Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jakie buty gdzie kupić

gdzie kupujecie wygodne szpilki bo się załamie

Polecane posty

Gość jakie buty gdzie kupić

Dzieewczyny - pomóżcie, gdzie kupujecie , w jakich sklepach wygodne szpilki. Chodzi mi o sandały (do gołej nogi), półbuty, kozaki itp. No bo mnie zslag jasny trafi:( Czy na prawdę wszystkie dziewczyny chodzące w szpilkach mają tylko drogie buty i są one wygodne, no bo jakoś nie chce mi się wierzyć, żeby każda laska miała buty za 200-300 zł. Ja się załamie po prostu:( Kupiłam sobie na allegro za ok 90 zł, więc wcale nie takie najtańsze - dość wysokie szpilki ale nie nadają się do chodzenia:/ I nie o to chodzi, że nie umiem chodzić w szpilach bo jedne mam z Gothic Dreamu(kozaki) z 13-14 cm obcasem i są super stabilne wygodne itp. mimo że nie są ze skóry. A te inne wszystkie zaraz obcierają podbicie stopy(przy palcach), nawet jak rozmiar jest dobry to i tak stopa się przesuwa i jest takie jakby tarcie (w tamtych jedynych wysokich tego problemu nie ma). Wkłądki żelowe nic nie pomagają. A wszystkie inne masakra. Kiedyś w deichmanie też kupiłam, to samo. W jakich wy butach chodzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wygodne są płaskie buty nie szpilki... W szpilkach można wygladać ładnie,ale wygodnie na dłuzszą metę nie będzie..Ja mam szpilki roznie z prima moda,kazar..Wszystkie ze skory i roznie bywa..Jedne są wygodne drugie nie-nie ma regóły czy drogie czy tanie! PO 3-4 godzinach chodzeniach w szpilkach oodechciewa sie wszystkiego,niewazne czy byly na poczatku wygodne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lody pistacjowe
sprawdz buty firmy oleksy, kupilam tam juz dwie pary tak super wygodnych i seksownych butow, ze bede uderzala tam czesciej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maniaczka szpilek
Ja kupiłam w Venezi z przeceny,za 169 zł i są mega wygodne.Z okrągłymi czubkami,obcas około 11-13 cm,nie chce mi się mierzyć dokładnie.Mogę w nich biegać.Też już kilka razy nacięłam się na piękne ale niewygodne szpilki.Najgorsze jest to,jak bolą palce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maniaczka szpilek
A i jeszcze takie z otwartymi palcami,granatowe,z boku ćwieki,dość wysoki obcas,jakieś 10 cm,też Venezi,za 199 zł.Super wygodne,leciutkie(podeszwa z drewna).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wygodne są z Tamaris (z systemem anti shock), z geoxa lub ecco. Czasami można i szpilki trafić. Tyle, że wzornictwo mnie czasem załamuje ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co powiecie o tych?????.,.
dzięki dziewczyny:) No właśnie w Vanezi niektóre buty są super, w tamtym roku mieli fajną kolekcję jesien zima. Akurat tydzień temu tam byłam, to nietsety buty przecenione tzn w granicach 200 zł były fajne nawet ale juz w nie moim rozmiarze:/ Znalazłam na necie coś takiego - bardzo mi się spodobały:) Tylko czy one będą wygodne....ehhh i boje się zaryzykować. Może któraś takie ma i doradzi??;) http://www.moda.pl/p247013,najnowsza-kolekcja-sandaly-gladiatorki-rzymianki-skorzane-.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze raz top samooo
jessssssu o co chodzi z tym linkiem:( jeszce w życiu tak nie miałam, żeby go tak rozdzielało;/ http://www.moda.pl/p247013,najnowsza-kolekcja-sandaly-gladiatorki-rzymianki-skorzane-.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buty na obcasie
Ja z własnego doświadczenia wiem, że warto zainwestować w buty na obcasie, bo wygoda chodzenia zależy nie tylko od tego jaki jest obcas ale także od tego jak jest but wyprofilowany, Prima Moda ma bardzo ładne kolekcje zazwyczaj i są wygodne, na allegro bym bytów na obcasie nie kupowała, bo wtedy nie sprawdzisz jak ci się w nich chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlenusia
