Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Klijentka

jaki DEPILATOR?

Polecane posty

Gość Klijentka

na co zwrócić uwagę,jaką firmę wybrać doradźcie bo mam zamiar kupić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja juz wybralam
mam philipsa ice cos tam i jestem zadowolona,z ta chlodzaca nasadka depilowalam sie moze 2 razy bo bardziej przeszkadza niz pomaga:P ale philipsa delpilatory sa ok polecam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryszarda jestem
Mam depilator od półtora roku i użyłam go chyba z 5,6 razy. Nawet nie chodzi o ból przy stosowaniu, bo sie można przyzwyczaić :O ale o czas. Myślałam, że to tak przejechać kilkadziesiąt razy po nodze i już, a to trwa i trwa, a po kilku dniach efekt gładkości mija. :O Wolę już co 2,3 dni przejechać maszynką raz dwa. Tak, że odradzam jeśli nie przemyślało sie decyzji dogłębnie i nie przetestowało. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam philipsa taki niebieski - odkad go mam nie uzywam niczego innego, wloski odrastaja slabsze i po kilku razach juz nic nie boli, poza tym spokoj na 2-3tyg. I wcale to nie trwa dlugo. ;) Jesli chodzi o firme - ja mam Philipsa i jestem zadowolona, ale spotkalam sie z opiniami, ze Brauna sa lepsze, ale nie wiem czemu. Philipsa sa sporo tansze, zwlaszcza na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wklejam link zebys wiedziala o jakim konkretnie modelu mowie ;) niebieski od pomaranczowego rozni sie tym, ze pomaranczowy ma dodatkowo nakladke do golenia - ten sam co w linku widzialam ostatnio w Saturnie za 245 zl, a ten niebieski w sklepach kosztuje ok 150 zl, na allegro chyba go w tej chwili nie ma. http://www.allegro.pl/item89053473_depilator_philips_hp_6409_nowy_gwar_od_ss.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mckamikadze
@malinka a do czego sluzy ta druga nasadka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta druga dziala tak, ze ogranicza ilosc pesetek dotykajacych skory - ona jest do delikatnych okolic, jak mniej wloskow na raz sie wyrywa, to mniej boli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×