Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nomi omi 26

ile wydajecie na swiateczne prezenty??

Polecane posty

Gość nomi omi 26

jestem ciekawa jak to u was wyglada. lubie dawac prezenty (otrzymywac tez ;) ) i od trzech lat na prezenty wydaje okolo 1500 zl dla 4 do 8 osob. grudzien to najgorszy miesiac w roku jesli chodzi o wydatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nomi omi 26
a i w tym jest chrzesniak ktory ma wigilie mikolajki urodziny i imieniny w jednym czyli prezencie pod choinke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość benny hill
to ciekawe ile zarabiasz skoro na same prezenty potrafisz tyle wydac. a dokladasz sie do swiatecznego jedzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulubiony biały ecru
60 zł mi wychodzi od osoby, osób 5 plus narzeczony 120

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zależy od tego, co i komu. W tym roku jednak kupiłam dość drogi prezent teściom - łącznie około 700 zł, może maksymalnie do tysiąca, ale to już raczej razem z jedzeniem. A propos, ja się nie dokładam do jedzenia, tylko po prostu np. przywożę upieczony przeze mnie placek czy zrobione pierogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piszcie lepiej ile zarabiacie. ja mam zamiara wydać max.300-400 zł dla 8 osób. prezent aby był dobry nie musi być drogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samsonella
co kupiłas córce? ;) mam też 15 latkę i brak mi pomysłu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludzie skad Wy sie wzieliscie?ja kupuje prezenty 4 osobom i wydam ok.200-300zlotych (malo?no dla mnie to tak akurat -jestem studentka!) pozdrawiam liczy sie gest a nie wartosc prezentu!!!!a co te prezenty za np.60 zlotych to badziewie? ps.kasy mi nie brakuje ale niestety nie rozumie ludzi ktorzy wydaja mnostwo kasy na prezenty :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samsonella
każdy wydaje tyle na ile może sobie pozwolić...proste jak drut!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młaaaaaaaaaaa
średnio 50 zł na osobę robimy prezenty tylko dzieciakom no i żona - mężowi itd + rodzicom pomijamy rodzeństwo i ich mężów/żony. W tym roku robimy zrzutki i kupujemy jakieś większe ( droższe) suprajsy dzieciakom jedna czy 2 rzeczy ale konkretne ( oczywiście słodycze osobno)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmartwion atrochę
mam dużo osób, i nawet przy skromnych prezentach, wyjdzie spora kwota. Będe n a 2 wigiliach, gdzie w sumie będzie 11 osób, plus 2 przyjaciólki, zaprzyjaznione sąsiadki, + kasa specjalna na prezenty dla córki. Oczywiście zakupy zywnosci, tez robię, bo n a Wigilie ecoś zawoże, no i mam w świeta imieniny, więc goście będe miała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli uda mi sie zaoszczedzic to jakies 400 zl. Dla rodzicow, trzech braci, chlopaka, chrzesnicy i jej siostry. Studiuje i nie pracuje, wiec wydaje mi sie, ze to rozsadna suma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na prezenty dla rodziców i chłopaka wydaję po 100-125 zł, czyli razem będzie ok. 350-400. Nie pracuję. Mam jeszcze brata, bratową i bratanka, ale dla nich kupuję prezenty za $$ rodziców \"w imieniu\" całej rodziny. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz wydalam prawie 1000 ale mysle ze na tym poprzestane bo juz wszystko mam(w tym jest maz,dziecko,rodzice,tesciowie,bracia,dziwczyna brata,i 2 corki siostry meza)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dasfgfhfh
500 na preznty i 300 dokładam na jedzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na prezenty wychodzi mi coś około 1000zł na 7 osób. Uważam, że każdy kupuje za tyle, na ile mu dochody i wrodzona hojność pozwalają. Nie ma co desperować z powodu pieniędzy, prezenty nie muszą być drogie, o wiele ważniejsze i trudniejsze, by były trafnie wybrane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ok.1400zł
Kupujemy razem z chlopakiem bo wigilja wspolna, ale z 12 osób bedzie to i tak wcale nie takie drogie te prezenty wychodza, powiedzicie lepiej co wam sie udalo kupic za wasz kwoty bo to trzeba byc na prawde pomyslowym zeby sie zmiescic w malym budzecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bozenka1961
ja wydalam duzo corce notebooka za 3000zl+szczotko-lokowka Rowenta za 250zl mezowi porftel witchen za 300zl +golarka Brauna ok 400zl mamie zestaw garnkow Ingeinio 370zl siostrze mikser Mouilnex 450zl tesciom dvd za 400zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość męzatka
Bozenko cieszymy sie ze umiesz pochwalic si ze znasz te wsyztski firmy ale sory i tak ci nikt nie wierzy;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŻanetkaPolisek
Bozeno chyba kazdy tu mysli jak moja poprzedniczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zjebek
Pierdolnięta bozena jasne a ty kalosza dostaniesz haha 300 i jeszce jakeis szcotki??ty normalna jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Latoyaa
Ja średnio na jeden prezent przeznaczam 50zł, więc wychodzi ok 300-400zł wyjątkiem jest tylko dziecko, które dostaje zawsze coś droższego :) Z tym, że część prezentów mam już kupionych, bo nie lubię zakupów na ostatnią chwilę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Garsija 8892
W tym roku wydaliśmy stosunkowo nie dużo,głównie ze względu an to,ze kupowalismy w sklepach internetowych gdzie jak wiadomo jest taniej. Mogę w tej kwestii polecić www.PartyShow.pl maja ciekawe pomysły na prezent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matiasek2121
zalezy:) ale raczej wyszukuje ciekawych przecen, wyprzedaży, żeby jednak było jak najtaniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annniuuulka
Ja też zazwyczaj na wyprzedażach a i tak jak na mnie 500 zł to sporo dla 6 osób...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×