Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość moniczkaam

fajne sklepy intrnetowe

Polecane posty

Gość moniczkaam

polecam super sklep z odzieżą dla dzieci www.freesk.pl sprzedają również na allegro polecam naprawdę warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodovaona
Pyszne kawy i herbaty ! ;) www.caferene.pl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzychuu
Znalazłem sklep tanioutlet.eu. Sporo ludu o nim pisze. Znacie coś podobnego z szerszym wyborem? U nich jest outlet więc jak widzę same końcówki i jakoś dużego wyboru nie ma. Ale jak nie będzie nic ciekawszego to u nich się zamówi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja uwielbiam kupować na necie :) ostatnio dużo na fasardi bo mają świetne ceny no i ubrania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez dużo w necie. nawet łazienkę przez neta urządzałam - w sklepie lazienka plus:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klementynna
Ja od kilku miesiecy kupuje praktycznie wszystko w allinside.pl Wolę raz zamówic i czekac na kuriera niz biegać w taka pogodę po sklepach. Wystarczy tylko dobrze dobrac rozmiar np. butów, ubrań czy bizuterii. Ostatnimi rzeczami zakupionymi tam były: parka, aparat fotograficzny i trochę kosmetyków. W tym oryginalne perfumy. teraz załuje że nie kupiłam więcej tych perfum. Mogłabym sprzedawac na swięta koleżankom =P Bo tak sie podobały wszystkim. Polecam ten sklep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze ciuszki to w Fasardi też ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam sklep z galanterią skórzaną www.gallando.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mogę polecić dobry i solidny sklep z kosmetykami eDrogeria24.pl często tam zamawiam i jeszcze się nie zawiodłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja dorzucę od siebie, że te wszystkie reklamy są strasznie oklepane i nie ma w tych linkach nic ciekawego za rozsądne pieniądze... Ja kupuję w sieci od dłuższego czasu większość rzeczy zarówno do domu, jak i ubrania czy inne mniej potrzebne drobiazgi. Od siebie mogę szczerze polecić allinside.pl, tam wychodzi bardzo tanio, mona kupić doprawdy wiele rzeczy za grosze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna 91
Od siebie dorzucę bellemonde.pl super sklep z naturalnymi kosmetykami! Robię tam zakupy już jakiś czas i na prawdę jest w porządku. Wolę o wiele bardziej zrobić sobie raz na jakiś czas zrobić zakupy na bellemonde niż latać do rosmanna np.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam super sklep z żywnością ekologiczną http://hh-life.pl/shop/ jestem ich stałym klientem, zawsze wszystko jest w porządku i na czas a ceny są konkurencyjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też znam allinside.pl i jest super. Można tam za 100 zł kupić kilka super ciuchów, a nie tak jak w sieciówce jeden. Duży wybór mają, jakość jest ok, często wymieniają towar więc mają aktualne modne rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raita
Ja podrzucę sklep www.meblomoda.pl :) Naprawdę warto zajrzeć zwłaszcza, jeśli szuka się inspiracji przy urządzaniu mieszkania. Można też obejrzeć meble w sklepie stacjonarnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To allinside.pl jest super! :D Bardzo podoba mi się asortyment oraz ceny ;) Śliczne zegarki i biżuteria :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0czarny0
a coś z elektroniką macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jak już ktoś wyżej polecam allinside.pl. Bardzo fajny sklep z mnóstwem rzeczy z różnych działów. :) Ceny są niskie bo kupujemy prosto od producenta, a jakość wysoka. Mam stamtąd trochę ubrań, telewizor i telefon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilinka
ja ofkorz polecam Fasardi, za ceny szczególnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piękna biżuteria z bursztynem: www.ambertic.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam sklep z galanterią skórzaną www.alkapask.pl ekspresowa wysyłka i towar wysokiej jakości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podbijam z tym allinside.pl. Kupiłam sobie jakiś zegarek za grosze na próbę i wygląda ekstra. Dałam za niego jakieś śmieszne pieniądze (wysyłka jest darmowa) i nie mogę narzekać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×