Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bl

DOLCE GUSTO

Polecane posty

czy ma ktoś już może ekspres DOLCE GUSTO? czy opłaca się wydać tyle kasy? jaka jest wasza ocena?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i co jeszcze z tymi wkładami kaw - łatwo je kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikt chyba go jeszcze niema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja piłam kawę z Tchibo caffisimo - to to samo. Była po prostu niesamowita. W Niemczech kosztuje teraz ten ekspress 69E a kapsle z kawą 10szt/2,5E . Wolę kawę Tchibo niż Nestle, większy wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poznaniak. 85
kawa średnia ale kapsle strasznie drogie wychodzi około 1.5 za kawe i kiepsko dostepne na dodatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zamierzam kupic, uwielbiam latte :Dwogole fajna sprawa taki ekspres, ale kupujac trzeba sie liczyc z kosztami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepiej kupić pełny
automat do kawy np. firmy saeco, wsypujesz ziarnistą kawę, polecam lavazza pienaroma, ekspres na świeżo zmieli kawę i zrobi pyszną kawę, ja latte piję co rano, później wolę mocniejsze espresso

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Saeco Incanto de lux mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odrazu sprawdziłam ten ekspres Tchibo cafissimo - tańszy ale mniej mi się podoba no i faktycznie inaczej jest u kogoś sprubować a inaczej kupić tak w ciemno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam w tesco jest tam za ok. 549 zł z 1 szklanką i 1 filiżanką i z wkładami - jak ja bym to chciała podejrzewam że zbyt drobie abym od kogoś dostała i zbyt drobie żebym sobie teraz sama kupiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haniuta65
a mi kolezanka mowila ze w londynie juz pare lat temu bylo od zawalenia takich automatow do kawy;] i oczywiscie ceny o wiele nizsze moze jak masz znajomych w uk niech ci powie jak to wyglada;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doopan
Dolce gusto jest naprawde ok, ale tchibo jest duzo tanszy i wygodniejszy w obsludze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też już mam :) dostałam w prezencie :) kawa super a mój narzeczony uwielba z niego czekoladę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tychodzi p 3 zł za kawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomozcie kobitki
w carefourze nie ma kapsulek 😭 sprawdzilam... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio kapsułki kupiłam w ... Media Markt ;) Są też w Makro. Ja najbardziej late i czekoladke na gorąco. Jak Wam smakuje kawa na zimno? Jeszcze nie próbowałam, nie mogę kapsułek dostać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomozcie kobitki
A sklepie dla idiotow? O! wielkie dzieki, tam to nie pomyslalam zeby sprawdzic ;) A w internecie nie chce. Kupilam na allegro 2 razy spozywcze rzeczy i raz bylo przebite opakowanie, innym razem przeterminowane. Wole ze sklepu. Zawsze moge dotknac, poczytac, sprawdzic. Ze w internecie sa to wiem. Ja szukam zwyczajnie - w sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomozcie kobitki
Nie wiedzialam, ze w MM sprzedaja kawe :D Myslalam,l ze rtv agd i jakas tam drobnice ;) Dzieki ;) A w jakiej cenie mniej wiecej? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomozcie kobitki
O! to tanio! Tak jak w internetowych sklepach. Myslalam, ze sobie zaspiewaja wiecej ;) Jeszcze raz dzieki za info 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam ten: http://www.electro.pl/produkt-KRUPS_Ekspres_KP_2000_Dolce_Gusto_2B_pakiet_startowy_GRATIS_2B_Karty_do_gry_GRATIS-78491,152.html Siostra kupiła i jest bardzo zadowolona. Ja też, bo często wpadam do niej na kawę :) Teraz widzę, że w tym sklepie jest jakaś promocja, więc sprawdź. W ogóle, polecam ten sklep. Same sprawdzone marki i gwarancja 24 miesiące!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola74
Witam Ja posiadam ten ekspres i jestem bardzo zadowolona fakt ze kawa wychodzi 1,5 a dwuskładnikowa ok 3 zł. ale warto kapsułki dostępne są w makro, tesco ,auchan w dużych marketach jak i na stronie dolce gusto Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×