Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tredelle

Internetowe sklepy z damska odzieżą.

Polecane posty

zdjęcie nie = fajny ciuch wiele razy się nacięłam wolę w sklepie obejrzeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od pewnego czasu bieliznę zamawiam w sieci - nie żartuję. sklep koronka mnie urzekł, ceny przyzwoite, no i bez problemu jestem w stanie odnaleźć się w ich rozmiarówce bez zbędnego kombinowania, a to dość rzadkie w moim przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zależy z jaką odzieżą. Jeśli np. chodzi o odzież sportową, to zdecydowanie polecam newbalance.pl - mają w ofercie bardzo fajne ubranka, a do tego często można trafić na spore promocje. Sama u nich zamawiam i jeszcze się nie zdarzyło, żebym była niezadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakupocholiczka
Ja dość często zamawiam na dunkashop.com, gdzie można kupić duńską odzież. Bardzo fajnie się nosi. Szczerze polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zadowolona z siebie!
chcesz schudnac?! spalic zbedny tluszcz?! niedawno wyszla nowosc: www.ultra-slim.ocom.pl dziala bo opracowano 2 wersje inna dla kobiet i inna dla mezczyzn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Women-Collection_pl
ja ostatnio trafiłam na dobry sklep internetowy. Duży wybór odzieży damskiej i męskie. Cena mogą trochę odstraszać, ale na prawdę wart robić tam zakupy, bo produkty są bardzo dobre jakościowo. Ja sama posiadam torebkę z tego sklepu i jestem z niej mega zadowolona:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna Pilipiec
Ja bardzo często kupuję ciuchy przez internet. Na allegro, ale i też na innych portalach z ciuchami. A ostatnio trafiłam na fajny sklep internetowy z ciuchami LoloShop.pl . Fajne mają tam ciuszki, ja właśnie się przymierzam do zakupu płaszczyka własnie z tej stronki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość good look
odzież damska - nie tylko, sportowa i wiele innych ciekawych propozycji :) mogę wszystkim zaproponować zakupy w sklepie http://pl.skate-europe.com/ - super towar pierwszej jakości, szeroki asortyment i przystępne ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
www.ewenement-sklep.pl markowa odzież (Stradivarius, Bershka, Vila...), ceny naprawdę niskie, polecam :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również polubiłam zakupy odzieży przez Internet ze względu na oszczędność czasu i niskie ceny niż w tradycyjnych sklepach, zwłaszcza znajdujących się na terenie wielkich galerii handlowych. Wracając jednak do rzeczy jeszcze niedawno natknęłam się na sklep internetowy z odzieżą damską sprowadzaną prosto z Włoch! Neypo http://www.neypo.pl , bo tak nazywa się ten sklep internetowy z modą włoską ma ciekawą ofertę ubrań cenionych producentów włoskich. Myślę, że każda miłośniczka włoskich ciuszków będzie zadowolona podobnie jak ja. Jeżeli chodzi o przebieg transakcji to jestem mile zaskoczona: obsługa bardzo sympatyczna, ubranie doszło szybko i w idealnym stanie bez żadnych uszczerbków i uszkodzeń. Dlatego szczerze mogę polecić ten sklep internetowy, a też na pewno sama nie jeden raz jeszcze coś zamówię ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magmic
Gorąco zapraszamy do sklepu z odzieżą: Vila, Vero Moda, H&M, Zara i wiele innych. www.magmic.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ostatnimi czasy najczęściej kupuję odzież tutaj http://sprzedajemy.pl mają zarówno nowe jak i używane towary, więc do wyboru do koloru, a żeby coś kupić nawet nie trzeba się rejestrować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilka33
z

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baska33
Jeśli szukasz bardzo dobrego sklepu i zaufanego to proponuje Ci kontri.pl. Produkty są najlepszej jakości, na pewno znajdziesz tam coś dla siebie. W promocjach można kupić wiele rzeczy prawie za darmo. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soniapiszebloga
Proponuję zajrzeć tutaj www.badanga.pl - jest tu dużo okazyjnych ofert odzieży z różnych sklepów. Macie większy wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffilipinka
ja kupuje bardzo często przez internet, polecam zwłaszcza dwa sklepy: naia.com.pl - tutaj mają sukienki, bluzki (są też spodnie i kurtki, ale mały wybór) i z beilizną intymna.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dunia31
Polecam sklep kontri.pl. Mają bardzo dużo marek więc jest w czym wybierać np Gaia lub Ava. W promocjach często kupuje produkty za małą cenę, a te są zawsze. Jestem bardzo zadowolona z tego sklepu. Przesyłka zostaje za każdym razem przesłana i nie ma problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osobiście zdarzyło mi się kupować w top secret i heppin i jestem zadowolona, ale jak czegoś szukam to zaglądam najpierw tutaj http://domodi.pl/odziez/odziez-damska żeby zobaczyć co mają w różnych sklepach i porównać ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Testar
Ja ze swojej strony mogę polecić ten sklep http://frica.pl/. Mają bardzo ciekawy asortyment i do tego bardzo tani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem jaja jestem
www.planetap.pl - sklep z odzieżą. Od jakiegoś czasu tam kupuje - miła obsługa, szybka wysyłka...dobre ceny. ostatnio dostałam 10 zł na kolejne zakupy - niby nie duzo, ale zawsze:-) Acha teraz mają jakąś oferte na bieliznę...POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MysiaMos
Sama wybrałam sklep kontri.pl ze względu na dobrą opinie i jestem pod wrażeniem wybór jest duży, nie ma problemów z rozmiarami. Zawsze można znaleźć na tej stronie ciekawe wyprzedaże. Polecam, warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×