Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kikikiki

jakie znacie triki w sklepach?

Polecane posty

Gość kikikiki

oglądałam książkę w markiecie -19,90 zł przychodzę za 3 tyg,patrzę cały kosz książek no pierwsze skojarzenie -kosz=tanio(duzo ludzi grzebało!) patrze ''moja'' książka 19,90zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BeaWu
lody w markecie: duży napis PROMOCJA! 3,99, miesiąc po promocji i dalej 3,99

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w dużych megasklepach
stoisko pt"Dla łasuchów" czy coś w tym rodzaju i napis wszystkie cukierki 5 czy 6 zł za 20 dag.No jeśli ktoś umie liczyć to wychodzi że 1 kg kosztuje powyżej 20 zł a wszystkie te cukierki w normalnym sklepie są o połowę tańsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martolinda
gdy np jestesmy w dziale z napojami, te przecenione, albo po promov=cyjnej cenie sa na wysokosci naszych oczu, a drozsze na doe nlu na gorze ;] poza tym kkiedy bierzemy w supermarkecie maly koszyk z raczkami zazwyczaj ladujemy w niego mniej nic do kosza na kolkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyszczupające lustra
w sklepie wyglądasz bosko a w domu jeszcze raz na tyłek i dopero widac ze dupa jak szafa w najmodniejszej spódniczce :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
specjalne światło padające na weliny. wyglądaja tak pięnie, różowiótko az slinka cieknie, a jak weżmie się do dziennego światła to takie to blade ze rany....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropka*
w sklepach Geant... piwo brok.... normalna cena 1.69... przed weekendem.... 2,30 i w weekend PROMOCJA 1,99... już 3 raz się z tym spotykam.... oszuści wstrętni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rossa Carola
moi drodzy to jest wlasnie dzialalnosc marketingowa:) aby opchnąc towar stosuje sie rozne sztuczki tak jak ktos juz pisal o promocji -- cos kosztuje 2,99 (3zl) wiec nad tym czyms wywieszamy duzy czerwony dobrze rzucajacy sie w oczy napis "promocja" ... co z tego ze towar nie jest wcale po promocyjnej cenie:):) wszelkie najwazniejsze towary tj. "srodki czystosci oraz zywnosc umieszczana jest na koncu wielkich stoisk abysmy mogli przejsc przez caly market nawrzucac do koszyka smieci i na koncu dostac to co chcemy... z droga powrotna jest podobnie:/ wysokosc polki tez ma znaczenie - polka nie moze byc za wysoka zebysmy mogli po towar samodzielnie siegnac to co lezy nizej rzuca sie w oczy . ehhh.. no mnostwo tego jest.. chociazby darmowe autobusy ktore nas dowiozą pod sam sklep a takze zatrzymaja sie gdzie chcemy abysmy to polubili je i moze odwiedzili przypadkiem "ten dobry uczciwy sklep" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie najbardziej irytuje jak pisza ze promocja i cos kosztuje np. 12,99. A w skasie sie okazuje ze zaplacilam za to 16zł. I pani kasjerka jest bardzo zdziwiona wrrrrr...!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trivia
ja kiedyś szukałam dobrego odtwarzacza mp3 było to koło listopada, widziałam jeden za 459 zł ale uznałam że za tą cenę znajdę lepszy... pare tygodni później przed świętami Bożego Narodzenia ten sam artykuł miał dopisane z boku CENA PROMOCYJNA Było: 900zł Jest: 459 zł Rzeczywiście promocja tak zbili cene że pewnie naiwniaki się znalazły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak wyzej
identycznie robia przed swietami z zabawkami:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×