hej ja kupilam szpileczki takie na codzien do spodni 12cm za 60zl i sa wygodne jak bym chodzila w trampkach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A na Złotych Wyprzedażach patrzyłaś? Jak wygodne to najlepiej jakieś porządne. Z takim założeniem kupiłam tam już dwie pary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwałszcza, że teraz są tam buty 1to3! Od szpilek po kozaki, polecam, sama takie noszę, ale chyba sobie teraz zamówię nową parę na złotych wyprzedażach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martnka465
Ja się zakochałam w tych szpilach http://www.zlotewyprzedaze.pl/produkt/szpilki-1to3/277599?category=kobieta co o nich myślicie? Bo chcę ja zamówić. To będzie mój pierwszy zakup, dlatego mam trochę wątpliwości, ile kosztuje przesyłka, ile trzeba czekać, jest opcja zwrotu lub wymiany gdyby rozmiar okazał się za mały/ duży? Z góry dzięki za odp!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a spróbujcie kupić wkładki takie jakby to skórka czy coś takie mechate w dotyku. Nie są na całą długość buta tylko jakby na pół tzn pod palce. Ja takie mam i pomogło, już mi się noga nie ślizga w butach na obcasie bo też miałam ten problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena_sykes
Bardzo fajne szpilki neonowe mają na stronie www.kokietki.com.pl . Tutaj jest duży wybór długości szpilek, także można coś znaleźć naprawdę hardcorowego, jak 16 cm, ale są też mniejsze rozmiary. Wygodne czółenka, w jednych już chodzę dobre pół roku i czasami zaliczałam w nich dłuższe spacery i obyło się bez odcisków itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara552
http://yosh.pl/ tutaj sprawdź. Na tym portalu zakupowym są buty wielu marek z różnych sklepów. Sama jakiś czas temu kupiłam tam sobie piękne szpilki Even&Odd i nosi się je świetnie. Nawet po kilku godzinach nie czuję żadnego dykomfotu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez polecam firme kornecki. kupuemy tam obuwie takze dla dzieci i są bardzo solidne. kolekcja damska tez niczego sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ostatnio coraz częściej kupuję w buu.pl. Różnorodny asortyment, każda znajdzie coś dla siebie. Ostatnio kupiłam szpilki wys 11.cm Wyglądają jak do nieba ale są bardzo wygodne :) Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mnówka
Nie wiem jak możecie kupować internetowo buty. Zawsze kupuje w zwykłych sklepach gdzie mogę przymierzyć. Nie zdarzyło mi się źle dobrać. Na początku zawsze coś może uwierać, ale warto rozchodzić od razu i po problemie. Najczęściej buty kupuje w Fashio House, to takie duże outletowe centrum handlowe i zawsze znajdę coś dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro mowa o modnym i wygodnym obuwiu,to proponuje abyś sprawdziła adres BucikSklep.pl znajoma zamawiała i jest zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drazma
W szpilkach nie da się chodzić przez cały dzień bez żadnego bólu, nawet jeśli buty kosztowały tysiąc złotych. Po prostu się nie da, stopa musi odpocząć. Ale jeśli szukasz takich butów, w których da się jakoś normalnie chodzić, bez większego cierpienia to tutaj polecam http://www.czasnabuty.pl/search.php?text=szpilki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaderka
Żeby wybrać wygodne buty trzeba je przymierzyć i chwilę mieć na nogach. Jeśli chodzi o sklepy to ja byłam wczoraj w GEOX i kupiłam rewelacyjne szpilki takie jakich potrzebowałam. Ale, że akurat w Fashion House gdzie byłam jest weekend na obcasach i ogromne wyprzedaże to przeszłam wszystkie 17 sklepów z butami jakie mają :) Wtedy można sobie przymierzać i wybrać idealne dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×