Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość monia1234543

jakie kupic głosniki do komputera?

Polecane posty

Gość monia1234543

prosze doradzcie mi fajne glosniki do laptopa, nie wiem jakie sa dobrej jakosci? jaka firma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia1234543
może napiszcie z jakiej firmy macie głośniki? i czy jesteście z nich zadowoleni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia1234543
czy ktos mi pomoze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniula z Łomży
ja mam media-tech sa dobre i nie narzekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam Creativa Inspire T6100 - jestem z nich bardzo zadowolona :D z tym, że pamiętaj. To są głośniki 5.1. - czyli jeden subwoofer, 4 głośniki. Tak więc w laptopie powinnaś mieć 3 wejścia do głośników. Jeśli nie masz, to wówczas możesz "złodziejkę" kupić za parę groszy, aczkolwiek wówczas głośniki z 5.1 robią się na 2.1, czasami może 3-4.1. Więc nie masz efektu przestrzennego. Ewentualnie można dokupić zewnętrzną kartę dźwiękową, co da Ci efekt 5.1. Albo kupić głośniki 2.1 - takie są na dwa wejścia do laptopa. Ale mówię: Creativ ma zajebiste rzeczy, jestem zwolenniczką tej firmy od lat, także polecam z czystym sumieniem 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika1234543
slyszalam ze creative sa dobre, ale nie wiem, chciała bym kupic do 150 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja te swoje głośniki kupiłam za niecałe 300 zł. Ale mam pewność, że przez najbliższe kilka lat będą mi służyły.. lepiej nie oszczędzać aż tak na sprzęcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika1234543
dzieki za rade wlasnie ogladam twoje glosniki na allegro, fajne sa moze doloze troche kasy zainwestuje ale bede miec na lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia1234543
dzieki wielkie za pomoc:) wejde jeszcze na ta stronke co mi podalas i obczaje:) zycze milego wieczorku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Creativ jest solidną firmą. Ten, kto ma ich sprzęt zapewne przekonał się o jakości ich produkcji :) Sama się ostatnio rozglądałam za głośnikami do kompa i znalazłam te: http://www.euromall.pl/product-pol-8339-Glosniki-Creative-2-0-Inspire-A300.html. Niska cena, wysoka jakość, - myślę, że w niedługim czasie własnie te kupie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lasiodora Parahybana - głośniki 5.1 do laptopa buahahahahah :D niech kupi od razu 7.1 i monitor 24" :D idiotek na kafe wciąż nie brakuje GigaWorks T20 są dobrym rozwiązaniem. dwa głośniczki bez subwoofera... laptopy nie mają kart muzycznych z prawdziwego zdarzenia (to zwykłe codeki realteka lub soundmaxa) więc głośniki 2.0 sprawdzą się idealnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popatrz sobie na www.1komp.pl, mają w ofercie bardzo dużo tego typu produktów, naprawdę wysokiej jakości. Ja też u nich zamawiałam głośniki do kompa i jestem z nich bardzo zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arabica
http://www.x-kom.pl/index.php?search_var=g%B3o%B6nik&szukaj=Szukaj To link do strony, gdzie mają bardzo duży wybór wszelkiego rodzaju sprzętu komputerowego i nie tylko. Moim zdaniem, bardzo dobrą firmą jest Creative, ale podejrzewam, że ile użytkowników, tyle opinii;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajne głośniki można kupić w różnej cenie, to zależy ile chcesz wydać. Ja np ostatnio znalazłam dość ciekawe i naprawdę niedrogie na wasserman.pl - cena dobra, wydaja się całkiem porządne. Zajrzyj sobie na ich ofertę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie napisałaś w jakim przedziale cenowym chciałabyś kupić te głośniki;) A to nieco ułatwiłoby zadanie;) Z wyborem głośników nie powinno być większego problemu, bo wybór jest naprawdę bardzo duży. Mogę ci polecić takie dobre i tanie głośniki http://www.wasserman.pl/index.php?products=product&prod_id=1208 Ale też, żeby się utwierdzić w swoim wyborze możesz poprzeglądać różne opiniarki internetowe żeby porównać ceny i producentów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RudaHera
Fajne te głośniki ART. Nie wiedziałam, że można kupić sobie tak tanio głośniczki. W Saturnie widziałam minimum chyba po 70 złotych. No, ale fakt faktem, że w internecie, a w tym wypadku w wassermanie jest sporo taniej, niż w standardowych sklepach stacjonarnych. Przynajmniej mi się tak wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolorowa79
Widziałam fajne Creative i Logitech w jednym z najtanszych sklepów internetowych. To dwie najlepsze firmy produkujące głośniczki i właściwie czego być nie kupiła z tych dwóch, to będzie ok. Kwestia tylko czy zależy Ci na mocy i głębi dźwięku. Jeżeli to dla Ciebie bardzo ważne, to polecam zestawy 5.1 z electro.pl. Moc jest większa i wrażenia lepsze (fantastyczny efekt surround)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Creative i Logitech niewątpliwie mają już wyrobioną markę, ale za to też się płaci grubą kasę :) Przeglądnij ofertę Tracer'a, to dość młoda polska firma, mam od nich myszkę i klawiaturę, jak dotąd spisuje się rewelacyjnie, w niczym nie odbiega od mojego poprzedniego Logitecha..no, może poza ceną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sidi erka
Mój chłopak się trochę na tym zna. Prowadzi sklep komputerowy i mówił, że jeżeli chcesz sobie zamówić przez internet i oszczędzić trochę kasy, to najlepiej stąd http://tinyurl.com/yfxjz35 i Creative lub Logitech. Mówił, że tam są tak niskie ceny, że już za 100-150 zł można kupić głośniczki, które u nich i w ogóle w marketach z rtv chodzą za 200-300zł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elektricgirl
moj braciszek kupil zestawik ibox'a ( ja mam laptopka), ale gdy siedzialam u niego na kompie je testowałam 9 głośna muzyka)ni dzwieki byly jak najbardziej wporzadku! on ma madison' i sa ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komfortowa83
Jeżeli nie wymagasz od głośników komputerowych brzmienia surround, nie dysponujesz fortuną i nie oczekujesz efektów kinowych, to w zupełności powinny wystarczyć takie http://www.wasserman.pl/index.php?products=product&prod_id=1208 . Natomiast, jeżeli masz wyższe wymagania, to weź http://www.wasserman.pl/index.php?products=product&prod_id=1209

