, czasem wydaje mi się, że Pani doktor nie ma czasu przeanalizować dobrze wszystkich przypadków. Pacjenci są umawiani co jakieś 15 minut i masz wrażenie, że ciągle się spieszy żeby się wyrobić. Miałam wyrywany zdrowy ząb teraz tego żałuję... Oby wszystko było dobrze na koniec leczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xfm
Powiedz dlaczego zalujesz? Moze byla taka potrzeba. Ja musze wyrwac 2, zeby zrobic miejsce na kly i na razie nie mam obaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marthalina17
ja też nie jestem zadowolona poszłam się do niej leczyć bo słyszałam dobre opinie, ale generalnie odradzam pacjentów mnóstwo co 15 minut zapisy nie ma czasu porozmawiać ostatnio jej asystentka nawet robiła mi coś przy aparacie za każdym razem kiedy jestem co innego mi mówi mam wrażenie, ze dla niej liczy się tylko kasa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xfm
wybralem dr tołłoczko, tez jest sporo ludzi ale to chyba norma - zobaczymy jak to bedzie. informacji o tej pani jest sporo, polecana rowniez przez dentystow, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sawil
Ja jestem po założeniu górnego aparatu.I myślę na poważnie nad ucieczką od Pani dr Banaszczyk-Rozbickiej. Śmiesznie długie terminy odstraszają.Na konsultacji byłam w sierpniu, aparat założyłam 3 dni temu, czyli minęło 5 miesięcy.Na planie leczenia dr mówiła, że może bedzie trzeba usunąc dolne czwórki ale raczej z naciskiem na nie usuwanie ,nie mam już dolnych siódemek, więc miejsca jest duuużo.Teraz kiedy założyłam już góre wersja jest taka że koniecznie trzeba te czwórki usunąć.Wybieram sie na konsultacje do innego specjalisty.Zobaczymy co powie. Na każdą z 5 wizyt na których byłam musiałam czekać w poczekalni min pół h, chociaż byłam punktualnie.Chyba wole dopłacic te 200 zł więcej za dolny aparat gdzieś gdzie będą mnie traktowali poważnie i będą mieli dla mnie czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia_1234567
Bylam u Pani doktor na wizycie, byla niesympatyczna, wizyta trwala trzy minuty za którą zapłaciłam 50 zł. Nir uzyskałam odpowiedzi na moje pytania. Powiedziała tylko, że bez wycisków i wykonaniu planu leczenia nie powie mi czy mam szansę wyleczyć wadę zgryzu. Właściwie Pani doktor zbyła mnie, kiedy zobaczyla, że mam wątpliwości... trudno ich nie mieć jak się nie uzyskało jakiejś żadnej odpowiedzi i na dodatek jak ktos kogos zle traktuje. NIE POLECAM!!!!!!!!! ODRADZAM KATEGORYCZNIE!!!!! W życiu jeszcze tak nie miłej baby nie spotkałam!!!!! Teraz znalazłam kogoś bardzo kompetentną i miłą Panią doktor w Wołominie. Jestem z niej zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulka3289
Leczyłam się u dr Banaszczyk-Rozbickiej, niedawno zdjęlam aparat, moje zęby są super. Rzeczywiście ma dużo pacjentów. Też jeżyłam się jak przepadła mi wizyta i na następną musiałam czekać ale było warto. Co do zachowania ani miła ani nie miła. Ani z nią ani z aparatem nie miałam żadnych problemów. Jest profesjonalna. Ogólnie polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krysia83
Hej, ja mogę z czystym sumieniem polecić Panią doktor Joannę Telichowską. To co zrobiła z moimi zębami przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Pani doktor przyjmuje w gabinecie na ul Wilczej w Warszawie - http://wilcza-dent.pl. Co najważniejsze -nie jest droga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzena K
Ja chodziłam do Pani dr Joanny do gabinetu Q-dent, bo miałam niezbyt ładne ząbki. Na szczęście dzięki założonemu aparatowi udał się zdziałać naprawdę wiele. Moje zęby wyglądają o niebo lepiej, bez porównania z tym co było wcześniej. Kontaktu do tego gabinetu możecie szukać na ich stronie: http://www.qdent.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja leczę się w Pruszkowie - w klinice Dental Design Jaworska i bardzo sobie chwalę. Co prawda z Warszawy jest kawałek ale bardzo warto, bo klinika naprawdę pierwszych lotów. Ja akurat leczę się u dr. Orzechowskiej (super specjalista), ale z tego co wiem, cała kadra jest bardzo dobra. W internecie można poczytać wiele pochlebnych opinii o tym, jak ratowano tam zęby, które inni lekarze z góry skazywali na wyrwanie. Ja na szczęście aż takich zabiegów nie potrzebuję :) W każdym razie polecam, bo to jedna z lepszych klinik w okolicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiaaaaaaa
