Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Jaki prezent na dzień ojca?

Polecane posty

Gość gość

dużymi krokami zbliża się dzień ojca. macie jakieś pomysły co można zakupić tatom w tym wyjątkowym dniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamierzam tatę uszczęśliwić dobrym koniakiem i torcikiem wedlowskim z dedykacją. Zawsze to lepsze niż same kwiaty, za którymi zresztą mój tata nie przepada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy kto co lubi. Mój lubi biegać, uprawiać sport itd, wiec kupiłam mu nowe ubranie do biegania z adidasa ze sklepu www.superstar-originals.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dodońcia
A może zegarek? Ja akurat mężowi kupiłam, ale dla ojca na Dzień Ojca jak najbardziej. Teraz na Złotych Wyprzedażach jest promocja. W poprzedniej kampanii kupiłam sobie , a teraz mężowi. Zobacz, może coś wybierzesz? http://www.zlotewyprzedaze.pl/catalog/Casio170613-4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest tyle identycznych wątków założonych.. nie ma tu żadnych moderatorów? nie będę pisała dziesięć razy tego samego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nutellaaa
Na allegro można kupić takie fajne statuetki dla taty. Są różne wzory i napisy. I to można dostać bardzo tanio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupiłam tacie koszulkę polo z DKNY. Droga firma, ale znalazłam ją w całkiem fajnej cenie w TK Maxxie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matyl_da
a ja wraz z rodzeństwem zruciliśmy się dla taty na fajny elegancki zegarek, mam nadzieję że będzie zadowolony bo stary mu się rozsypał jakiś czas temu. Udało nam się nawet zamówić ten zegarek w bardzo dobrej cenie w internetowym sklepie z ogromny wyborem zegarków http://www.zegarek.net/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja upiekę Tacie tort w kształcie serca i może jeszcze jabłecznik, w sumie to cała rodzina się ucieszy :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamrola
A ja kupie gotowy Torcik Wedlowski ze specjalną dedykacją dla Taty i też będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ytoly
W moim domu raczej preferuje się tradycyjne, skromne prezenty. Mój tata dostanie Ptasie Mleczko od Wedla (ostatnio jest moim zdaniem smaczniejsze, tata chyba jeszcze nie jadł), do tego zestaw kosmetyków, to zawsze się przyda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzien ojca jest dopiero w przyszlym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
heritag - a co mu się w niej najbardziej podobało ? bo ostatnio zastanawiam się nad kupnem a nie wiem na co mam patrzeć żeby wybrać najlepszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pralina86
na dzień Ojca polecam pudełko ręcznie ozdobione z dedykacją/sentencją. Pudełko może mieć zastosowanie np. na spinki do mankietów, wino, karty lub eleganckie pióro...choć i tak samo pudełko będzie świetnym prezentem. Zapraszam na mojego bloga (w wyszukiwarce wystarczy wpisać: palone drewno i wyskoczy mój blog)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
długi czas pracy? to chyba zależy od baterii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość galancia
istenieją ogromne różnice między prawdziwymi latarkami a właściwie żarówkami LED a tymi tanimi. W dobrej wystarczy jedna dioda i świeci, że widzisz na 100 m a w taniej masz naciapane 7 diod i nic poza 5 metrów nie widać, dlatego trzeba inwestować i dać te 100 zł i więcej za dobrą latarkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mam pytanie czy te LED latarki się nagrzewają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CSI agent
Victorinox to najlepsza firma produkująca scyzoryki. Każdy facet będzie zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gostek kostek
Ile lat gwarancji na taki scyzoryk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gwarancja na scyzoryki victorinox jest dożywototnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest dopiero gwarancja jakości, można dać trochę więcej kasy ale mieć coś dobrego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mertin
a nie będzie problemu z jej wyegzekwowaniem od firmy? jak coś takiego zareklamować po 30 latach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o tym by musieli się chyba wypowiedzieć ludzie którym po 30 latach się coś zepsuło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolej
Ale skoro dają dożywotnią to pewnie się nie psują. Te ostrza się tępią? Trzeba je ostrzyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×