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja proponuję kupic głośniki logitecha albo creativa. To są moim zdaniem dwie najlepsze firmy produkujące głośniki komputerowe. Takie najzwyklejsze creativa kupisz już za około 30 zł, jak tutaj: http://www.1komp.pl/produkt-8-91-1591-40584,glosniki_glosniki_creative_2.0_sbs_a35.htm Ale szczerze mówiąc radziłabym kupic od razu coś lepszego, bo w takich głośnikach dźwięk nie jest porywający. Zobacz np. na takie głośniki logitecha: http://www.1komp.pl/produkt-8-91-1137-33159,glosniki_glosniki_logitech_ls21_2.1_stereo_speaker_system.htm razem z subwooferem gwarantują bardzo dobrą jakość dźwięku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma co przesadzać z głośnikami, skoro są tylko do kompa... wystarczą creativy, logitechy lub nawet tracery. Na electro.pl jest niezły wybór tych głośniczków, ale coś jest nie tak z cenami - są chyba mocno zaniżone. Prawdopodobnie wkradł się jakiś błąd, ale z tego co wiem - można normalnie kupować - tylko taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdas
sprzedam glosniki logitech z-2300 za 350 zl do malej neg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak do laptopa to raczej nie za duże, tylko takie smukłe. Jestem ciekawa na co w końcu postawiłaś? jak możesz to się nam pochwal, a jeśli o mnie chodzi o konkretne firmy to myślę, że ibox ma bardzo dobry sprzęt głośniki też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×