Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tactowa

Jaki Wibrator kupic - rozmiar ?

Polecane posty

Gość Tactowa

Mam troche problem, moja partnerka chce zebym jej kupil wibrator razem z bielizna jako prezent, niespodzianke, bielizna to juz nie jest problem ale jaki rozmiar wibratora kupic ? Ogolnie duzy, maly, sredni, wiekszy od swojego, taki sam, mniejszy, prosze o pomoc, powazne pytanie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie kupuj większego od swojego. albo taki sam albo ciut mniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tactowa
Okay ale dlaczego dokladnie nie wiekszy ? Szczerze nie wiem nad czym sie zdecycowac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mniejszy to nie, no chyba ze analny? najlepiej taki sam zeby mogl cie godnie zastapić podczas twojej nieobecnosci a wiekszy to tylko wtedy jesli kiedys rozmawialiscie na temat np. ze ma taka fantazje miec w sobie cos wiekszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tactowa
Okay, myslalem ze chciala moze wiekszego ? Nie mam problem z rozmiarem ale ja nie wiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tak kapa trochę wiekszy jakbym miała większy wibrator to nie wiem czy by mi się chciało zadawać z mniejszym peniskiem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tactowa
Z tego wychodzi ze lepiej nie kupowac, za maly i bedzie myslala ze mam kompleks, za duzy i ja juz nie bede potrzebny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej kurde jeszcze nie rodziłam :P bez termosu sobie radzę :P kto wie co będzie po...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tactowa
hmm okay, miare musze poszukac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adusia79
Szkoda myslalam ze nam powiesz jaki rozmiar masz, wtedy dopiero mozemy doradzic ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tactowa
hmm mysle ze kazdy facet sobie zmierzyl, no okay, jest 19 cm, mysle ze jest wystarczajacy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jajek nie licz :D:D a tak na poważnie. to większego nie kupuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tactowa
ale co wiekszy moze bolec czy co? Myslalem ze Kobiety lubia troche wiekszego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tactowa
Napewno nie, chyba kazdy facet wie jakiego ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 to i tak duużo więc większy może być... hmmm... niewygodny :P zważywszy na twardość materiału z którego jest wykonany Haris, ten wzwód specjalnie dla Ciebie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tactowa
okay to dziekuje za rade, troche pomoglo .... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ prosimy :) i polecamy sie na przyszłość :P aha jeszcze jedna podpowiedź: lepszy wibrator żelowy niż całkiem plastikowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czulno5
olbrzymi jest najleprzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze wibratory to te ze stymulatorem łechtaczki. Dają podwójną rozkosz, spróbuj wejść na http://www.piekloniebo.sklepna5.pl/, taki z motylkiem jest extra. Dla mnie bomba! Bieliznę też tam znajdziesz ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwina1990
Jeśli nigdy nie używałaś wibratora to polecam ci taki na 10, 13 cm. w anatomicznym kształcie ;) jeśli boisz się wejść do seks shopu tak po prostu z ulicy zawsze możesz skorzystać ze sklepu internetowego na kinky winky masz bardzo fajne gadżety i na pewno znajdziesz coś dla siebie. W ogóle bardzo podoba mi się ich strona, taka zupełnie inna i nierzucająca się w oczy jeśli chciałabyś przejrzeć sobie w czasie gdy ktoś się jeszcze kręci po mieszkaniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwina1990
spróbuj na kinky winky, to sklep internetowy znajdziesz tam wiele fajnych gadżetów i kilka pomocnych porad : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gooosc
Boze jakby rozmiar mial jakies znaczenie .... nawet maly będzie git chyba ze ma jakies wielkie wymagania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wibrator nie może być za duży, właśnie to jest błąd w myśleniu facetów, w tym sklepie (www.erosklep.sex.pl) masz wymiary podane obok każdego produktu, a że sama robiłam u nich zakupy to nie musisz się martwić o dyskrecje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sccs
Ja to mam dwa wibratory...:P Oba lubię tak samo ;) Potrafią mi zastąpić najlepszy seks...Jeden z nich to prezent, a drugi to już sama sobie kupiłam ze stronki www.czaskochania.pl . To jest model z dodatkową końcóweczką do łechtaczki...Bomba po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×