Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

primassima

Internetowe Outlety

Polecane posty

Witajcie, Czy znacie ciekawe outlety w sieci? Podzielcie się swoimi ulubionymi adresami:) Ja sama polecam gorąco nowy portal Takoui.pl. Strona ta dostępna jest wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników! Jeśli ktoś sobie życzy chętnie wyślę zaproszenie:) Na stronie proponują znane marki ciuchów, kosmetyków, akcesoriów itd...do 60-70 % taniej niż w sklepach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LittlePony
Na podobnej zasadzie działa stilago.pl - tyle, że akurat ten serwis sprzedaje znane europejskie marki w promocyjnych cenach, nie dlatego, że prowadzi outlet, ale ze względu na krótkie terminy wyprzedażowe - producentom bardziej opłaca się sprzedać 1000 sztuk w 3 dni, nawet w cenie niższej o 70 %, niż czekać aż cała kolekcja zejdzie po normalnej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chcesz troszkę zaoszczędzić to poszukać czegoś na stronach serwisów zakupów grupowych - najczęściej można tam kupić grupowe usługi, ale często trafiaja się tam oferty dotyczace poszczególnych produktów. np. http://www.fastdeal.pl/. Warto także poszukać czegoś w wyszukiwarkach ofert

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, Ja polecam www.marabu-outlet.pl . Super jakościowo, marki których nigdzie w Polsce nie ma. I same cuuuudeńka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bamboszka
Fajnym outletem ubraniowym i nie tylko jest sklep zlotewyprzedaze.pl maja tam bieżące kolekcje, jak i stare. czasami nie zdążyło sie cos kupić fajnego z kolekcji, bo nie było rozmiaru, albo szybko zniknęła ze sklepu a na zlotewyprzedaze.pl jak jest np. wyprzedaż Stradivariusa czy Zary to można upolować wymarzona rzecz i to dużo taniej. ostatnio np. kupiłam z bieżącej kolekcji cudowne sandałki Gino Rossi. Każdy mnie pyta o te buty. Są fantastyczne, a zapłaciłam ok. 200 zł. (w sklepie Gino Rossi do tej pory są za 499)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miracollo
Witam!!! Serdecznie zapraszamy do współpracy z naszą hurtownią outlet !!!! Niskie ceny , częste dostawy, duży wybór modeli. Zapraszam na stronę www.miracollo.pl Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja1970
Z zakupami przez internet trzeba bardzo uważać. Kiedyś o mało nie straciłam pieniędzy bo chciałam składać zamówienie na stronie retrobut.pl. Właściwie je złożyłam, ale odwołałam zamówienie. Całe szczęście bo potem okazało się, że ludzi oszukali na miliony złotych. Jeśli chodzi o sprawdzone sklepy internetowe to: www.c-and-a.pl (mniej więcej to co w sklepach ale przesyłka dotarła) www.outletpremium.istore.pl (można kupić z rabatem jeśli wyśle się zapytanie do firmy - ja dostałam) www.fashiondays.pl (otrzymałam zamówienie ale bardzo długo czekałam) www.endo.pl (dosyć szybka wysyłka ale produkty przeciętne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Saal
kuknijcie tu http://dsignme.pl - świeżynka w sieci, trochę outlet, trochę sh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Outlet Unnu
http://unnu.pl powstaje całe centrum internetowe outlet, hurtownie, sklepy, opinie, forum. Można dodawać outlet ogłoszenia za darmo, bez rejestracji udzielać się na forum branżowym i masę innych rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda_Kwiatkowska33
Powstał nowy sklep outletshop.com.pl W ofercie ciekawe produkty do domu,AGD i RTV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tam z zasady wolę wszystko obejrzeć, zwłaszcza,że zamawiam odzież outletową z hurtowni www.odziezangielska.pl - jakościowo mają dobre ubrania i rabaty przy większych zamówieniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z dobrych sklepów internetowych polecam takze Moje-ezakupy.pl solidna i uczciwa firma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gostek_fajny
Do tej kolekcji mozna dodać sklep intrenetowy marionex.pl. na czerwono zaznaczona jest zakładka WYPRZEDAŹ 50% i są naprawdę niskie ceny. Co wazne po zarejestrowaniu ceny ulegają zmianie, czyli są jeszcze niższe! Opłaca się o wiele bardziej niż w sklepach stacjonarnych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ostatnio trafilam na mega fajny sklep internetowy www.stokki.pl ubrań może nie ma ale kurde taaakie buty i torebki i okulary i pełno innych dodatków! markowe i super tanie. Zamówiłam, szybka dostawa i towar pierwsza klasa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ostatnio trafilam na mega fajny sklep internetowy www.stokki.pl ubrań może nie ma ale kurde taaakie buty i torebki i okulary i pełno innych dodatków! markowe i super tanie. Zamówiłam, szybka dostawa i towar pierwsza klasa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tania lala
znacie skklep producenski beautyface tam same promocje towar prosto od prodcenta kosmtyków Wysyłka GRATIS!!! www.Beautyface.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie dziewczyny - zapraszamy na promocję naszej nowej marki - to jest świeżutka kolekcja, ale specjalnie dla Was przeceniamy ją o 20 % - wystarczy po zamówieniu i realizacji przelewu wysłać do nas maila z Waszym numerem konta oraz podać hasło "Kafeteria styczniowe zakupy" a my odeślemy Wam aż 20% wpłaconej kwoty. Na terenie Polski DARMOWA WYSYŁKA. Mail do nas: info@moscofashion.com Drugim sposobem jest złożenie zamówienia mailowo z linkiem do produktu i wyborem rozmiaru, a my odeślemy Wam maila z odpowiednią kwotą przelewu do realizacji. NASZ SKLEP:www.moscofashion.com/store/index.php?route=co mmon/home KAMPANIA:www.moscofashion.com FB:www.facebook.com/moscostore ART SETS FREE! LET'S WEAR IT! ZAPRASZAMY! MOSCO FASHION TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolette
dla kobiet - Perfumesco, http://www.perfumesco.pl, rajstopy - Adrian Sklep, bielizna - Intimmisimi w Factory - ze stacjonarnych właśnie Factory we Wrocławiu dla facetów... i robiących remont Hurtbud http://hurtbud.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rioriphaho1970mmejd
Do tej kolekcji mozna dodać sklep intrenetowy marionex.pl. na czerwono zaznaczona jest zakładka WYPRZEDAŹ 50% i są naprawdę niskie ceny. Co wazne po zarejestrowaniu ceny ulegają zmianie, czyli są jeszcze niższe! Opłaca się o wiele bardziej niż w sklepach stacjonarnych Jasne http://hib.to/26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lamenta
Cześć, zapraszam do nowootwartego internetowego outletu. Strona internetowa jest w trakcie powstawania lamenta.pl a fb już działa: facebook.com/lamentaoutlet Zapraszamy! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karinkaaa90
Ja korzystam albo ze strony ZłoteWyprzedaże aczkolwiek tam trzeba uważać bo czytałam, że czasem zdarzają się podróbki. Zaglądam też na http://outlety-internetowe.pl gdzie są są zebrane aktualne oferty z różnych outletów internetowych. Można za jednym zamachem ogarnąć od razu co dzisiaj ciekawego w różnych outletach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×