Ja się leczę u pani dr od 1,5 roku. Jedyne na co mogę narzekać to ceny. Ale pewnie nie różnią się zbytnio od tych w innych gabinetach. A pani dr jest w porządku. Konkretna, rzetelna i zna się na rzeczy. Po za tym sympatyczna. Nie zdarzyło mi się czekać dłużej niż 10 min. A to, że wizyta jest krótka jest mi to na rękę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karczewianka
Posiłkując się pozytywnymi opiniami w internecie ponad 3 lata temu trafiłam do Pani doktor.Początkowo współpraca układała się jak należy, ja przychodziłam,płaciłam w zamian miałam podkręcane śrubki, wymieniane łuki itp. Pani była miła,sympatyczna, zapewniała mnie iż 2-2,5 roku to max.okres noszenia aparatu. Po upływie 2,5 roku, efekty pracy Pani doktor były mizerne,linię zębów miałam przesuniętą o 7mm, nie zamknięte szpary po wyrwanych zębach. Kiedy próbowałam z Panią dr porozmawiać z miłej, sympatycznej kobiety, zamieniła się,(dodam podczas ostatniej Naszej wizyty) w agresywną, chamską wręcz osobę.Siedziałam jak wryta, nie wierząc w to co słyszę. Jak to zaciskam zęby i dlatego szpary nie chcą się zamknąć itp.Tym sposobem nasza współpraca dobiegła końca. Ortodontka do której chodzę teraz- doświadczona kobieta, pracowała w najlepszej klinice w Warszawie, otworzyła swoją praktykę i całe szczęście, teraz naprawia całe zło po Pani dr i nie może uwierzyć, że można wygadywać takie bzdury o zaciskaniu zębów. Chodzę 4 miesiąc mam już prawie wyrównaną linie zębów i zamkniętą jedną szparę. Więc można to zrobić w krótkim czasie!. Piszę aby ostrzec zwłaszcza przed straconym czasem u Pani dr. nie mówiąc już o sporej wydanej kasie oraz pozdrawiam Wszystkich którym się udało szczęśliwie zakończyć przygodę u Pani doktor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Butonierka_
Lecze sie w tym gabinecie grubo ponad rok. Po pierwszej konsultacji i ulozeniu planu leczenia musialam czekac AZ 4 MIESIACE na nastepna wizyte i zalozenie pierwszego luku, gdyz terminy w tym miejscu sa nieprzyzwoicie dlugie. Pani doktor ma stanowczo za duzo pacjentow, ktorym nie jest w stanie poswiecic odpowiedniej ilosci czasu. Wizyta trwa 5min, a kosztuje srednio 150zl. W czasie jej trwania Pani doktor milczy nie informujac o postepach w leczeniu. Dopoki gabinet byl w starej lokalizacji jako tako byla stworzona atmosfera indywidualnego podejscia do pacjenta. W nowym duzo wiekszym i nowoczesniejszym gabinecie Pani doktor przyjmuje na raz kilku pacjentow dyrygujac jedynie swoimi higienistkami, dlatego zaczelam sie czuc w tym miejscu przedmiotowo, jakby liczyla sie tylko moja kasa. Leczenie ortodontyczne jest dla mnie ogromnym obciazeniem finansowym, dlatego tak bardzo przeszkadza mi podejscie Pani doktor. Poprostu jako pacjent chcialabym sie czuc wazna, dostrzezona i wykazywano troche wiecej zainteresowania kazdym pacjentem. Dla kontry do zlej opinii o podejsciu do pacjentow powiem, ze leczenie u mnie przebiega planowo, zeby ladnie sie prostuja i wszystko jest bez zastrzezen z medycznego punktu widzenia, jednak masowy przerob pacjentow rzuca cien na to miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bajonka
