Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Puri

Import z Chin Light in the box

Polecane posty

Gość Puri

Witam. Chciałabym zamówić kilka drobnych rzeczy z tej strony. Widziałam tam fajne zniżki. Podobno problemy zaczynają się w Polsce. ;/ "FedEx dzwoni do odbiorcy, żeby wysłać mu papiery na maila, które trzeba wydrukować, wypełnić, zeskanować i odesłać. Wszystko pięknie. Ale gdy już się odsyła im ten świstek, wysyłają paczkę kurierem, o którego nie prosisz + do zapłaty 50 zł." Czy to prawda? Miał już ktoś takie problemy, czy wszystko poszło gładko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zamowilam z ich strony suknie i jak do tej chwili nie mam zadnych problemow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZZD
ja też się zastanawiam czy coś kupić bo nie wiem czy przyślą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już nigdy w życiu!Zapłaciłam za przesyłkę ekspresową i czekałam miesiąc!!!To co przyszło...nawet za darmo bym nie chciała.Smród i pomimo iż noszę XS,zakładając,że jak z Chin to muszę większy rozmiar zamówić, M jest jak jakieś skurczone ubrania.Jakość nic nie warta!A najlepsze,że przy odbiorze musiałam jeszcze 100zł zapłacić.Przesyłka równa cenie towaru.Porażka!Teraz walczę o zwrot pieniędzy.Nie wiem skąd pozytywne komentarze.Z takim dziadostwem się jeszcze nie spotkałam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak czytam niektóre komentarze, to te firmy powinno się usuwać! Na szczęście z USBOX jeszcze się nie zawiodłam, bo wczytałam się w opinie i były pozytywne. Polecam paczki z USA co prawda, ale niestety, jak chcecie mieć jakość, to Chiny i tamtejsze towary sobie zdecydowanie odpuście. Tu macie namiary na tę firmę https://www.usbox.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chcesz importować rzeczy z Chin to polecam Ci tę firmę http://www.accbiznes-chiny.com/pl Można dogadać się z nimi po Polsku bo tam też pracują Polacy, a co najważniejsze doskonale znają się na prawie :) A to jest najważniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W jaki sposób zamawiacie z tej strony, ja dochodzę do płatności i na tym etapie mnie zatrzymuje. Proszę o podpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Light in the box to totalna porażka . W pierwszej chwili myslałam że to jakiś żart gdy otworzyłam przesyłkę. Zamówiłam 13 rzeczy i 2 nadawały się tylko do użycia. Zamówiłam rozmiar większe , a oprócz tych dwóch , reszta wyglądała jak coś dla 12 letnich dziewczynek ( oczywiscie szczupłych) Pomijając rozmiary, jakość nie mieści się w żadnej normie . Zamawiałam z Holandii , transakcja przebiegła bez problemów , ale po wysłaniu zamówienia otrzymałam drogą sms powiadomienie że mam zapłacic dodatkowe koszty , wcale nie małe bo 42 euro ( koszty podatku , manipulacyjne ) W czasie zamówienia klient nie jest informowany że są dodatkowe koszty . Po tej ,,niespodziance,, wysłałam do nich droga emailową -bo innej nie znalazłam , skargę na te ukryte koszty , po kilku godzinach otrzymałam odpowiedz , że mogę anulować zamówienie ale zwrócą mi 50 procent sumy zamówienia , dlaczego -nie wiem , nie wyjaśnili . Zrezygnowałam więc i zapłaciłam te ukryte koszty . Przesyłka przyszła następnego dnia , gdzie doznałam następnego szoku gdy zobaczyłam że to co zamówiłam nie ma nic wspólnego z tym co jest prezentowane na modelkach , totalna porażka. Zastanawiałam się nad zwrotem , do którego klient ma prawo ( do 30 dni) Przeczytałam , że towar musi miec metki aby je zwrócić - niestety otrzymałam 11 rzeczy bez metek , przy jednej była oderwana , ale była w woreczku , i przy drugiej była metka .Były to te dwie rzeczy które nadawały się do użytku. Myslę że jest to ich następny myk, aby ludzie nie mogli zwrócić towaru . Sumując -przestrzegam przed tą oszukańczą firmą . Również sugerowałam się pozytywnymi opiniami na ich stronie i tak jak jeden ,, gość,, opisujący współpracę z tą firmą , zastanawiałam się skąd biorą się same pozytywne opinie . Nigdy więcej . Zastanawiam się gdzie mogłabym to zgłosić bo w Holandii takie działania są niedopuszczale z tego co wiem. Pozdrawiam i z całego serca przestrzegam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamela32
Jeśli chodzi o rzeczy z chin to ja zamawiam na Banggood przeważnie. Chociaż ostatnio znalazłam tutaj http://czops.pl/banggood takie sprzeczne opinie o tym serwisie także teraz nie wiem czy wierzyć czy nie jak myślicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbeti
