Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marysia ze Wspólnej

jaką komórkę wybrać?

Polecane posty

Kończy mi się umowa... Dzwonił do mnie operator i proponuje nowy telefon, ale nie wiem jaki wybrać... Poza tym zastanawiam się czy aby przypadkiem nie zrezygnowac z abonamentu i przerzucić się na kartę... jakie telefony polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lg cookie
jest zajebisty mam i polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LuuubiszTO
LG? Nie polecam. Samsungów raczej też nie, mają słabą baterię - 3 dni to jest rekord. Raczej Nokie z serii N, na electro.pl widziałam je w całkiem niezłych cenach. Poza tym zawsze jest możliwość zakupu na raty. Chyba lepiej kupić telefon solidny, niż zabawkę, która się rozpadnie po roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowana housewife
nokie sa dobre ale nudne, ja wzielam sony ericsson w995 bo mialam dosyc tych dotykowych, jak masz dlugie paznokcie to jest problem z pisaniem sms itd. ten moj sony ericsson jest fajny ale nic specjalnego i ciezki. wysuwany, normlana klawiatura, aparat dobry ma bo 8.1 megapixel i dobry do muzyki ma fajne sluchawki i jeszcze glosniczki dodaja do niego. jakbym miala jeszcze raz wybor to bym jednak wziela blackberry..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na twoim miejscu nie rezygnowałabym z abonamentu- chyba,że naprawdę rzadko korzystasz z telefonu. Z doświadczenia wiem,że bardzo często karta wychodzi drożej niż abonament:) A jeśli chodzi o telefony to ja lubię Nokię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Służbowy telefon najlepszy, ale skoro nie masz takiej mozliwości to polecam Samsunga SGH-F300 Czarny. Co prawda w electro kosztuje prawie tysiaka, ale się opłaca. Oprócz tego, że jest zgrabny, ma 2mpx aparat, zoom4krotny, radio, odtwarzacz audio, video. Wszystko to, co potrzeba. Ja bym taki chciała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czemu chcesz rezygnować z abonamentu na rzecz karty pre paid? Nie wykorzystujesz wszystkich darmowych minut i Ci się to nie opłaca czy jak? Dla mnie abonament jest niesamowicie wygodny. Nie wyobrażam sobie mieć karty, bo ciągle i tak musiałabym je kupować. Tak czy inaczej wg mnie najlepszymi telefonami są nokie. Fajny, prosty dizajn, łatwa obłsuga, głośne dzwonki, dużo różnych ciekawych funkcji i możliwości. Nokia 5800 XpressMusic jest ciekawym modelem: http://www.1komp.pl/produkt-46-188-566-30537,telefony_komorkowe_nokia_5800_xpressmusic_gps_wifi_b_g_hsdpa_bt_mp3_usb_qwerty_ekran_dotykowy_aparat_3.2_mpix___kolor_niebieski.htm chyba, że nie zależy Ci na słuchaniu muzyki to ta jest ładna i kobieca: http://www.1komp.pl/produkt-46-188-566-31433,telefony_komorkowe_nokia_6500_classic_gprs_3g_bt_mp3_usb_aparat_2.0_mpix___kolor_czarny.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ups....................
Ja mam samsunga i bateria trzyma mi 9 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ile ci trzyma? 9 dni? a to mozliwe? A jakiego dokładnie masz samsunga? Moze i ja takiego wezmę... A duzo telefonu używasz w ciągu dnia? bo ja oprocz dzownienia i smsowania jeszcze słucham muzyki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sidi erka
Nokie trzymają spokojnie 7-10 dni, jeżeli nie używa ich się z nadmiarem, czyli używa się ich z umiarem, pisząc bardziej po polsku. A co do wyboru - to polecałbym najpierw zwrócić uwagę na design, a potem, spośród najciekwszych wybrać tę, która ma najlepsze funkcje i najwygodniej się obsługuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredna_maupa
nokia i SE nic poza tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Simona1811
Z komórkami to jest tak - tanie są do niczego, a drogie są za drogie. Najlepiej przejrzeć kilka testów, porównać funkcje i wziąć pod uwagę cenę - tak, żeby stosunek funkcjonalności do kosztów wychodził jak najlepiej. Wydaje mi się, że najlepsze telefony produkuje Nokia, HTC i BlackBerry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, jeśli się w ogóle nie używa telefonu to bateria nawet i 2 tygodnie moze trzymać, ale mi chodzi o takie obiektywne trzymanie baterii, tzn. przy użytkowaniu komórki codziennie i do co najmniej godziny rozmów dziennie. Dalej opcja najlepszą jest samsung?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×