Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Friend

Jakie BUTY na WIOSNĘ ??

Polecane posty

Hej :) Nie chcę ciągle chodzić w adidasach, bo po pierwsze jestem niska a po drugie mam za długie spodnie i będę je musiała dwa razy podwijać i w ogóle chciałabym nosić jakieś bardziej kobiece obuwie... ;) Co polecacie ?? W czym Wy chodzicie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam w sumie 2 pary czarnych, chcę sobie jeszcze coś dokupić w tym roku w weselszym kolorze ;) mam takie - jakby to obrazowo opisać? - pantofle? na niewielkim obcasie - ok. 2,5-3 cm, wsuwane. a drugie to szpilki zapinane wokół kostki, rzadziej w nich chodzę, bo mniej wygodne ;) w ogóle lubię buty tzw. kompromisowe - eleganckie, a jednocześnie wygodne :) czasami ciężko takie znaleźć. w adidasach chodzę tylko na rower ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez jestem niska i w dodatku jestem wielbicielka szpilek ale bardzo mi sie podobaja balerinki ktore teraz sie pojawiły w sklepach - no niektore sa naprawde swietne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sobie kupiłam czerwone balerinki :) też jestem niska, ale strasznie mi się podobały, no i ostatnio mam \"fazę\" na czerwony kolor ;) poza tym mam zielonkawo-beżowe półbuty, bo większość ubrań na co dzień mam w takiej ziemistej tonacji i one mi do większości rzeczy pasują :) poza tym glany na każdą porę roku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusia111
a ja mam takie buciki wsuwane, cos a la balerinki, kolory bezowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak a tak
proponuje buty na koturnach-mam takie fajne brazowe,zapinane wokol kostki z okraglymi przodami i wlasnie na koturnie.sa super takie troche retro ale modne;)i naprawde mi sie podobaja. a balerinki mam jeszcze z zeszlego roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grana
A może na wiosne na boso.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja w sobotę kupiłam sobie na wiosnę czerwone skórzane buciki: na obcasie, czarna nitka, \"otworek\" na palca bardzo teraz modny, z przodu takie coś do zawiązania (taki cieniusieńki skórzany paseczek,można go zawiązać na kokardkę). są śliczne i pasują do moich nowych wiosennych sukienek i czerwonych dodatków:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chuanita Mariot
glany na każdą porę roku?a w upały też?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja przechodze wiosne w butach, ktore w prawdzie kupilam zima hehe ale po dluzszym chodzeniu na zimnym stwierdzam, ze to nie buty na zime...bynajmniej nie testowalam ich na sniegu( bo tu wcale nie ma zimy hahaha)!!! Buty sa sliczne, wygodne, noga sie nie poci chociaz sa bardzo wysokie...nie sa jednolitego kolru wiec moze nie pasuja do wszystkiego (kolor moro z dodatkami czarnymi) .Naprawde fajne buty lecz chyba w Polsce nie mamy jeszcze tej marki w sklepah sportowych...na tej stronie mozecie zobaczyc te butki tylko nie wtym kolorze, ja mam wzor moro i sa wykonane z materialu i zamszu(nie moge znalesc ich w necie:/)...te akurat sa ze skorki! http://www.kitbag.com/stores/aktiesport/products/product_details.aspx?pid=32527&cid=2992&tid=&bid=128 Jezeli ktos chce fotke na realu moge wyslac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysokie brązowe botki
na obcasiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wchodzi link
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sddddaddddd
ja sie zgodze z angel 81 a jesli masz ok 20 lat to wybierz opcje z zaokraglonymi czubkami teraz robia takie ala balerinki z paskiem a na obcasiku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Np. http://amoreshoes.pl/kategoria/botki/botek-khaki-z-miodowym-akcentem One są jeszcze w innych kolorach, ale moim zdaniem takie wyglądają najbardziej estetycznie. Ogólnie - pod względem stylu pierwsza liga, podobnie jak jakościowo, ale akurat Amoreshoes jest znane z takiego obuwia. Miałyście kiedyś od nich jakieś buty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmm może jakieś eleganckie mokasyny albo czółenka na niższym, grubszym obcasie? ja mam kilka par z renee i sprawdzają się świetnie, a teraz czekam na kolejne zamówienie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaasiuulaa
Ja na wiosnę w tym roku kupiłam espadryle na Born2be.pl, jak na razie spisują się świetnie (mam je trzeci tydzień) i chyba dokupię sobie podobne tylko w innym kolorze :) Polecam sprawdzić, może Wam również wpadną w oko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiaj przyszło mi moje pierwsze zamówienie z renee i jestem pozytywnie zaskoczona! Buty piękne, dobrej jakości, na dodatek zapakowane w urocze pudełko. Mają dużą ofertę, więc znajdziesz tam na pewno coś dla siebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wejdź na multu :) Na pewno coś tam znajdziesz dla siebie w atrakcyjnej cenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×