Dopiero co otrzymałam przesyłkę. Zamawiaĺam m z Holandii. To nie prawda, że dodatkowe ewentualne koszty są ukryte. Jest to napisane na ich stronie i to , że każdym kraju te koszty mogą się różnić. Jeśli ubezpieczyłaś się -co sugeruja- koszty są ci zwracane. Jeśli nie-ponosisz je ty sama. W holandii są to Duanekosten (opłaty celne). Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę. Niestety ja też to zauważyłam po sprawie. Do zapłaty dostałam 28 euro. Teraz juz jestem mądrzejsza. Rzeczy które zamówiłam..hm... bluzki naprawdę mi się podobają i są dobre rozmiarowo. Jedna z nich wygląda na bardzo droga. Strój kąpielowy strasznie mi się podoba ale jest za duży. Sweter nie jest wysokiej jakości. Ale rzeczy z ich strony znalazłam tez w innym sklepie i ich faktyczne ceny powalają. A tu masz je za kilka, kilka ascie euro. A One mają jakosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mają fajne ceny i polecam ten sklep. Dostawy są realizowane w ciągu 45 - 60 dni. Oczywiście każdy sklep pisze o dostawie od 10 do 18 dni ale to tylko taka reklama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mają fajne ceny i polecam ten sklep. Dostawy są realizowane w ciągu 45 - 60 dni. Oczywiście każdy sklep pisze o dostawie od 10 do 18 dni ale to tylko taka reklama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ciekawe,bo jezeli chodzi o Chiny,ja nigdy nie spotkałam się z żadnym problemem,jak przesyłka nie dojdzie,zwracają natychmiast pieniądze,problem lezy po stronie Polski,zamowiłam przesyłkę ze śledzeniem i dokładnie widzę ze od miesiąca utknęła w Warszawie.Zamawiam nie od dziś i nie mogę złego słowa powiedziec o dostawcach z Chin,na rozmiary trzeba uwazac,kupowac rozmiar większy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jeszcze jedno.powstało mnóstwo sklepów polskich ,internetowych,gdzie jest dokładnie ten sam towar,natomiast po dużo wyższych cenach:)no,ale jak się coś kupi po wyższej cenie..to zapewne jest to lepsze gatunkowo:)to jest dokładnie to samo..dlaczego bo wszystkie ciuszki teraz szyte są albo w Chinach albo w Turcji..ze względu na tanią siłę roboczą..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja już od nich nic nie kupię. Zapłaciłem za przesyłkę ekspresową (jakieś 70 zł więcej) a wysłali normalną (30 dni czekania). Po mojej interwencji przyznali mi rację istwierdzili, że różnicę za przesyłkę mogę przeznaczyć na zakupy w ich sklepie. Oczywiście sprawa nie wygląda tak prosto ponieważ muszę kupić towar za dwókrotność tej różnicy i tylko w taki przypadku zrealizują mi ten "kupon rabatowy". Ja stwierdziłem, że chcę zwrot na konto no i tu zaczęły się problemy. Generalnie komunikacja z nimi to jak dogadywanie się ślepego z głuchym. Według mnie jest to celowa strategia. W każdym mailu powtarzają te same bzdurne teksty o rabcie jaki mi udzielili a pieniędzy nie zamierzają zwrócić. Podsumowując: nigdy więcej. pzdr. Maciek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darek65
Stanowczo odradzam ten sklep! Doliczaja sobie dodatkowe oplaty z sufitu. Dwa sklepy maja podobne nazwy, MiniInTheBox i LightInTheBox, nie wiem czy to ta sama firma. Natomiast polecic moze Aliexpress bo jedyny minus to dosc dlugi czas dostaw ale to Chiny wiec nie ma zaskoczen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćSARA
ja zamówiłam 26 .11 2017 paczkę zapłacona . wątpię czy wogule przyjdzie . odradzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamówiłem w tym sklepie telefon.Do dzisiaj nie dotarł jeszcze do Polski.Dostawa miała być w 10-15 dni roboczych.Nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zamówiłam 26 .11 2017 .do dzisiaj nimoze ktoś e ma paczki, ani 700 zł ja zamówiłam 26.11.2017 .do dziś nie ma paczki , ani 700 zł , czy ktoś napisze jak długo czekał , czy wogóle przyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
LightInTheBox - oszuści, zdecydowanie odradzam!!! przysłali zupełnie coś innego - jakość dramatyczna! Nie odpowiadają na maile. Sklep porażka-omijać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
LightInTheBox - Czy zna ktoś adres na który odsyła się zwroty? Bądż adres mail z którego ktoś odpowiada? Jak odzyskać pieniądze? Co można zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćSARA
na email dostaje się tylko te same odp . przepraszamy za utrudnienia . od 26 . 11 .2017 r .nie ma towaru ani 700 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zozone
Naciągacze! Dostarczenie towaru w ciągu 3-5 dni z lokalnego magazynu w UE a mija już miesiąc i towaru nie ma! Przestali odpowiadać na monity o zwrot pieniędzy. Oszuści!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
złodzieje i oszuści! po 3 miesiącach oczekiwania nie otrzymałem całości zamówienia ani zworotu środków na konto. zdecydowanie odradzam zakup! m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł_importer
Jeśli byś miał pilny towar na dostarczenie do polski z chin to mogę polecić spedycje lotniczą tricargo.eu - temat opłacalny powyżej 100kg wychodzi sporo taniej niż kurier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość voar
Dostałem wadliwy towar. Odesłałem zgodnie z instrukcją. Kontakt sie urwał i nie mam ani pieniedzy ani telefonu. nie ma zadnego sposobu na kontakt z firmą prócz opcji dostepnej na swoim profilu przy zakupie. Mozna z niej skorzystac ale po tygodniu zamkna watek i juz nie ma zadnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nitka

UWAGA! Ostrzegam!Sklep internetowy FLORYDAY !Chińska firma z Hongkongu proponuje produkty w niskiej cenie, za to przesyłka 60-100zł, zwrot kosztuje majątek(bo musi wrócić do Hongkongu). Zamówiłam sukienkę:fatalnie uszyta, szwy puściły w kilku miejscach(dziury!) i nawet nie ma jak zaszyć bo brzegi wystrzępione. Materiał sztywny, szorstki tiul, jak na firanki. Jednym słowem dramat!Chińskie badziewie za wygórowaną cenę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×