Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

etui na telefon

Polecane posty

Gość gość

szukam sklepu z fajnymi etui na telefony. tylko jak już polecacie to proszę nie takie standardowe gdzie są etui w kolorze czarnym i czerwonym. chce coś na prawde fajnego, kolorowego, żywego, z fajnym wzorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poszukaj w necie jest tego cala masa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten z sówką będzie mój, jest bossski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może tutaj? smartcase4u.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetne etui na telefon mozna kupic w sklepie interetowym www.aliexpress24.pl przesyłka przychodzi bardzo szybko bez zadnych problemów polecam, ja zawsze robie tam zakupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio widziałam śliczne etui na allinside.pl. Kosztują tam bardzo tanio, jeśli ktoś szuka czegoś znajdzie tam za zupełne grosze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy ktos wie moze gdzie moge znalezc etui z postaciami roznych slawnych ludzi typu Michael JAckson Albo z jakimis motywami zwiazanymi z tymi osobami, konkretnymi filmami, serialami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenek_D
Mam etui silikonowe od Funny Case i jakość nadruku można uznać za fotograficzną. Możesz wybrać u nich gotowy wzór (kilka tysięcy opcji) lub po prostu samodzielnie wykonać projekt, który oni ci później wyślą :) Fajna działalność, no i mają bardzo niskie ceny. Na Allegro za ich etui dałem niecałe 15 zł, bez kosztów przesyłki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam już pokaźną kolekcję etui z Trendmania.pl Ich rzeczy są w Media Markt i w Saturnie, ale tam jest drożej. Polecam, bo mają bardzo duży wybór i co chwilę jakieś promocje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RóżaXX
Poszukaj na allegro, a jeśli nie to przejdź się do najbliższego punktu Teletorium, bo wiem, że tam mają duży wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olapola_
Też bym sprawdziła w Teletorium, wczoraj widziałam takie ładne z sową :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym ci nie polecał kupować etui w sklepach lub stoiskach stacjonarnych. Przeważnie takie samo etui można kupić na allegro dwa razy taniej. Jeżeli nie chcesz szukać na allegro to polecam ci fajne-etui.pl. Ostatnio kupiłem tak etui z kotkiem na imieniny mojej dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupowałam na stronie allinside.pl, jest taam bardzo duży wybór etui, fajny design, po niskiej cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zochaaa89
Ja ostatnio zakochałam się w etui z iSpota - jest fantastyczna, ekskluzywan kolekcja etui. Zobacz czy znajdziesz coś dla siebie, bo mnie zauroczyły: http://ispot.pl/s,wielka_moda_w_ispot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajne i ciekawe są na stronie allinside.pl, tam sobie sprawdź z pewnością wybierzesz coś ciekawego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie, ja też na allinside kupiłem etui do lg i bardzo dobrze się trzyma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swoje etui zamawiałam na Maxq.pl i wszystko było w porządku,szybka przesyłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karbonio
Mam niestandardowy telefon, a na http://www.inbag.pl/ mieli dla niego etui, tak więc da się znaleźć - kwestia szukania. Najlepiej po prostu napisać czego potrzebujesz, a podejrzewam, że sprzedawcy zrobią co będą mogli, aby znaleźć rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio zamówiła na allegro i odebrałam w Teletorium, wygodne rozwiązanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nitka06
Jeśli szukasz czegoś oryginalnego na iphone, zerknij do ispot - mają ciekawą serię od projektantów: http://ispot.pl/s,wielka_moda_w_ispot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bogatą i ciekawą ofertę etui na telefonów i ogólnie akcesoriów do tego typu urządzeń ma http://www.satland.pl/ssi/w,PAGE-MENU_GORNE-Start.html u którego bardzo często mam ostatnio okazję kupować. Świetnej jakości materiały, które sprawiają, ze wracam do nich za każdym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenekt
Swoje etui na telefon zamawiałem ze strony http://etuistudio.pl . Bardzo szybka realizacja zamówienia i co najważniejsze – druk na etui w wysokiej jakości, świetny, taki soczysty kolor wyszedł. Można wybierać z ich grafik na stronie, których są tysiące, albo zaprojektować własną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzu ć sobie okiem tutaj - 4kom.pl . Wybór akcesoriów jest naprawdę spory więc z pewnością wybierzesz coś dla siebie. Ja mogę Ci polecić markę Spigen. Towar wysyłają w ciągu 24h i w razie jakichś problemów zawsze istnieje możliwość zwrotu.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×