Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość łysy placek

farbowanie włosów w domu

Polecane posty

Gość łysy placek

hej. znacie jakas delikatna farbe ktora by mozna bylo samemu zafarbowac wlosy? tylko nie pallete bo po niej wypadaja włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od wielu lat używam loreala. ale dużo osób nie poleca tych farb, bo niby kolorki nie wychodzą podobne do tego co na opakowaniu. dla mnie są bardzo okej :) no i mają fajny aplikator, co jest pomocne w samodzielnym farbowaniu. nie to co garnier :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łysy placek
wczoraj w aptece znalazlam jakas bezpieczna farbe biokap. chce sobie zrobic pasemka ale boje sie bo po ostatnim farbowaniu strasznie mi wypadly wlosy a z czubka to normalnie cala garsc wyciaglam i przez pol roku mialam tam zupelnie łysy placek:(( mam ciemne wlosy i pasemka by je troszke rozjasnily ale sie boje:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fjhKDsflShf
najlepiej isc do fryzjerki. dobierze odpowiednia farbe i. nigdy sobie sama nie nakladalam sama farby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łysy placek
fryzjerka zawsze powie ze ma delikatne farby, jak komus zalezy na bezpieczenstwie. a jak na trwalosci koloru-nasze farby nie plowieja i nie zmywaja sie.. takie brednie by zatrzymac klientke.. ostatnio mi fryzjerka chciala przyciemnic cale wlosy i zrobic jasne pasemka. wszystko to w czasie godziny.. hmmm.. ciekawe czy peruke daje gratis do takich eksperymentow??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łysy placek
Angelina myje wlosy codziennie,wiec henna odpada..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja używam palette od lat
i nic mi nie wypada :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Seledine
A ja używam Garniera! Tyle że proszę kogoś, by mi ufarbował. Sama bym się nawet nie odważyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łysy placek
no wlasnie .. bo samemu to sobie mozna zniszczyc wlosy.. tak,ze potem to nawet strach dac komus do farbowania.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfuihoyaeupoyu
LYSY PLACEK! JA WIDZE, ZE KTOKOLWIEK PODSUNIE CI POMYSL TO NIC CI NIE ODPOWIADA. MOZE DAJ SOBIE SPOKUJ Z FARBOWANIE I JUZ!!!! PROBLEMATYCZNA JSTES:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaasia128
casting z loreal'a :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łysy placek
dziekuje za rade, pewnie skorzystam:) ale nie musisz od razu tak krzyczec.. ciekawe co Ty bys zrobila jakby Ci wypad pęk wlosow z czubka glowy i mialabys przez pol roku lysy placek:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdshfhkiuyri
nie krzycze, przez przypadek mialam wlaczonego caps locka. a jak ci tak wychodza wlosy to naprawde powinnas skorzystac z porady ( dobrego) FRYZJERA A NIE SAMA EKSPERYMENTOWAC:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tam, zawsze sama farbuje wlosy. Mam czarne, wiec wiele spieprzyc nie moge:D robie tak od lat i jeszcze lysa nie jestem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak do fryzjerki;/ poszłam do fryzjerki i mówię że mam uczulenie na farby, bo po ostatnim farbowaniu miałam swędzenie pieczenie itp...i ujawnilo się to niekoniecznie już przy farbowaniu a ona do mnie że zastosuje farbę po której mi nic nie będzie...eyhm :) super, strupy na całej głowie a kolor trzymał się może z 2 tygodnie;] czyli słaba była ale i tak uczulenie wyszło a na dodatek nawet nie ma długotrwałego efektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łysy placek
bifi czyli nie mozna ufac fryzjerom,bo przeciez nie odesle klienki z kwitkiem,mowiac prawde ze po farbie wypadna jej wlosy albo dostanie uczulenia bo stracila by robote.. moze trzeba wyprobowac ta delikatna farbe z apteki? kosztuje cos ponad 50zl ale ponoc jest bezpieczna. farbuja sie nia Włoszki a one maja zawsze piekne i lsniace wlosy:) ta farba nazywa sie BIOKAP.. az mnie korci zeby ja wyprobowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawiatuszeczek111
- niezadowolona z siebie? - chcesz schudnac? - pozbyc sie tluszczu? - zlikwidowac cellulit? --> http://www.thermacuts.ocom.pl nie zwlekaj! w polaczeniu z cwiczeniami beda efekty :) poczuj sie atrakcyjna, piekna i pewniejsza siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicole85
Ludzie a co z tym biokapem? Mnie też zainteresowała ta farba? używała może już któraś z Pań? czy mogłaby się podzielić jakie są odczucia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uczulona
Nie radzę stosować farby Biokap jeśli się ma problemy alergiczne związane z farbowaniem włosów. Po próbie alergicznej na zgięciu łokcia wystąpiła u mnie paskudna alergia której nie mogę się pozbyć do dzisiaj/ minął już ponad miesiąc/. Gdybym położyła farbę bezpośrednio na włosy skończyłoby się w moim przypadku szpitalem. Ostrzegam , bo wiem jak wielkim problemem dla kobiet jest uczulenie na farby do włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pigusia
Ja stosowałam tą farbę również jestem alergikiem wybrałam wersję delicate i jestem bardzo zadowolona. Owszem zrobiłam próbę uczuleniową i nic nie wykazało. Podejrzewam że "uczulona" ma uczulenie na składnik które zawierają wszystkie farby chyba ppd się nazywa bardzo rzadkie ale zdarza się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, ja również farbowałam się biokapem i żadnego uczulenia nie było. No ale pewnie niektórych uczuli nawet najdelikatniejsza farba, dlatego trzeba zawsze robić próbę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka pytajka
wellaton

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pigusia
szampon czy farbę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musztarda78
JA bym to zrobiła u fryzjera.Sama robiłam sobie dekoloryzacje i tak popsułam włosy ze szok.Dopiero mezoterapia głowy w Elite mnie uratowała.Dlateggo lepiej jednak iśc z tym do fryzjera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pigusia
ale dekoloryzacja i farbowanie to duża różnica. Farbowanie farbą z naturalnym składnikami to jak nakładać maseczkę na włosy. Odżywia i pojawia się blask. Z tego co piszą dziewczyny to właśnie Biokap chyba tak właśnie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdfghjkfghjja
ja kupuje w sklepie fryzjerskim farby Free Limix są super i nie niszcza wlosów,są świetne w dotyku i farba długo sie utrzymuje.Przez cala ciąże ich używałam:))polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pigusia
Pod czas ciąży może nas wiele czynników uczulać, bo kobiety wrażliwe. Ja miałam uczulenie na wszystko. Czy stosujemy farbę z naturalnymi składnikami typu Biokap czy Sanontin czy farbę ze sklepu z artykułami fryzjerskimi to i tak musimy zrobić test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawkowapolewa
Ja uważam, że dobra farba to połowa sukcesu. Wielokrotnie bowiem farbowałam włosy i niestety wiem, że nie zawsze efekt jest taki jaki się chce uzyskać. Inaczej to wygląda jak się zainwestuje w profesjonalną farbę. Dlatego ja co jakiś czas zaglądam na veba.pl hurtowni fryzjerskiej gdzie można dostać kosmetyki do włosów najwyższej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×