Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

raina

GRA KOMPUTEROWA DLA 5-LETNIEGO DZIECKA

Polecane posty

Poszukuje gry komputerowej dla 5-letniego dziecka. Prosze o propozycje. Mile widziane male wymagania sprzetowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magduch
kiedyś była taka gra PutPut... wymagania napewno niewielkie i gdybym ją dzisiaj zobaczyła to grafika pewnie przyprawiłaby mnie o zawał ;) ale grało się bardzo fajnie... to taka bardzo prosta gra, było się samochodzikiem i np dostawało pieniążki za skoszenie trawnika - wtedy można było jechać do warsztatu przemalować karoserię..:) wspominam z łezką w oku...ale nie wiem co dzisiaj lubią dzieci i co jest na topie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozewiecie
witam, moze ktos mi pomoze mój bratanek cały czas zamęcza mnie,że chcialby dostać jakaś super grę komputerową i jedyne co mówi i co jest zblizone do ang to pacifist ... moze wiecie o którą grę chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepewna1
Może chodzi o Medal of Honor Underground lub inne częsci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozewiecie
o dzięki za odpowiedź, ja nie znam się kompletnie na grach komputerowych.. i w ogle myślałm ,że to pacifist to pierwszy wyraz w tytule

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepewna1
Wiem jedynie ze tej gry sa chyba 3 czesci i kazda ma inny tytuł,ponoc bardzo wojenna i drastyczna,strzela sie do Niemców,traktuje o wojnie zasadniczo.wiem bo mój syn ma faze na punkcie tych gier! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozewiecie
jeszcze raz wielkie dzieki ale chyba sie upewnie, dyskretnie zapytam może coś mi więcej powie chciałabym mu zrobić niespodziankę. Tak naprawdę to ja nie wiem co te dzieci widzą w takich grach ale nic jak już pisałam nie znam się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepewna1
W razie czego służe pomocą! Ja i mój wszechwiedzacy syn!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×