Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tata_to_be

Jaki wózek polecacie

Polecane posty

Gość Tata_to_be

Witam, Za półtora miesiąca będzie mi się rodził syn. Moja druga, lepsza połówka bardzo ładnie mnie poprosiła o wybór i kupno wózka. Zupełnie nie wiem na co zwracać uwagę. Czy lepiej wybrać wózek polski czy zagraniczny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zajrzyj na yt do nudziary pl, ona wybierala duzo rzeczy i testowala je.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tata_to_be
Dziękuje za podpowiedź :) Zerknę sobie wieczorem i coś mam nadzieję wybiorę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikkii
Długo szukałam wózka dla synka i ostatecznie zdecydowałam się na CYBEXA wózek BALIOS M (3w1) głęboko-spacerowy + fotelik samochodowy ATON 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten Lupo fajny, podobny do mojego Jedo Nevo, którego też polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat na temat tego wózka nie mam żadnych opinii, może łatwiej bezie doradzić jeżeli sprecyzujesz jaki ogólnie budżet jesteś w stanie przeznaczyć na jego zakup, wtedy doradzimy :) www.Sezamek-zabawki.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zirna
Użytkuję od miesiąca ANEXA jestem bardzo zadowolona, gondola fajna duża córeczka bardzo lubi spacery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idź sobie do jakiegoś fajnego sklepu z dużym wyborem wózków i obejrzyj je dokładnie, poprzymierzaj się do każdego, sprawdź jakie mają wyposażenie i funkcjonalności, ja w ten sposób wybrałam amelisa i uważam że to świetny wybór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czego oczekujesz od wózka? Chcesz jakieś dodatkowe udogodnienia? Jakaś kwota do której chciałbyś przeznaczyć? :) jeżeli miałabym radzić w ciemno to mogłabym zaproponować od Chicco taki model https://www.al.to/p/207865-wozek-dzieciecy-wielofunkcyjny-chicco-trio-living-smart-brownie.html . Jest to opcja 3w1 więc masz gondolę, spacerówkę i fotelik w jednym. Bardzo łatwo się go składa i nie zajmuje dużo miejsca. Posiada pełną regulację - rączki, oparcie, podnóżka i pasów. Koła solidne, plastikowe a dla wygody kosz na zakupy. Nie wspomnę o całej masie akcesoriów jak choćby folia przeciwdeszczowa. Wózek przyjemnie się prowadzi i jest lekki tak więc polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tinko
Mi się bardzo podobają wózki Cybex, dla swojego synka kupiłam fotelik samochodowy z tej firmy i jestem zachwycona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też widziałam na https://dzidziusiowakraina.pl/ kilka fajnych modeli. Osobiście stawiam na wózki wielofunkcyjne, jest to wg mnie oszczędność miejsca i oszczędność pieniędzy. Lubię praktyczne rozwiązania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wilinka
Jak dla mnie najlepszy wózek Cybex Balios M :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem że x-lander x-move wysoko jest w rankingach, to naprawdę porządny wózek i bezpieczny nie tylko ze względu na te diody w podnóżku poprawiające widoczność po zmroku ale również dlatego że jest stabilny, nawet najbardziej zwiercone dziecko go nie wywróci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się na razie rozglądam, jestem dopiero w 6 miesiącu. Gdybym mogła poużywać kilku, to mogłabym mówić, że ten czy tamten jest spośród nich najlepszy, ale tak to mogę tylko powiedzieć, co mi się w wózku podoba na podstawie jego opisu. Kilka fajnych modeli widziałam na https://dzidziusiowakraina.pl/, chyba się zdecyduję na zakup na raty, bo innych wydatków związanych z wyprawką jest jeszcze całe mnóstwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franiiaa
Ja dopiero zaczynam się rozglądać za wózkiem, mamy jeszcze trochę czasu, spodobał mi się wózek Cybex Balios M wizualnie i po opiniach, dużym plusem spacerówka do 16kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jula

Kinderkraft zdecydowanie jest dobrym wyborem. Kupiliśmy go dla synka w sklepie tosia i sprawdza nam się bez zarzutów już kilka miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×