Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość atttenka

jaki tusz do rzęs polecacie??

Polecane posty

Gość atttenka

hej Dziewczyny!!! Szukam dobrego tuszu do rzes -... szukam, kupuje i zaraz zmieniam, bo mi nie odpowiada... Do tej pory nie znalazłam ulubionego!! Przeważnie płacę za tusz ok.30 -40 zł, a za miesiac kupuje nowy:( A może lepiej dołożyc i w koncu trafic na dobry?? Macie swój ulubiony??? Ile kosztuje? Proszę o pomoc...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takich topikow bylo juz
od cholery :P POszukaj sobie - od czego sa wyszukiwarki? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość g_osmika
Witam probowalam wiele tuszow bo mam hopla na tym punkcie.Gustuje glownie w tuszach pogrubiajacych i ostanim moim odkryciem jest AirMax Margaret Astor swietnie sie naklada kolor jest piekny a do tego cena przystepna ok 24 zl.Tylko szczoteczka jest troszke "twarda", co moze przeszkadzac w jakis sposob, ale mozna sie przyzwyczaic. Dobry tez jest Rimmel Volume max ( czerwony) ale ostanio sie zepsul troszke. Swietne sa tez tusze Nivea, ale niestety niedostepne w Polsce. Z wyzszej polki( tzn drozsze)nie polecam zadnych tuszow L'oreala ( za taka cene jakos jest beznadziejna- szybko wysychaja-wiec lepiej kupic jakies badziewie za 10 zl)duzo lepsze sa Max Factor'a i moze przy nastepnym zakupie skusze sie na "wyznania Gejszy":) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atttenka
tyle topikow juz bylo - jak masz napisac nie na temat to lepiej nie pisz nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×