Od 2 lat jestem pacjentką dr Widmańskiej. Przyjmuje w centrum w klinice Perfekt Med. Jest super specjalistą, zresztą zanim do niej trafiłam, oczywiście zaciągnęłam języka i trochę poczytałam w necie. Okazało się, że mój wybór lekarza był trafiony w 10. Jeśli szukacie specjalisty na najwyższym poziomie za przystępną cenę, polecam ją gorąco. Zresztą ostatnio podczas wizyty jak rozmawiałyśmy, okazało się, że jest nauczycielem akademickim na UM, także myślę, że lepszego specjalisty nie trzeba, ale oczywiście ortodontów jest sporo w Wawie, także każdy ma ogromne możliwości wyboru teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janikana
Marzena K ja też byłam w tym gabinecie Qdent i mogę potwierdzić, że naprawdę fajnie leczą ząbki i je korygują. Dobrze wyprostowane zęby poprawiają wygląd i człowiek jak się uśmiecha to lepiej to wygląda. Nie są to aż takie gigantyczne wydatki, a efekt jest na całe życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzia Mi
Ja też polecam dr Widmańską. Trafiłam do niej przez przypadek i tak zostałam. W przyszłym tyg. będę miała już zakładany aparat (góra i dół). Pani doktor super miła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie kończę leczenie u dr Banaszczyk ( trafiłam tu z polecenia)i muszę powiedzieć że jestem bardzo zadowolona nie tylko z efektu leczenia, ale rwnież całej otoczki jemu towarzyszącej. Rozpoczynając leczenie Pani doktor rzetelnie mnie poinformowała jakie są realne możliwości osiągnięcia wymarzonego uśmiechu i jakie będą tego koszty. A ja się na to zgodziłam poprostu ufając lekarzowi- nie zawiodłam się!Po wizycie Doktor zawsze mówiła co było robione, czy jest ok czy może trzeba jeszcze coś zmienić. Muszę przyznać,że Doktor ma sporo pacjentów- ale to świadczy tylko o tym, że jest bardzo dobrym specjalistom. Wizyty kontrolne na podkręcenie są kilkudziesieciominutowe ,ale i tak zawsze zdąży mi wszystko zrobić według planu a nawet i czyszczenie.aparaty zdejmuje według planu po 2,5 roku cieszę się moimi nowymi ząbkami ! Panią Dr Banaszczyk polecam Ja i moi znajomi jesteśmy bardzo zadowoleni z leczenia- bardzo dobry specjalista, godny zaufania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie kończę leczenie u dr Banaszczyk ( trafiłam tu z polecenia)i muszę powiedzieć że jestem bardzo zadowolona nie tylko z efektu leczenia, ale rwnież całej otoczki jemu towarzyszącej. Rozpoczynając leczenie Pani doktor rzetelnie mnie poinformowała jakie są realne możliwości osiągnięcia wymarzonego uśmiechu i jakie będą tego koszty. A ja się na to zgodziłam poprostu ufając lekarzowi- nie zawiodłam się!Po wizycie Doktor zawsze mówiła co było robione, czy jest ok czy może trzeba jeszcze coś zmienić. Muszę przyznać,że Doktor ma sporo pacjentów- ale to świadczy tylko o tym, że jest bardzo dobrym specjalistom. Wizyty kontrolne na podkręcenie są kilkudziesieciominutowe ,ale i tak zawsze zdąży mi wszystko zrobić według planu a nawet i czyszczenie.aparaty zdejmuje według planu po 2,5 roku cieszę się moimi nowymi ząbkami ! Panią Dr Banaszczyk polecam Ja i moi znajomi jesteśmy bardzo zadowoleni z leczenia- bardzo dobry specjalista, godny zaufania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy któs leczył się u dr Danuty Mackiewicz? Słyszałam dobre opinie wśród kilku znajomych. A Wy macie jakieś doświadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam_aparat
Nie jestem zadowolona z leczenia. Koszty są dla mnie naprawdę dużym obciążeniem finansowym, szukałam dobrego lekarza w dobrej cenie, co nie znaczy, że najtańszego. Poświęciłam dużO czasu na znalezienie dobrego ortodonty. Leczę się u dr Banaszczyk ponad dwa lata. Lecznie miało trwać ok. 2,5 roku. Jak w przypadku innych osób, musiałam wyrwać 4 zęby- wszystkie zdrowe. Czas mija, a efekty nie powalają. Początkowo byłam zadowolona, tzn. rok minął w całkiem dobrej atmosferze, wydawało mi się, że dr wie, co robi. Niestety kolejne miesiące otwierały mi oczy, generując przy tym dodatkowe koszty. Od ponad pół roku proszę o podanie mi terminu zdjęcia aparatu, ponieważ muszę wykonać badanie- rezonans głowy, na który czeka się długo, nie można wykonać go z metalowym