Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kędziołkaaaaa11

Jaki lakier do włosów? Który lepszy?

Polecane posty

Gość kędziołkaaaaa11

Jaki lakier do włosów lepszy? Taft czy L'Oreal któryś z tych studio. Może ktoś miał? Może coś doradzić? Byłabym wdzięczna, bo właśnie się waham między tym a tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kędziołkaaaaa11
a który kolor najlepszy;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kędziołkaaaaa11
podzieli się ktoś swoja wiedzą???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhhhhhhhhhhhhh
zielony tAFT:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kędziołkaaaaa11
a to jest ten do puszystych włosów. nom a mi chodzi, zeby mi się włosy całą impreze trzymały mocny jest?;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zamika
Używam różnych lakierów, różnych firm. Najbardziej jestem zadowolona z lakieru firmy Osmo. Jest na moje włosy super, a mam cienkie i ciężko się układające. Te lakiery są bardzo wydajne i starczają na długo. Mało tego, fryzura nim utrwalona trzyma się bardzo długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie TAFT czarny - Megamocny. Dla moich czarnych, gestych wlosow naprawde super, zaden inny tak nie utrwala fryzury. I wyczesuje sie bez problemow, zwykla szczotka. Polecam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam małe doświadczenie z lakierami, ale porównywałam: - L'oreal (chyba ze 2 czy 3 różne), - Taft (miałam chyba ze 4 różne) - Fructis, - Wellę i jak dla mnie za każdym razem najlepszy jest Taft (teraz mam złoty extra strong i włosy nie są posklejane i wyglądają bardzo naturalnie i długo fryzura się trzyma, tylko on dla mnie pachnie trochę proszkiem do prania (ale i tak uważam, ze źle nie pachnie), ale zapach szybko się ulatnia):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lakierowiczka266
Według mnie najlepszymi lakierami do włosów są Ellnett i/ lub Extreme extra firm z Osmo. Testowałam jeszcze Taft i Fructis, ale po tym pierwszym dostałam łupieżu, a głowa swędziała mnie tak, jakbym miała co najmniej miliony wszy na głowie, natomiast drugi w ogóle nie utrwalił mojej fruzury :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssseska
A ja jestem ciekawa czy któras z Was moze używała już nowych kosmetyków Toni &Guy ? jestem ciekawa Waszego zdania na ich temat czy rzeczywiscie sa dobre i czy mozecie je polecic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddoorrkka
najtańsze nie są, ale w stosunku do jakości to można powiedzieć super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam_fryzjer
faktycznie niezla marka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frelek
no i git

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelissa
Taft jest zdecydowanie najlepszy :) polecam, miałam już wiele rodzajów i z każdego praktycznie byłam zadowolona :) fajne oferty można wyczaić tutaj: http://toster.pl lakierów nie widziałam coprawda z taft, ale pare innych rzeczy już kupiłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimałami
a ten t&g zły jest? chyba nowość jakaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edytta87
W Naturze kupowałam ostatnio z Venity taki spray modelujący bardzo fajny, super się fryzura trzyma, a kosztował poniżej 10 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiia_fikk
Ja z Venity mam teraz taki z drobinakmi brokatowymi. Świetnie utrwala fryzury nadając im fajnego blasku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdolina
mi siostra bardzo polecala lakier www.lorealprofessionnel.pl/stylizacja-wlosow/infinium podobno swietnie sie sprawdzil po raz pierwszy na jej weselu i teraz wiecznie go uzywa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość semstr

Proszę - pro-sprzet.pl/category/lakiery-do-wlosow

Wyłącznie jakościowe rozwiązania - to wam powinno dać święty spokój.

Porządny lakier wcale nie oznacza wydawania wielkiej kasy. Rozsądnie dopasujcie, to wtedy wszystko będzie dobrze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka

Używam od lat Taft i raczej nigdy nie zmienię, tanio można kupić na stronie www.ezebra.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×