Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

czarkamy

drukarka

Polecane posty

Szukam pomocy w wybraniu dobrej taniej drukarce i taniej w użytkowaniu ktoś pomoże ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł187
A jakie masz wymagania? Ma to być urządzenie wielofunkcyjne czy sama drukarka? Atramentowa?Laserowa? Ile chcesz przeznaczyć na tę drukarkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duży wybór drukarek jest w Hicopy http://www.hicopy.gdansk.pl/o-nas/ Dodatkowo masz u nich serwis i tonery/tusze w dobrych cenach. Taki pakiet się opłaca. Ja mam od nich drukarkę Xeroxa Phaser 3052V NI i działa bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NicoMag
Kup jakiegos Canona IP 72... Tusze komplet zaminnik 40-50 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz bym potrzebowała wielofunkcyjna drukarkę która będzie pracowała na zamiennikach Active jet bo oryginały są strasznie drogie a tą firmę mam przetestowaną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co znaczy wielofunkcyjna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wsobiel
wielofunkcyjna to jest skaner xero itp. o to na pewno chodziło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurde chyba 652 , czy są zamienniki nie wiem do tego modelu jeszcze nie potrzebowałem, posiadam inny zarówno w pracy domu czy w klubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie lepiej wam w te laserówke zainwestować? są i multifuncyjne lasery ok jednostkowy wydatek spory ale w przeliczeniu ceny na wydajność powinno wyjść lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cygan80
a znasz jakiś fajny model laserówki kolorowej która ma w miarę dobrą cenę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do wszystkich ludzi dobrej woli!! Bardzo prosimy o pomoc! Zainteresujcie się naszą historią i przyłączcie się do nas w naszej grupie i naszym funpagu. Nasz synek jest chory i próbujemy dotrzeć do jak największej liczby osób, aby zebrać pieniążki na jego leczenie i rehabilitację. Wpłać proszę chociaż złotówkę na jego leczenie, liczy się dla nas każdy grosz. Wszystkie informacje na naszym funpagu: facebook.com/malywojownik/ Każdy może wpłacić symboliczną złotówkę również na koncie na zrzutka.pl/leczenie-mikolaja-dawidczyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cygan80
w tym sklepie czy w sferisie czy jakimś innym sklepie gdzie masz nowe produkty są gwarancje producenta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam w domu brother j152W, teraz troche trudno znaleźć ten model ale jest świetny, jak tylko startowe tusze mi się skończyły to kupuję do niego zamienniki actisy i działa bez zarzutu prawie 3-lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzegorz999
Jeśli drukujesz dużo i często w kolorze to niekoniecznie drukarka laserowa wyjdzie Ci tanio w eksploatacji bo tonery zazwyczaj są dość drogie (dobrej jakości to przynajmniej 100 zł / szt albo i więcej) . Dobrym rozwiązaniem są drukarki z wbudowanym systemem uzupełnień, coś takiego- http://www.sferis.pl/p/382603-urzadzenie-wielofunkcyjne-epson-l220-c11ce56401.html Koszt butelki jednego koloru oryginału Epsona to ok 30-40 zł i wydajność takiej butelki to ok 4 tys stron wydruku Możesz spróbować z jakimiś zmienikami ale jak trafisz na kiepskiej jakości atrament to możesz uszkodzić głowicę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak kupisz zamienniki do drukarek to każda będzie tania w użytkowaniu. Mogę Ci polecić sklep www.czarnynabialym.pl, z którego zawsze zamawiam tusz. Dobra cena, wysoka jakość i wydaność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszukaj sobie na centrum papieru.pl oni mają spory wybór drukarek wielofunkcyjnych. Ja kiedyś kupiłem u nich BROTHER DCP-J100 i jestem zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesia23
Może zainwestuje w drukarkę Epson z systemem ITS , gdzie tusze są bardzo tanie. Do tego teraz mają promocję do 31,03,2017 , bo zakupie, gdy się zarejestrujemy otrzymamy 3 letnią gwarancję. Ja mam drukarkę L365 i jestem z niej bardzo zadowolona . Dużo na temat promocji Epson poczytasz na: http://www.epson.pl/msoffice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalotka654
Wynika z tej promocji, że też jak kupi się drukarkę do 30,06,2016 z wybranych tych modeli co podałaś link otrzyma się MS Office 365 tak? Interesująca propozycja. Bo tusze z zapasem tuszów też otrzymuje się. To, aż 3 rzeczy jak by za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesia23
Tak tą subskrypcje MS Office 365 można otrzymać z wybranych modeli jak się kupi do kończ czerwca tego roku. A promocja z tuszami trwa aż rok czasu do 31,03,2017 roku. Ale lepiej kupić teraz i otrzymać 3 rzeczy za jeden zakup. Zwłaszcza, że takie oprogramowanie przyda się nawet w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w domu mam BROTHER HL-L2340DW i kupuję do niego zamienne tonery z imrpime. Drukarka działa bez zarzutów i na domowe potrzeby wystarcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danka98
A czy ktoś mi powie jak wygląda sprawa z tymi tuszami gratis? Do każdego modelu Epson jest dodawana taka sama ilość czy jak? Wiele osób wybiera te drukarki z zadowoleniem. Też myślałam nad tym, a fajna promocja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×