aparatem. Mam problemy zdrowotne, o których mówiłam p. dr wielokrotnie, jednak ona to lekceważy. Cały czas zmienia zdanie co do daty zdjęcia, w efekcie badanie przekładałam już 3 razy. To jest niepoważne! Wiedzcie, że nie wynika to z tego, że leczenie się przedłuża z winy "mojej szczęki i zębów", tylko z tego, że (jak się okazało w grudniu) pani nie wie jak wygląda i jak ma dalej wyglądać moje leczenie ( kiedy zakładałam aparaty, co już mi robiła itd.). Mam wrażenie, że ostatnie miesiące są jeszcze gorsze. Rozumiem, że p. dr ma kredyty do spałcenia, ale takie postępowanie jest kary godne. Potwierdzam poprzednie wypowiedzi o przyjmowaniu 2-3 pacjętów na raz. Ostatnio naciąga niesamowicie, np. pantomogram (nowy nabytek) za 75 zł w trakcie leczenia. Znajomi łapią się za głowę, kiedy słyszą, że zrobiła mi zdjęcie pantomograficzne w trakcie leczenia, żeby niby sprawdzić co się dzieje. To naprawdę wspaniałe, że są takie możliwości, aby śledzić co się chce, co się dzieje z zębami, ale nie jest to niezbędne. To jest po porostu za drogie i nieodpowiedzialne. Nawet sobie nie wyobrażacie ile razy już zbierałam pieniądze na zakończenie leczenia, które przedłuża sie w tej chwili o kolejny rok. To skarbonka bez dna. Mogę jeszcze o tym pisać i pisać, bo moja historia jest zawiła, ale zapamiętajcie z mojej wypowiedzi: pani nie słucha pacjenta lekceważy pacjenta nie licząc się z tym, że kogoś może nie stać na zabawy nową maszyną do zdjęć jest drogo- leczenie wyniosło mnie już o wiele więcej niż w gabinetach, w których za podstawową wizytę z 2 łukami płaci się ok. 240 zł. ( i wydaj jeszcze więcej, bo nadal mam aparat, zmiana lekarza pochłonie kolejen tysiące) raz jest miła, raz niemiła- jak wiatr zawieje, czasem potrafi burknąć wyrywa i ścina zęby niepotrzebnie ODRADZAM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak czytam Wasze posty i sie zastanawiam, dlaczego nie szukałyście w necie tańszych gabinetów i to nei znaczy, że gorszych, a w wielu przypadkach nawet lepszych. Ja od 6 miesięcy chodzę do dr Telichowskiej. Za łuk zapłąciłam 1200 zł, a wizyty kontrolne zaczynają się od 150 a kończą na 200 zł. Pani doktor powiedziała mi że leczenie będzie trwało około 2 lat, ale zawarty jest w tym margines, więc możliwe, że skończy się wcześniej. A coś takiego jak foch, ale pani ortodontka nei w sosie nie jest do pomyślenia. Wszyscy sa tam mili i usmiechnieci, od recepcjonistki, asystentki az do pani doktor. No i najważniejsza rzecz, pani doktor leczy bez usuwania zębów. Powiedziała mi na pierwszej wizycie, że zęby usuwało się, ale w latach 80tych i np w Stanach już od lat 90 leczy się bezekstrakcyjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angela, również zamierzam leczyć się u dr Telichowskiej, dziękuję za rzetelny post! zgadzam się w zupełności - obsługa jest bardzo miła, co bezpośrednio przekłada się na atmosferę. Jednak mam wątpliwości co do leczenie bezekstraktacyjnego... Czytałam, że w takim przypadku zdarzają się sytuacji, że po zdjęciu aparatu, mimo retainera, zębę mogą (ale nie muszą oczywiście bo zależy od konkretnego przypadku) wrócić na miejsce pierwotne. (?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wiem, też trochę czytałam i na ten temat i niestety jeśli usuniesz ząbki może wada usuwana jest łatwiej i szybciej, ale twarz robi się płaska, zanikają rysy twarzy i nie wygląda się wtedy atrakcyjnie, a nie o to chodzi, prawda? Przecież zakładamy aparaty po to aby wyglądać ładniej. Odsyłam do filmiku na youtubie. Jest tam przypadek 2 blizniaków. Obaj byli leczeni ortodontycznie, przy czym jeden z nich bezekstrakcyjnie, a drugi starą metodą z usuwaniem zębów. http://www.youtube.com/watch?v=VvqndYJRniI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Śmigieł
