Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość GosiaGG85

Gdzie wyjechać na wakacje?

Polecane posty

Gość GosiaGG85

Jadę z mężem (pierwszy raz od 5 lat) na wakacje. Na pewno Europa. Poradzicie coś? Nigdy wcześniej, nigdzie nie wyjeżdżałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiskaGow
Marzę o wakacjach już od listopada:) Nie mogę się doczekać, bo tak się niefortunnie złożyło, że nigdzie nie byłam przez ostatni rok:( Dlatego w Sylwestra (w ramach postanowień) zaczęłam planować wakacje. Kierunek - Grecja i Korfu. Znalazłam ciekawą ofertę na netholiday. Myślę, że jak teraz zarezerwuje to będzie taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli poszukujecie pomysłu na wakacje to polecam wam przejrzeć oferty biura podróży www.lachmanski.pl Organizują wiele ciekawych podróży i to nie tylko w te najbliższe rejony. Sama byłam na kilku egzotycznych wycieczkach, które oni zorganizowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam wam wyjazd w Polskie góry, które są piękne o każdej porze roku. Osobiście byłam w miejscowości Białka Tatrzańska i zatrzymałam się w domu wypoczynkowym www.stokrotka-bialka.pl i polecam wam to miejsce. Tam możecie pojechać na prawdziwy urlop podczas, którego wypoczniecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze staram się wyjechać do jakiś odległych krajów, które się różnią znacznie kulturowo i klimatycznie od naszego kraju. Często przeglądam oferty biura podróży www.wyprawy.pl Organizują wyprawy w najodleglejsze i najbardziej egzotyczne miejsca na świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franiiaa
My w tym roku robimy sobie objazd po Chorwacji :) mąż właśnie zamówił w sferisie nawigacje która ma nam całą podróż ułatwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenke29
Chorwacja super. Z kierunków zagranicznych polecam jeszcze; Hiszpanię - bezpiecznie, fajny transport, ładne zabytki Grecję - niedrogi i mają piękne kurorty ewentualnie nieodkrytą Białoruś , szczególnie,że nie trzeba tam posiadać wizy Jeśli planowalibyście spędzić wakacje w Polsce to zerknijcie sobie na stronę: https://www.sunandsnow.pl/ - jest tam mozliwosć zarezerwowania sobie apartamentów nad morzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blueferka
My w tym roku zostajemy w Polsce. Rok temu byliśmy w Hiszpanii, dwa lata wcześniej w Portugalii, a jeszcze wcześniej Grecja, Turcja, Włochy. Jednak w tym roku pojawił się w naszej rodzinie nowy człowieczek i nie chcemy go narażać na długie podróże i zdecydowaliśmy się na Międzyzdroje. Jedziemy już na długi majowy weekend, pooddychamy jodem, pospacerujemy po plaży. Wynajęliśmy apartament w Aquamarina Sun&Snow, na miejscu jest plac zabaw, więc starsze dzieciaki nie będa się nudzić nawet podczas drzemki młodszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna ze Skellige
Zależy od tego jaki macie budżet i czy wolicie z biurem podróży, czy samodzielnie, wypoczywać czy zwiedzać. Ja mogę Wam podpowiedzieć destynacje i ogólnie jak się w danym miejscu zorganizować. A więc Włochy - Toskania, Kampania lub Kalabria, z czego najszczerzej polecam Kampanię, ze względu na Neapol, który jest boskim miastem z nieziemskim jedzeniem i winem. Winem jednak wygrywa trochę bardziej Kalabria. Z wysp włoskich: Sycylia jest dość droga, Sardynia nieco tańsza, za to przepiękna i jest tam sporo do zobaczenia. Do najpiękniejszych plaż trzeba urządzić sobie trekking, polecam z serca Cala Goloritze, przez wielu uważaną za najpiękniejszą plażę na świecie. Costa Brava w Hiszpanii odradzam, jak dla mnie brakuje klimatu. Jedynie Barcelona i Girona się bronią w regionie. Polecam też bardzo Grecję - jest smaczna i luzacka + dość tania w porównaniu do Hiszpanii i odrobinkę tańsza od Włoch, chociaż to też zależy od miejsca. Problem jest natomiast z dostaniem się, bo ceny lotów w sezonie to jakaś masakra i ciężko dostać się na wyspę. Generalnie jeśli Grecja to polecam Zakynthos, Lefkadę i makrowyspę Kretę. Najtaniej wychodzi chyba kupić teraz wypoczynek np. w Rainbow, gdzie jest lot i zakwaterowanie, z jedzeniem all jeśli to typowy wypoczynek ma być, ja jednak zachęcam do zwiedzania, eksplorowania i jedzenia dużo poza hotelem, nie dlatego, że w hotelu jest niesmacznie, tylko dlatego, żeby odkryć lokalne miejsca i smaki. Jeśli będziecie mieli pytania to dajcie znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grecja Korfu polecamy z całego serca, nie tak drogo jak Hiszpania, drożej jak Chorwacja ale piękne piaszczyste plaże a w Chorwacji skały, kamienie, beton pod tutystów ( I nie mówię tu o odcinkach sztucznie utworzonych, żeby udać piaszczystą plażę) a już wystające ostre skały nawet na głębszej wodzie to zmora. Choć pod względem temperatury to obecnie najlepsza pora, bo mało turystów, temperatury znośne i ceny lepsze jak w sezonie. Wszystko zależy od tego co lubicie i czy to ma być urlop aktywny, zwiedzanie czy zwykły smażing plażing...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Włochy też są extra ale drożyzna straszna. A z bajecznych miejsc polecam Portugalię szczególnie Faro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mczay