To bzdury co piszesz. Ja miałem aparat. Od kilku lat mam już zdjęty. Musiałem usunąć co nie co, ale opłacało się. Nie zmieniły mi się rysy twarzy ani nie "spłaszczyła" mi się twarz - co za bzdury!!! najlepiej iść na wizytę do lekarza ortodonty, posłuchać tego co ma do powiedzenia i podjąć decyzję. Chodzę co roku do mojej pani dr. na kontrolę, nic mi się nie poprzesuwało i wszystko jest w najlepszym porządku. Polecam sprawdzonych lekarzy a nie tam gdzie taniej. Ja leczę się od lat i zęby i ortodontycznie w jednym i tym samym miejscu. Wszystko w najlepszym porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyletkam
Zdecydowanie nie polecam pani Rozbickiej. Przez 9 miesięcy od założenia aparatu na górny łuk miałam tylko 3 wizyty. Nie muszę chyba pisać, że przez ten czas niewiele się zmieniło w mojej jamie ustnej. Dolny łuk miałam mieć zakładany 3-6 mies. po pierwszym; niestety pani doktor przekładała termin. Podczas jednej z wizyt kontrolnych nie docięła drucika; poczułam to dopiero jak wstałam z fotela, ale już czekała kolejna pacjentka, więc pani doktor poprawiała ową ,,usterkę'' na kanapie w poczekalni. A w momencie gdy odkleił mi się zamek, kazała mi czekać ponad 2 mies na wizytę, bo nic się nie stanie:( I oczywiście na początku zleciła mi usunięcie czterech zdrowych zębów. Całe szczęście, że po tych 9-ciu miesiącach uciekłam od niej i udało mi się ocalić 1 ząb. Drugi łuk zakładałam u dr. Grosickiej, która musiała też poprawić to co zrobiła z górnym łukiem pani Rozbicka. Po ,,rozstaniu się'' z dr. Rozbicką byłam na dwóch konsultacjach i obaj ortodonci byli zgodni co do tego, że w moim przypadku wystarczyłoby usunięcie 2-óch zębów. Niestety już było za późno i musiałam pozbyć się jeszcze jednego. A gdy zadzwoniłam do dr Rozbickiej z informacją, że rezygnuję z jej usług i potrzebne jest xero dokumentacji, powiedziała, że owszem nie ma problemu, ale muszę przyjść na wizytę, która będzie kosztowała ponad 200 zł, bo ona musi zrobić wyciski itd.itp. Poszłam, ale na dzień dobry powiedziałam, że nie zamierzam płacić ani za wizytę, ani za wyciski; a odpis ma obowiązek mi wydać (ewentualnie koszt xero). A wyciski nie są mi do niczego potrzebne, bo i tak nowy ortodonta zrobi mi swoje. Ale pani dr powiedziała, że ona musi mieć dowód na to w jakim stanie wypuszcza pacjenta i że zrobi te wyciski na swój koszt i na to się zgodziłam. I na koniec grobowa atmosfera panująca podczas każdej wizyty, brak czasu dla pacjenta (bo następny już w poczekalni) dopełniają całości. Podsumowując: ZDECYDOWANIE ODRADZAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam dr Magdalenę Orczykowską. Aparat nosiłam 1,5 roku i jestem bardzo zadowolona z efektu leczenia. Pani doktor jest miła i życzliwa. Na każdej wizycie informowała mnie o postępach i dalszym leczeniu. Właśnie mijają 2 lata od zdjęcia aparatu a ząbki są na swoim miejscu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiampk
Słuchajcie, a nie lepiej odrobinę przekroczyć granicę stolicy i zaoszczędzić, i nie tracić nic jakości? Świetny ortodonta przyjmuje w klinice dental-design w Pruszkowie. To tylko kilkanaście minut dojazdu. Polecam, ja jestem bardzo zadowolona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1700zl za 1 łuk metalowy? Naprawde?! rzeczywiscie oszczednosc! W centrum warszawy standardowa cena za 1 luk to 1600 zl, a sa gabinety w ktorych placi sie 1200 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie znam tej dr, ale wiem, że lekarze z dental clinic są ok. Ja zmieniłam ortodontę, który źle mnie leczył przez poad dwa lata a dr Emmę Kiworkową i jestem bardzo zadowolona. W konsultacji pomagają czasem także inni lekarze, więc nie jest tak, że jest się zdanym tylko na jednego lekarza. Cena jak najbardziej przystępna. Taniej może i znajdziesz, ale wiem z doświadczenia, lepiej zapłacić 30 zł więcej i być leczonym lepiej w pewnym miejscu. (moje kolezanki tez się eczyly na elektoralnej i byly zadowolone)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×