Może Madera? Zapewniam Ciebie, że na tej przepięknej wyspie odpoczniesz! Najlepiej wybierać lot z Warszawy, z Lotniska Chopina przez Lizbonę. Jeśli jesteś spoza Warszawy, proponuję dojechać samochodem. Zostawić można go na https://www.parking-lotnisko.pl/ - ceny ma w porządku, z cennikiem można zapoznać się na jego stronie internetowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A lubicie ciszę i spokój czy raczej imprezowe klimaty? Jak to drugie to spodoba wam się w Lloret de Mar. Byłam tam w tamtym roku na obozie z kochamwakacje.pl i nie dość, że piękne plaże tam mają to jeszcze jest gdzie pójść potańczyć i podrinkować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwa929
Mąż zawsze lubił jeździć na wakacje za granicę - Francja, Hiszpania. Chorwacja też była piękna, ale kiedy urodziłam dziecko, to wolałam zostać w kraju. Pewnego razu na Facebooku natknęłam się na profil Natura Resort SPA i już wtedy wiedziałam, gdzie świetnie spędzę czas. I nie zawiodłam się, ośrodek ma bogatą ofertę, z której korzystaliśmy każdego dnia. Plusem są atrakcje dla dorosłych, jak i dzieci. Jeśli nie wiecie, gdzie pojechać latem, to nie wahajcie się ani chwili i rezerwujcie miejsca w Natura Resort SPA! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dariana887
Jeżeli będziecie chcieli zostać na wakacjach w Polsce to polecam piekna turystyczną miejscowość Dziwnów, gdzie byliśmy w tamtym roku i spędziliśmy naprawdę fajne rodzinne wakacje, gdzie nie brakowało rozrywek dla naszych dzieci, a my mogliśmy sie cieszyc również piękną plażą i pogodą. A jeżelii będziecie szukali domków do wynajęcia to spokojnie mogę polecić http://www.morskachatka.pl gdzie sami mieszkaliśmy ponad tydzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w dobrych pieniądzach da się wyjechać na zagraniczny urlop do Grecji czy Turcji. Ja z tui enterem do Grecji się wybieram. Dobra cena była to się nie zastanawiałam. Nad polskim morzem podobnie bym wydała, a tam już byłam tyle razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja najlepiej wypoczywam na Mazurach. Cisza, spokój, zieleń, czyste powietrze – to wszystko czego mi trzeba. A jeśli przy okazji znajdzie się bliski dostęp do jeziora i strefa Spa, to już w ogóle jestem w niebie :) Moim ulubionym ośrodkiem jest hotel Zalesie Mazury w Zalesiu, który ma świetnej jakości zabiegi Spa i mnóstwo atrakcji dla dzieci, polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wejherowo123
Wyjazdy zagranicę są fajne, ale ja wolę podróżować po Polsce. Mogę polecić miejscowość Wejherowo na Kaszubach. Jest sporo atrakcji turystyczny i gwarantuję, że nie będziecie się nudzić. Jest mnóstwo zabytków, jak np. Pałac Przebendowskich i Keyserlingków, gdzie aktualnie mieści się Muzeum Piśmiennictwa i Muzyki Kaszubsko-Pomorskiej. Więcej atrakcji możecie przeglądnąć na www.turystyka.wejherowo.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej zainwestowanymi pieniędzmi w moim przypadku była podróż do Chin. Razem z mężem zafundowaliśmy sobie taki prezent na 20 rocznice ślubu, oczywiście korzystając z oferty biura podróży, w tym wypadku było to CT Poland i wszystkim polecam taką przygodę. Wycieczka była dopracowana w każdym szczególe, nie było miejsca na nudę, ale wróciliśmy tacy szczęśliwi z cudownymi doświadczeniami! Dlatego polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalina_00
Ja też uwielbiam polskie morze :) W tym roku wybieramy się do Chałup do hotelu Meridian. Mój mąż był tam jakiś czas temu na konferencji firmowej, teraz przyszedł czas na rodzinny pobyt :) Komfortowe pokoje, smaczna i urozmaicona kuchnia i przemiła obsługa. Na miejscu basen, strefa spa, bilard i specjalnie wydzielony kącik zabaw dla dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAsiaBasia238
Polecam z całego serca Lizbonę, ale nie w lipcu ani w sierpniu, jest za gorąco. Myślę, że październik jest idealnym miesiące, w dodatku bilety i noclegi będą tańsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może Eger na Węgrzech ? Całkiem blisko polski bo jakieś niecałe 300 km od naszej południowej granicy a bardzo fajnie można spędzić czas. Pokąpać się w termach, wypocząć, pozwiedzać, a wieczorkiem usiąść w Dolinie Pięknej Pani i spróbować ich tradycyjnych win. Polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W końcu udało mi się odłożyć pieniądze i mogę się pochwalić, że wyjeżdżam do Izraela. Od zawsze ciekawiła mnie kultura i kuchnia tego kraju, to jak bardzo jest bogaty w smaki i kolory. Udało mi się znaleźć bardzo fajną wycieczkę "Mozaika Izraela", którą organizuje biuro podróży Konsorcjum.pl Cena była bardzo zachęcająca. Dodatkowo będą przewodnicy więc na pewno dowiem się dużo ciekawych rzeczy. Głównym punktem tej wycieczki jest Jerozolima - jestem pewna, że to będzie niesamowite przeżycie duchowe. Mówiąc szczerze wolę wybierać się na takie wycieczki aniżeli leżeć na plaży i się opalać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×